מדורי תוכן

ראשי | משמעות השם | פירוש השם אליענה

פירוש השם אליענה

פירוש השם אליענה פירוש השם אליענה

השם שלנו הוא חשוב וקובע לא מעט ממהלך חיינו. לכן רבים מתייעצים עם רבנים, מקובלים ונמורולוגים לקבלת פירוש שמות לילדים, להבין מה משמעות השם שיבחר לילדהם. כמו כן, כאשר אנו מתבגרים, פעמים רבות גם אנו רוצים להבין ולדעת מה פרוש השם שלנו ומה הוא מסמל.

לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801

כאשר אנו רוצים להחליף או לשנות שם חשוב לדעת מה משמעות השם לפי הקבלה ומה פירוש השם שאנו מעוניינים להוסיף ו/או לשנות. בכתבה זו ריכזנו את כל המידע על משמעות השם, פירוש השם, מקור השמות על פי הקבלה, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט, קריסטליםותורות מיסטיקה נוספות. 


פירוש/מקור השם: צירוף המילים "אלי" ו"ענה" במשמעות: האל שלי נענה לי.

יסודות הטבע בשם: א- אוויר ל-אוויר י-אדמה ע-אדמה נ-מים ה- אש.

גימטרייה קבלית: אות דומיננטית: א' ערך גימטרי:1.

מספר נומרולוגי: 4.

קלף טארוט: מס' 0- השוטה (the fool).

משמעות אסטרולוגית: יסוד אוויר, כוכב אורנוס.

צבע מקשר לכוכב: כחול.

קריסטלים המחזקים את תכונות הכוכב: אמטיסט, אלמוג כחול, טורמלין שקופה, המטייט.

תכונות וכישורים:

בשם תמהיל של על ארבעת יסודות הטבע אולם לאוויר ולאדמה השפעה מהותית יותר מאשר ליסודות המים והאש. את השפעת האוויר מחזק כוכב אורנוס ואילו את השפעת האדמה מחזק המספר הנומרולוגי המזוהה עם מזל גדי, הוא בן למשפחת מזלות האדמה. משמעות הדבר כי באישיות אדם זה פועלים בעוצמה מאוזנת שני כוחות מנוגדים (אם כי משלימים) אשר גורמים לו לא אחת להיאבק ולהתמודד בין הכוח הראשון אשר שואף לרומם אדם זה אל מרומי עולם הרוח, ההגות והמחשבה לבין הכוח האחר המבקש למשוך אותו אל מעמקי עולם היצריים, התאוות, והערכים החומריים.

בהשפעת האוויר, אדם זה ניחן בכישורים יצירתיים מפותחים, בכושר המצאה, ביוזמה, בתפיסה אנליטית מדהימה ובפתיחות לדברים חדשים. הוא זקוק למרחב פעולה מלא, זקוק למרחב המחייה שלו בלי הצקות. בהשפעת אורנוס, הוא מועד למהפכים בתחום הלוגי, המחשבתי, מועד למצבי רוח משתנים אשר גורמים לו לא אחת לחוסר יציבות וחוסר שקט. יחד עם זאת, אורנוס מקנה לאדם זה מידה רבה של העזה ותנופת פעולה.

הקלף מתאר מצב בו כל האפשרויות פתוחות, לרוב לטובה. שום כיוון אינו חסום ולכל התפתחות קיים סיכויי שווה. כשוטה בקלף, אדם זה מכיל מידה של תמימות וילדותיות, אינטואיציה מפותחת, נטייה ללכת אחר רעיונות נעלים ואף אימפולסיביות. מסוגל הוא בכל רגע ורגע להותיר את העבר בעבר ולקפוץ אל הלא נודע מתוך אמון מוחלט באינטואיציה, מתוך ידיעה שקיים "צדק קוסמי מוחלט". מאחר ואינו מנסה לנתח את פעולותיו באמצעות השכל ההגיוני הוא מנתב דרכו בהווה מתוך אמון טהור ותמימות. גישה זו עשויה לעמוד לאדם זה לרועץ שכן יש ויפנה לפעול ללא מחשבה תחילה או ילך קדימה מבלי להסתכל על הדרך.

בהשפעת המספר הנומרולוגי והאדמה אדם זה יחשיב ערכים כגון: דבקות במטרה, חריצות, שאפתנות, החלטיות ועקביות. הוא נוטה להחשיב ערכים חומריים, שואף להגיע אל הפסגה ולשם כך זהו אדם המחשיב ביותר את הזוגיות ואת התא המשפחתי, יעשה הכל למען שלום בית כי השקט וההרמוניה חשובים לו מאוד. את ילדיו יטה לחנך על ברכי ערכים קונפורמיים מקובלים.

חולשותיו, נטייתו לביקורת שלילית ונטייתו לייחס חשיבות רבה מאוד לדברים שליליים ולהמעיט תשומת לב לדברים היפים של החיים. בעיני חבריו נתפס כאדם רציני, יציב ואף חומרי. ידידותי מאוד אך לעיתים ראוותן ועקשן.

לרכישת ספר השמות הענק.
מה אומר תאריך הלידה שלך?
לשיחת ייעוץ עם מיסטיקינים בכירים לחץ/י כאן
יש לך שאלה לטארוט? תשובה מיידית!
אסטרולוגיה
לקבלת אוסף הטיפים של פורטל אלטרנטיבלי בחינם לחץ/י כאן

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

עדיין אין נושאים קשורים למאמר זה

תן ציון למאמר זה

0