מדורי תוכן

ראשי | משמעות השם | פירוש השם בעז

פירוש השם בעז

פירוש השם בעז פירוש השם בעז

השם שלנו הוא חשוב וקובע לא מעט ממהלך חיינו. לכן רבים מתייעצים עם רבנים, מקובלים ונמורולוגים לקבלת פירוש שמות לילדים, להבין מה משמעות השם שיבחר לילדהם. כמו כן, כאשר אנו מתבגרים, פעמים רבות גם אנו רוצים להבין ולדעת מה פרוש השם שלנו ומה הוא מסמל.

לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801

כאשר אנו רוצים להחליף או לשנות שם חשוב לדעת מה משמעות השם לפי הקבלה ומה פירוש השם שאנו מעוניינים להוסיף ו/או לשנות. בכתבה זו ריכזנו את כל המידע על משמעות השם, פירוש השם, מקור השמות על פי הקבלה, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט, קריסטליםותורות מיסטיקה נוספות. 

פירוש/מקור השם: אבי אבות המלך דוד, איש גבור חייל (רות ב' א) ועל שמו קרא שלמה את שני העמודים להיכל ה' האחד בשם יכין והשני  בעז ( מ"א ז' כא).

יסודות הטבע בשם: ב- אדמה ע- אדמה ז-אוויר.

גימטרייה קבלית: אות דומיננטית: ב' ערך גימטרי: 2.

מספר נומרולוגי:  7.

קלף טארוט: מס' 1- הקוסם (the magician).

משמעות אסטרולוגית: כוכב חמה (מרקורי).

צבע מקשר לכוכב: כתום זהב.

קריסטלים המחזקים את תכונות הכוכב: אמטיסט, גארנט, אובסידיאן, סנופלקס, טופז כחול, ספינל סגולה.

תכונות וכישורים:

השפעתו הדומיננטית של יסוד האדמה מתאזנת על ידי יסוד האוויר, כוכב מרקורי והמספר הנומרולוגי. בהשפעת האדמה והאות הדומיננטית, אדם זה קשור למסגרת ולבית, נוטה לבצע דברים על הצד הטוב ביותר, אחרי, מהימן, מאמין בעבודה קשה. יש ויתגלה כקפדן ומחמיר אך יחד עם זאת מאפשר חופש פעולה ומרחב מחייה. במבנה הזוגי, הוא טיפוס שביתו הוא מבצרו. בהשפעת מרקורי, לאדם זה יכולת להסתגל לשינויים, יכולת הבעה מילולית שוטפת ובהירה באמצעותה הוא נוטה לשקף ולבטא לעומק אירועים ונושאים שונים. הוא ניחן בכישרון יצירתי בכל הכרוך בשימוש בידיים ובאצבעות (נגינה, גרפיקה, ציור, עיצוב) ובפוטנציאל מקצועי בתחומים רבים ומגוונים במיוחד בתחום התקשורתי.

בהשפעת המספר הנומרולוגי, הוא בעל נטיות רוחניות מובהקות (הממותנות בהשפעת האדמה), ניחן ביכולת לחשיבה מופשטת, בחשיבה חקרנית, רציונאלית, ומעמיקה. עולמו הפנימי עשיר ונוטה הוא להשקיף על המציאות מבעד ל"משקפיים פילוסופיים". ביסודו, אין הוא אדם של קדמת הבמה אלא של מאחורי הקלעים, יתרחק משיחות טרקלין בטלות וייחס חשיבות לדברים בעלי עומק ומשקל. הוא אינו נוהה אחר ערכים חומריים אך אין מפחית מערכם ומחשיבותם לקיום הגשמי, את נכסיו ישתדל לצבור דווקא בעולם הרוח.

כאוויר הנע מהר ובהשפעת מרקורי, הוא מועד לחוסר שקט, חוסר מנוחה, תנועתיות ורב צדדיות. שוב, יסוד האדמה ממתן השפעות אלה ומקנה לו מידה של יציבות. האות ב' מסמלת יציבות ואיזון בין חומר ורוח. היא האות הראשונה תורה כלומר, היא ההתחלה הממשית של הכול. גם הקוסם (בקלף) מסמל התחלות ממשיות של דברים לאחר שנבדקו ותוכננו מראש. לאדם זה תפיסה מהירה ויכולת לשלב ביחד כוחות שונים, יכולת הבנה עמוקה ושילוב בין מהויות החומר למהויות הרוח, בעל כישורים שפותחו על ידי השקעת לימוד ומאמץ. כדמות הקוסם עשוי להיות בעל תכונות רוחניות גבוהות ונעלות או לחילופין שרלטן המנסה לעבוד עלינו. בסל חולשותיו: בלימה רגשית, נטייה לדחות דברים ולא לבצעם מייד וחוסר החלטיות לגבי רצונותיו שלו מעצמו.

לרכישת ספר השמות הענק.
מה אומר תאריך הלידה שלך?
לשיחת ייעוץ עם מיסטיקינים בכירים לחץ/י כאן
יש לך שאלה לטארוט? תשובה מיידית!
אסטרולוגיה
לקבלת אוסף הטיפים של פורטל אלטרנטיבלי בחינם לחץ/י כאן

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן


עוד באותו נושא:

עדיין אין נושאים קשורים למאמר זה

תן ציון למאמר זה

0