מדורי תוכן

ראשי | מיסטיקה | קריאה בקלפי טארוט | האסים- קלפי הפוטנציאל הטהור

האסים- קלפי הפוטנציאל הטהור

האסים- קלפי הפוטנציאל הטהור האסים- קלפי הפוטנציאל הטהור

האס הוא הקלף הפותח כל סדרה בקלפי הטארוט. מה אומר האס שלך?

לקבלת יעוץ אישי ממני, התקשרו עכשיו: 072-2285424

במצבנו הבסיסי אנחנו תודעה של פוטנציאל טהור. זהו ידע טהור, איזון מושלם, פשטות, אך מעבר לכל זהו שדה האפשרויות האינסופיות, היצירתיות האולטימטיבית. כאשר אנו יודעים את טבענו האמיתי אנחנו מתוודעים לפוטנציאל הטמון בנו להגשמה ומימוש רצונותינו האמיתיים, ויותר מזה מזהים את יכולתנו, כשורנו ואף נותנים בהם אמון מלא מעבר לכל שיפוט, בקורת, התניה. זו התנסות בעצמי לא בניסיון שלנו אלא ברמת הרוח.

האגו – זו הפרסונה הנמצאת בהתייחסות מתמדת אל הסביבה, בעוד זו נתונה לביקורת, הערכה חיצונית, רכוש והשכלה.

העצמי – טבע הפוטנציאל הטהור שהוענק לנו מטבע בריאתנו אינו נגוע בהם.
העצמי הטהור שלנו מגנט אליו אנשים, נסיבות ומצבים שתומכים בשאיפותינו. היכולת להיות קשוב למסרים אינטואיטיביים, הארות ותובנה פנימית מאפשרות ומקדמות מימוש הפוטנציאל שבו ניחנו. קלפי הארקנה הזוטרה משקפים את חינו במציאות המתעצבים בהשפעת האגו מבטאים מערכות יחסים משגשגות או כושלות של עצמנו ועם אחרים.

קלפי האס – מס' 1 – בכל סדרה הם סמלים של הפוטנציאל הטהור, ש"אביהם הרוחני" הוא קלף הקוסם. אף הוא ביטוי של פוטנציאל טהור – אפשרויות בלתי מוגבלות בכל הרמות והתחומים, מהות הקיימת טרום בריאה, עשייה או מימוש כל שהם. זוהי מהות דינמית – זורמת, גמישה, משתנה ובו זמנית דוממת, נצחית, שקטה ונייחת. מצב הטומן בחובו יצירתיות אינסופית ואף מאפשר את שחרורה לתוך חיינו.

האס הוא הקלף הפותח כל סדרה בקלפי הארקנה הזוטרה. יד מסתורית אוחזת בכלי (המאפיין את הסדרה) אלה בוקעים או אפופים בעננים שמרמזים על עולמות עליונים (שמים), אבל יותר מזה על מצב לא ברור ברמה פסיכולוגית. זהו הטרום מודע. מסתורין של כוחות הנפש הבוקעים מתוך העצמי. הם סמל של היכולת להוציא לפועל את כוחות הנפש. היד היא סמל של כוח שאינו מכאן או מעכשיו אלא משהו מרובד לא אנושי ולא חומרי.

אס המטות ואס החרבות הם ייצוגים של כוחות אקטיביים מוצאים לפועל של אנרגיה זכרית.
אס המטבעות ואס הגביעים מייצגים כוחות פאסיביים בנפש. היד האוחזת בכלי מכילה (ואינה אוחזת) מאפשרת לכוח הפוטנציאלי להגיח (כמו רחם) ולבוא לעולם.

כל אחד מקלפי האס והכלי המיוצג בו מסמל איכות נפשית מסוימת אינטואיטיבית יצירתית (מטה), רגשית (גביע), תחושתית (מטבע), שכלית, רוחנית (חרב), הנמצאת כאפשרות בפוטנציה. היא נטולת כיוון. קלפי הסדרה הם ייצוגים של דרכים שונות וכיוונים שונים שאיכות זו תתגשם במציאות.

פוטנציאל הצמיחה מופיע בכל האסים, צמחים ומים הם ייצוגים של הטבע הויטאלי המתחדש והזורם של הכוחות הפוטנציאלים שמקורם בעצמי – בטרום מודע ובטבע הרוחני של מהותנו המוגשמת.
הידיעה כי זו אפשרות טמונה בנו ומתן אמון בכוחות אלה היא הדרך לדעת ולהכיר כי חוק הקרמה סיבה ותוצאה הפועל עלינו הוא מרחב המאפשר ומזמן לנו ניסיונות ושיעורים להתחבר לפוטנציאל הטהור ולהביאו להגשמה מקסימאלית.

ליצירת קשר ופרטים מלאים על אילנה הראל

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

שאלה לטארוט, קריאה בטארוט און ליין, קריאה בטארוט sos, קריאה בטארוט ייעוץ טלפוני, פירוש קלפי טארוט, פירוש קלפי טארוט ריידר, פריסת טארוט, פריסת טארוט ממוחשבת, פריסת קלפי טארוט, פריסת טארוט sos, פריסת טארוט מערכת יחסים, פריסת קלפי טארוט און ליין, פריסת שאלה טארוט, שאלה לטארוט און ליין, שאלה לטארוט פיות, ניסוח שאלה לטארוט, שאלה לטארוט חינם, טארוט און ליין, פתיחה בקלפי טארוט און ליין חינם, פתיחת קלפי טארוט און ליין חינם, קלפי טארוט און ליין, קלף טארוט יומי און ליין, קריאה בקלפי טארוט און ליין חינם, טארוט און ליין קלף יחיד, טארוט און ליין אהבה, קוראת בקלפים המלצות, קוראת בקלפים חיפה, קוראת בקלפים אשקלון, קוראת בקלפים אשדוד, קוראת בקלפים באר שבע, קוראת בקלפים בצפון, קוראת בקלפים ביפו, קריאה בטארוט חינם, טארוט אושו, קלפי טארוט אושו, טארוט אושו זן, טארוט אלטרנטיבלי, אילנה הראל, אס המטות, אס החרבות, אס המטבעות

תן ציון למאמר זה

0