מדורי תוכן

ראשי | מיסטיקה | קריסטלים | אבני חן וקריסטלים

אבני חן וקריסטלים

אבני חן וקריסטלים אבני חן וקריסטלים

השימוש באבני החן והקריסטלים היה לאדם לעזר רב משחר קיומו. כבר במקורות שלנו אנו מגלים התייחסות רבה לאבני חן ולהשפעתם על האדם, החי והצומח.


השימוש בקריסטלים ואבני חן היה לאדם לעזר רב משחר קיומו. כבר במקורות שלנו אנו מגלים התייחסות רבה לאבני חן ולהשפעתם על האדם, החי והצומח. 

היום בעידן החדש, עם העדנה שהיתה לרפואה ההוליסטית, שבים אנו למקורות של ידע עתיק נרחב בנוגע לצמחי מרפא, צבעים, צלילים וגם אבני מרפא. רפואה הוליסטית אינה מטפלת רק בסימפטומים הפיזיים אלא בעיקר בסיבות האנרגטיות למחלה. בחסימות העוצרות את  הזרימה האנרגטית בגוף, (מושג שהרפואה המודרנית טרם עמדה עליו), ובדרכים לשחררה. 

במסגרת הריפוי ההוליסטי, הבא להשלים למעשה את הרפואה הקונבנציונלית, תופסים הקריסטלים ללא ספק מקום חשוב ונכבד, אך בכך לא די - לקריסטלים משמעות חשובה ביותר מבחינה רוחנית. הם משפיעים על כניסה למצבי הרפיה ומדיטציה, איזון וטעינה אנרגטיים, יצירת קשר עם המדריך האישי, חיזוק כוחות מנטליים ונפשיים, התגברות על בעיות ומצבי חיים.

עכשיו ניתן להשיג את כל סוגי הקריסטלים למזלות ולפי תכונות בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי: https://wshop.co.il
קריסטלים לפי מזלות
תכשיטים אנרגטיים
ערכות מתנה

יעוץ חינם לפני רכישה מהמומחים של אלטרנטיבלי

מלבד מידע שימושי על כל אבן ואבן, תוכל למצוא בחוברת עצות מעשיות לבחירת האבנים, ניקוין, יצירת קשר מנטלי עימן, התאמתן לפי צבע, מזל, שם, נתונים אסטרולוגיים ולשימוש בהם לפיתרון בעיות שונות וכו'.

ובטרם ניגש למלאכת הקריאה עצמה, הערה חשובה:
האבנים ייענו לך במידה ותדע "להפעילם", כלומר, ליצור עימם את הקשר הנפשי והרוחני המתאים, לכן התייחס אליהם בפתיחות מירבית ללא שמץ של ספקנות. 
צבע, צורה ומהות - תכונות כלליות לאבנים מגוון צבעים, גדלים ודרגות שקיפות שונות. לאבנים משקל סגולי שונה, דרגות קשיות שונות, הבדלים מבחינה ההרכב הכימי וכמובן גם תבניות גיאומטריות שונות, דבר בר משמעות רוחנית חשובה.

כמעט כל האבנים הינן גבישיות במבנן ושייכות לעולם המינרלים, מלבד בודדות שהן מעולם החי או הצומח כמו העינבר, שהינו שרף עצים מאובן או האלמוגים והפנינים שנוצרו ע"י אורגניזמים תת-מימיים.
האבנים נבדלות זו מזו גם מבחינת היכולת שלהן לקלוט או לשדר אנרגיות, כאשר בעיקרון האבנים הבהירות יותר, הצלולות, ובעלות צבעי האדום, הצהוב, הלבן וכו' נחשבות למשדרות אנרגיה והתכונות המיוחסות להן הינן של שמחה, אנרגטיות, יצירתיות, רצון להתרחבות ותחושה של כח לשנות דברים; והאבנים הכהות והאטומות שצבען שחור, חום, כחול, ירוק, ורדרד ולבן חלבי נחשבות לקולטות אנרגיה והן סופגות מתחים ומשקעים שליליים, וכן מאזנות ועוזרות להגשים ולהוציא לפועל מחשבות ורצונות. אבנים מעטות נחשבות לקולטות ולמקרינות בעת ובעונה אחת (למשל הטופז).

באיזה אבנים להשתמש?
חשוב ביותר לפעול גם לפי האינטואיציה האישית שלך. תת-הכרתך, עפ"י רוב, תנחה אותך לבחור בדיוק את האבן המסוגלת לאזן אותך אנרגטית בצורה הטובה ביותר בזמן נתון. האבנים שהינך נמשך אליהן הן בדיוק אלו להן אתה זקוק.

לא לחינם מקובלת עלינו כל כך ענידת תכשיטים. שילוב האבן עם המתכת והקירבה לעור עד כדי נגיעה בו, יוצרים אינטרקציה טובה יותר בין האבן לגוף. למשל, אדם הרוצה להגביר את ההבנה הרגשית שלו, ייטיב לעשות אם יענוד מחרוזת רוז קוורץ - האבן הורודה.

ליצירת קשר ופרטים נוספים על גילה בויום

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

ריפוי הוליסטי, גילה בויום, קריסטלים, מיסטיקה, רוז קוורץ, אבני חן, רוזקוורץ, אבן רוז קוורץ, רוז קוורץ אבן האהבה, רוז קוורץ תכונות, אבני קריסטלים, אבני חן וקריסטלים, אבני קריסטל ומשמעותם, אבני קריסטל מחיר, אבני קריסטל תכונות, אבני מרפא וקריסטלים

תן ציון למאמר זה

0