מדורי תוכן

ראשי | משמעות השם | פירוש השם איתי

פירוש השם איתי

פירוש השם איתי פירוש השם איתי

השם שלנו הוא חשוב וקובע לא מעט ממהלך חיינו. לכן רבים מתייעצים עם רבנים, מקובלים ונמורולוגים לקבלת פירוש שמות לילדים, להבין מה משמעות השם שיבחר לילדהם. כמו כן, כאשר אנו מתבגרים, פעמים רבות גם אנו רוצים להבין ולדעת מה פרוש השם שלנו ומה הוא מסמל.

לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801

כאשר אנו רוצים להחליף או לשנות שם חשוב לדעת מה משמעות השם לפי הקבלה ומה פירוש השם שאנו מעוניינים להוסיף ו/או לשנות. בכתבה זו ריכזנו את כל המידע על משמעות השם, פירוש השם, מקור השמות על פי הקבלה, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט, קריסטליםותורות מיסטיקה נוספות. 

פירוש/מקור השם: מגיבורי דוד (דה"א י"א לא).

יסודות הטבע בשם: א- אוויר  י-  אדמה  ת- אדמה  י- אדמה.

גימטרייה קבלית: אות דומיננטית: א' ערך גימטרי:1.

מספר נומרולוגי: 7.

קלף טארוט: מס' 0- השוטה (the fool).

משמעות אסטרולוגית: יסוד אוויר, כוכב אורנוס.

צבע מקושר לכוכב: כחול.

קריסטלים המחזקים את תכונות הכוכב: אמטיסט, אלמוג כחול, טורמלין שקופה, המטייט.

תכונות וכישורים:

האות א' מסמלת את יסוד האוויר הגבוה שהוא יסוד רוחני מאוד, בשילוב הימצאו של יסוד האוויר בשם מודגשת נטייתו של אדם זה ללמוד ולהבין לעומקם של דברים. הוא בעל תפיסה אנליטית מדהימה, זקוק למרחב פעולה מלא, יצירתי, בעל ראייה רחבה, יוזמה ויכולת להגיע לאיזון בכל התחומים.

אורנוס הוא כוכב המסמל מהפכים בתחום הלוגי, המחשבתי. אדם זה יחפש תמיד הסיבה למהפך שהופיע בחייו. השפעת המס' הנומרולוגי מחזקת אצלו את הרצון להתעלות מעל הגשמי- חומרני ובכך מאזנת את ההשפעה העצומה של יסוד האדמה באופיו. אדם זה אוהב לעזור לזולת ומסוגל להרגיש ולהזדהות עם זולתו. אוהב הוא את מנעמי החיים, את החומר והחומריות. זהו אדם מעשי, מחושב ושקול.

בהשפעת אורנוס המנער את האדם ומוביל אותו לקיצוניות, יטה אדם זה לחוות מצבי רוח הנעים מהתרוממות נפש לדיכאון, מהתלהבות לאכזבה. מעברים וניגודים אלה עשויים להוביל אותו לחוסר יציבות, בעיקר כשאינו מודע לכך.

קלף השוטה מסמל מצב בו כל האפשרויות פתוחות. אדם זה, כשוטה הנושא בתוכו תמימות הילדים, את האמון הטהור מסוגלת הוא בכל רגע ורגע להותיר את העבר בעבר ולקפוץ אל הלא נודע מתוך אמון מוחלט באינטואיציה ומתוך פתיחות וקבלה מלאים.  

לרכישת ספר השמות הענק.
מה אומר תאריך הלידה שלך?
לשיחת ייעוץ עם מיסטיקינים בכירים לחץ/י כאן
יש לך שאלה לטארוט? תשובה מיידית!
אסטרולוגיה
לקבלת אוסף הטיפים של פורטל אלטרנטיבלי בחינם לחץ/י כאן

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן


עוד באותו נושא:

עדיין אין נושאים קשורים למאמר זה

תן ציון למאמר זה

0