מדורי תוכן

ראשי | משמעות השם | פירוש השם אלון

פירוש השם אלון

פירוש השם אלון פירוש השם אלון

השם שלנו הוא חשוב וקובע לא מעט ממהלך חיינו. לכן רבים מתייעצים עם רבנים, מקובלים ונמורולוגים לקבלת פירוש שמות לילדים, להבין מה משמעות השם שיבחר לילדהם. כמו כן, כאשר אנו מתבגרים, פעמים רבות גם אנו רוצים להבין ולדעת מה פרוש השם שלנו ומה הוא מסמל.

לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801

כאשר אנו רוצים להחליף או לשנות שם חשוב לדעת מה משמעות השם לפי הקבלה ומה פירוש השם שאנו מעוניינים להוסיף ו/או לשנות. בכתבה זו ריכזנו את כל המידע על משמעות השם, פירוש השם, מקור השמות על פי הקבלה, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט, קריסטליםותורות מיסטיקה נוספות. 

פירוש/מקור השם: עץ ממין האלה "תחת אלון ולבנה ואלה" (הושע ד' יג).

יסודות הטבע בשם: א- אוויר ל-אוויר ו-אדמה ן- מים.

גימטרייה קבלית: אות דומיננטית: א' ערך גימטרי: 1.

מספר נומרולוגי: 6.

קלף טארוט: מס' 0- השוטה (the fool).

משמעות אסטרולוגית: יסוד אוויר, כוכב אורנוס.

צבע מקושר לכוכב: כחול.

קריסטלים המחזקים את תכונות הכוכב: אמטיסט, אלמוג כחול, טורמלין שקופה, המטייט.

תכונות וכישורים:

השפעת יסוד האוויר דומיננטית באופיו של אדם זה. אורנוס, שהוא כוכב אוורירי מאוד מדגיש את השפעתו של יסוד האוויר ומעצים את היות אדם זה נתון למהפכים בתחום הלוגי, המחשבתי. זהו אדם מקורי ולא שגרתי המחובר לעולם הרוח יותר מאשר לעולם החומר (אם כי נוכחותו של יסוד האדמה ממתן את חיבורו מעלה ומקרקע אותו מטה).

האות א' מסמלת את יסוד האוויר הגבוה שהוא יסוד רוחני מאוד. בגינה, שואף אדם זה ללמוד ולהבין לעומק את המהות הרוחנית של הדברים. הבעיה היא שהוא מבין רק מהויות רוחניות לוגיות, שכן יסוד האוויר הוא לוגי, וכל ניסיון הבנה מתבצע באמצעות ניסיון להכניס את המהות הרוחניות של העולם לתוך היסודות הלוגיים. מכיוון שישנם דברים בעולם הרוחני שלא ניתן להסביר או להבין אותם לוגית, אלא דרך חוויה, מתעורר בו הקושי להתמודד עם מהויות אלו ולרוב הנטייה היא לבטל או להתעלם מהם.

בהשפעת המספר הנומרולוגי המזוהה עם מזלות שור (אדמה) ומאזניים (אוויר) הוא ניחן בטביעת עין חדה ליופי, אומנות ואסתטיקה. אלה חשובים לו מאוד והוא יטה להקפיד על הופעתו החיצונית. זהו אדם המוקיר את הגירויים הפילוסופיים והאינטלקטואליים אך מבכר את ההנאות החושיות והחושניות. הוא אינו מתיימר לתקן את העולם ומעדיף להעביר את חייו בהנאה ובנעימים. שואף לרצות את כל הסובבים אותו אך להיטות זו עשויה לגרום לו להססנות ולחשש מפני פעולה. אדם זה מקרין אנרגיה חמימה, סימפטית ואוהדת לזולת, ישקיע רבות כדי להתחבב על כל רואהו, יעשה כל הדרוש למען שלום הבית שכן השקט וההרמוניה חשובים לו מאוד.

כאוויר המהיר, הוא חסר מנוחה, נוטה לאי יציבות, ובהשפעתו של אורנוס, מצבי רוחו נעים מהתרוממות הנפש לדיכאון, מהתלהבות לאכזבה. הקלף מצביע על מצב בו כל האפשרויות פתוחות, לרוב לטובה. שום כיוון אינו חסום ולכל התפתחות קיים סיכויי שווה. בשל היות השוטה נושא בתוכו את התמימות הילדית, את האמון הטהור שלו, מסוגל הוא בכל רגע ורגע להותיר את העבר בעבר ולקפוץ אל הלא נודע מתוך אמון מוחלט באינטואיציה.

גם אדם זה אוצר בחובו תמימות, ילדותיות, אימפולסיביות ונכונות ללכת אחר רעיונות נעלים. הוא אינו מנסה לנתח את פעולותיו באמצעות השכל ההגיוני אלא מנתב דרכו בהווה מתוך אמון ותמימות.

לרכישת ספר השמות הענק.
מה אומר תאריך הלידה שלך?
לשיחת ייעוץ עם מיסטיקינים בכירים לחץ/י כאן
יש לך שאלה לטארוט? תשובה מיידית!
אסטרולוגיה
לקבלת אוסף הטיפים של פורטל אלטרנטיבלי בחינם לחץ/י כאן

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

עדיין אין נושאים קשורים למאמר זה

תן ציון למאמר זה

0