מדורי תוכן

ראשי | משמעות השם | פירוש השם אורן

פירוש השם אורן

פירוש השם אורן פירוש השם אורן

השם שלנו הוא חשוב וקובע לא מעט ממהלך חיינו. לכן רבים מתייעצים עם רבנים, מקובלים ונמורולוגים לקבלת פירוש שמות לילדים, להבין מה משמעות השם שיבחר לילדהם. כמו כן, כאשר אנו מתבגרים, פעמים רבות גם אנו רוצים להבין ולדעת מה פרוש השם שלנו ומה הוא מסמל.

לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801

כאשר אנו רוצים להחליף או לשנות שם חשוב לדעת מה משמעות השם לפי הקבלה ומה פירוש השם שאנו מעוניינים להוסיף ו/או לשנות. בכתבה זו ריכזנו את כל המידע על משמעות השם, פירוש השם, מקור השמות על פי הקבלה, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט, קריסטליםותורות מיסטיקה נוספות. 

פירוש/מקור השם: עץ מחט נפוץ בישראל.

יסודות הטבע בשם: א- אוויר  ו- אדמה ר- אוויר ן- מים.

גימטרייה קבלית: אות דומיננטית: א' ערך גימטרי:1.

מספר נומרולוגי: 5.

קלף טארוט: מס' 0- השוטה (the fool).

משמעות אסטרולוגית: יסוד אוויר, כוכב אורנוס.

צבע מקשר לכוכב: כחול.

קריסטלים המחזקים את תכונות הכוכב: אמטיסט, אלמוג כחול, טורמלין שקופה, המטייט.

תכונות וכישורים:

שתים מאותיות השם נשלטות ע"י יסוד האוויר כמו גם הכוכב אורנוס. נטייתו המובהקת של אדם זה מתמקדת במישור הלוגי, שכלי, מחשבתי ופילוסופי של ההוויה. הוא מעמיד כל דבר בסימן שאלה, בעל ראייה רחבה, תפיסה אנליטית מדהימה ופתיחות. האות י' מסמלת את יסוד האוויר הגבוה שהוא יסוד רוחני מאוד. אדם זה שואף ללמוד ולהבין לעומק את המהות הרוחנית של העולם כולו, כמו גם את הסיבות למהפכים המתרחשים בחייו. ניסיונו לתת הסברים לוגיים למהויות רוחניות מעלים חרס שכן ישנן מהויות רוחניות שלא ניתנות להסבר הגיוני לוגי ובהיעדר קבלת עובדה זו, הוא נוטה להבין חלקית את הדברים ולחזור על אותן הטעויות שהביאו עליו את המהפך בחייו.

האוויר מסמל את שאיפת ההתרחבות, את המחשבה, את התנועה, את הדינאמיות ואת האווירה. לאדם זה אהבה לתנועה וניידות, הוא מהיר לשון ומחבב את השיחה, זקוק למרחב המחייה שלו בלי הצקות, שואף ללכת אחר רעיונות נעלים ובעל יכולת להגיע לאיזון בכל התחומים.

יסוד האדמה בשם מאזן את נטייתו לגבהים ומחברו אל עולם החומר אך ערכים חומריים אינם מדברים ללבו והוא רואה בהם רק אמצעי שנועד לבזבזו על הנאותיו. טיפוס קליל, עליז, ידידותי ואופטימי אשר ניחן בקסם אישי רב העוזר לו לחפות על מגרעותיו. הקלף מרמז על מצב בו כל האפשרויות פתוחות, לרוב לטובה. שום כיוון אינו חסום ולכל התפתחות קיים סיכויי שווה. כשוטה, גם אדם זה נושא בתוכו את התמימות הילדותית, את האמון הטהור ואת האינטואיציה. בדומה לו, מסוגל הוא בכל רגע ורגע להותיר את העבר בעבר ולקפוץ אל הלא נודע מתוך אמון מוחלט באינטואיציה. זהו אדם משפחתי הקשור באהבה רבה לילדיו ובן הזוג. יש בו מן חוסר המנוחה ואי נאמנות, פוגש לא אחת בלבול ובחוסר יציבות כמו לא יודע מה הוא רוצה מעצמו. בהיעדר יסוד האש מועטים בו המרץ, ההתלהבות, החום והחיות.

לרכישת ספר השמות הענק.
מה אומר תאריך הלידה שלך?
לשיחת ייעוץ עם מיסטיקינים בכירים לחץ/י כאן
יש לך שאלה לטארוט? תשובה מיידית!
אסטרולוגיה
לקבלת אוסף הטיפים של פורטל אלטרנטיבלי בחינם לחץ/י כאן

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן


עוד באותו נושא:

עדיין אין נושאים קשורים למאמר זה

תן ציון למאמר זה

0