מדורי תוכן

ראשי | מיסטיקה | קריסטלים | טיהור אבני הקריסטל

טיהור אבני הקריסטל

טיהור אבני הקריסטל טיהור אבני הקריסטל

השפעתן של הקריסטלים עלינו היא דרך איזון. האיזון שהן מעניקות מביא לריפוי או שינוי. לעיתים בתהליך האבנים סופגות אנרגיות הקשורות לחוסר איזון וזקוקות לטיהור.

לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801

הקריסטלים, כתוצאה מהליך ההתגבשות, המבנה וההרכב שלהם, רגישים לקליטה וספיגת אנרגיה מהסביבה. האנרגיה הנקלטת בכל אבן יכולה להיות אנרגיה חיובית ומדהימה עם זאת, לעיתים האבן סופגת אנרגיה שאינה חיובית או אנרגיה שאינה מתאימה לכל אחד. 

השפעתן של הקריסטלים עלינו היא דרך איזון. לאבנים נטייה לאזן אנרגיות. האיזון שהן מעניקות לאוחז בהם מביא לריפוי או שינוי. לעיתים בתהליך האבנים סופגות אנרגיות הקשורות לחוסר איזון וזקוקות לטיהור. ספיגת אותן אנרגיות משנה לעיתים את גוון האבן או רמת הצלילות שלה. 

אבני הקריסטל עוברות דרך מאוד ארוכה עד הגיען ליעדן הסופי – לאותו אדם שלו נועדה אותה האבן. את האבנים מוציאים ממכרות במקומות מאוד רחוקים, משם הן לעיתים קרובות מובלות על הגב מהמכרה לשביל הקרוב בו ממתינה משאית , משם מובלות האבנים למחסן מרכזי, לקניינים הגדולים, לאוניה, שוב למחסן.... האבנים עוברות ידיים רבות בדרכן, לחלק מהאנשים אנרגיות נעימות וחיוביות וחלקם משדרים אנרגיות שאינן חיוביות או שהאנרגיות שלהם אינן מתאימות לאלו של הצרכן הסופי. הקריסטלים, סופגים את אותן אנרגיות אשר לעיתים נשמרות בהן ולכן, מומלץ לטהר אבנים עם רכישתם.

כאשר האבנים מגיעות, בדרך ליעד הסופי, לחנות שבה אנרגיות חיוביות וכמות גדולה של אבני קוורץ, לעיתים קרובות הן עוברות טיהור מעצם היותן במקום הנעים והמלא באנרגיות הטיהור של הקוורץ ולכן אינן זקוקות לטיהור מייד עם רכישתן.

מתי לטהר
כמו בבחירת אבן, בשילוב אבנים שונות, באופן השימוש באבנים ובכלל בכל הקשור לאבנים – גם בנושא הטיהור האינטואיציה היא החשובה ביותר.

אין חוקים, אין כללים לגבי תדירות הטיהור, אופן הטיהור ומשך זמן הטיהור.
ברכישת אבן, הקשיבו לעצמכם, אם רכשתם את האבן בחנות שנעים לכם להיות בה, שהאנרגיות שבה נינוחות והאנשים העובדים בחנות אוהבים אבנים – אין בהכרח צורך לטהר את האבן מייד עם רכישתה. במידה ורכשתם אבן במקום שלא היה לכם ממש נעים בו, מומלץ מאוד לטהרה בטרם תשאו אותה עליכם. 

ספיגת אנרגיה שלילית ע"י הקריסטל יכולה להיות תוצאה של אדם עם אנרגיות שליליות, אדם חולה או אדם שהאנרגיות שלו שונות מאוד משלכם, אשר אחז באבן או שהה בקרבה אליה. הקריסטל מושפע גם כאשר אדם חולה או אדם הסובל מבעיה כלשהי אוחז בקריסטל. הקריסטל סופג מאותו אדם וע"י כך מסייע לו להגיע לאיזון וריפוי.

לאחר שהאבן ספגה אנרגיות מסוג זה או זה, רצוי לטהרה.

עכשיו ניתן להשיג את כל סוגי הקריסטלים למזלות ולפי תכונות בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי: https://wshop.co.il
קריסטלים לפי מזלות
תכשיטים אנרגטיים
ערכות מתנה

יעוץ חינם לפני רכישה מהמומחים של אלטרנטיבלי

אין חוקים לגבי תדירות הטיהור, ישנם רבים הטוענים לתדירויות שונות: פעם ביום, פעם בשבועיים, פעם ב.... אין אפשרות לקבוע מראש תדירות טיהור. תלוי בקריסטל ובמה שעבר עליו או לידו. כאשר הינכם מתבוננים או אוחזים בקריסטל ועוברת לכם בראש מחשבה על טיהור – טהרו מייד לפני שתשכחו – אם חשבתם על טיהור כנראה שהאבן זקוקה לטיהור. במידה ושכחתם לטהר את הקריסטל משך זמן רב, אין צורך לדאגה, כנראה שלא היה צורך.

במידה ונכנס אליכם לבית, לחדר, לקליניקה או למשרד אדם שאינכם חשים טוב בנוכחותו, או אדם שאינטואיטיבית חשתם שהאנרגיות שלו אינן נעימות לכם, טהרו את האבנים עם צאתו. ההמלצה בעיקר לטורמלין שחורהאמטיסטסיטרין או כל אבן גדולה או אבנים קטנות שאותו  אדם נגע בהם. את הטורמלין השחורה מומלץ לטהר בכל פעם שהינכם מגיעים למקום בו האנרגיות אינן נעימות לכם – במידה והאבן עליכם. 

מומלץ גם לטהר אבנים כאשר הינכם חשים שהאבן סייעה לכם במשהו. למשל, לאחר הנחת אמטיסט על המצח להקלה על כאב ראש, לאחר אחיזת האבן בזמן ראיון עבודה או בחינה וכן הלאה.
 
עקרונית אין בעיה שאנשים יגעו באבנים שלכם. כאשר אדם שהינכם אוהבים נוגע באבנים שלכם – האבן סופגת אנרגיה מאדם שטוב לכם איתו – וכי מה רע בכך? נהפוך הוא....אבל, כאשר נוגע באבן שלכם בין אם בתכשיט, באבן שעל השולחן או בכל אבן אחרת – מישהו והמחשבה הראשונה שעוברת בראש היא "אוף, למה הוא נגע לי באבן....לא רציתי" – טהרו את האבן מייד, לפני שתשכחו. הקשיבו לאינטואיציה, אין קשר אם הינכם מכירים את אותו אדם כל חייכם או שמדובר באדם זר.

כיצד לטהר
ישנן מספר דרכים מומלצות לטיהור אבנים, הקשיבו לאינטואיציה בבחירת הדרך הנכונה עבורכם או הדרך הנכונה לאותו הקריסטל או באותו המקרה.

הנחת האבן בגשם או מתחת למים זורמים. יש לאחוז את האבן מתחת לזרם/להניח בגשם משך כמה זמן שחשים נכון. לעיתים, תשאירו את האבן מתחת לזרם המים מספר שניות ולעיתים מספר דקות – אל תחשבו בזמן השטיפה, תזרמו.

הנחת האבן על גבי מושבת קוורץ: הקוורץ מצוינת לטיהור של מקומות ושל אבנים. היות ומושבה מורכבת ממספר גנרטורים – היא מפזרת אנרגית טיהור לכל הכיוונים כך שהיא למעשה מטהרת את עצמה ואת הסביבה ולכן מצוינת לטיהור והטענת אבנים, דרך טיהור זו טובה במיוחד במקרה של תכשיטים.

הנחת גנרטור קוורץ לצד האבן – כאשר החוד פונה מהאבן החוצה – הגנרטור מטהר את האבן, כאשר החוד פונה לכיוון האבן – הקוורץ מטעין אותה.

ניתן לקבור באדמה לזמן מה. מקרים קיצוניים – לאחר שהאבן ספגה הרבה (למשל לאחר אחיזה בזמן כימותרפיה) מומלץ לקבור באדמה ולהשאיר שם.

לאחר הטיהור מומלץ להניח בשמש או לאור הירח.

חשוב לציין! אבנים המכילות מתכות או נחושת אינן מגיבות טוב למים. המים עלולים לגרום להם לאבד מיופיין. (פירייט, המטייט, גלנה, אזוריית מלכית, מלכית, נחושת, טורכיז, אבנים גלמיות שנוטות להתפורר ועוד).

היות והשמש גורמת להבהרתן של חלק מהקריסטלים (משפחת הקוורץ בעיקר) לא מומלץ להשאיר בשמש.

כמו כן, לא מומלץ להשרות אבנים במים שכן הן צוברות שכבה של אבנית המביאה לאבדן הבקר הטבעי של האבן.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

כאב ראש, אינטואיציה, אנרגיה, אנרגיות, אנרגיה שלילית, קריסטל, קריסטלים, סיטרין, אמטיסט, קוורץ, אבני חן, שני תודר, טיהור קריסטלים, טיהור אבני קריסטל, איזון אנרגיות, אבני קוורץ, המטייט, כימותרפיה, טורמלין שחורה

תן ציון למאמר זה

5.00