מדורי תוכן

ראשי | משמעות השם | פירוש השם מיקה

פירוש השם מיקה

פירוש השם מיקה פירוש השם מיקה

השם שלנו הוא חשוב וקובע לא מעט ממהלך חיינו. לכן רבים מתייעצים עם רבנים, מקובלים ונמורולוגים לקבלת פירוש שמות לילדים, להבין מה משמעות השם שיבחר לילדהם. כמו כן, כאשר אנו מתבגרים, פעמים רבות גם אנו רוצים להבין ולדעת מה פרוש השם שלנו ומה הוא מסמל.

לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801

כאשר אנו רוצים להחליף או לשנות שם חשוב לדעת מה משמעות השם לפי הקבלה ומה פירוש השם שאנו מעוניינים להוסיף ו/או לשנות. בכתבה זו ריכזנו את כל המידע על משמעות השם, פירוש השם, מקור השמות על פי הקבלה, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט, קריסטליםותורות מיסטיקה נוספות. 

פירוש/מקור השם: סוג של מינרל עמיד בפני חום ומשמש כמבודד חשמלי, נציץ.

יסודות הטבע בשם: מ-מים י-אדמה ק- מים ה-אש.

גימטרייה קבלית: אות דומיננטית: מ' ערך גימטרי: 40.

מספר נומרולוגי: 2.

קלף טארוט: מס' 12- התלוי  (the hanged man).

משמעות אסטרולוגית: יסוד המים, כוכב נפטון.

צבע מקשר לכוכב: אינדיגו (כחול-סגול).

קריסטלים מחזקים את תכונות הכוכב: אמטיסט, גארנט, מלאכית, סמוקי קוורץ.

תכונות וכישורים:

ליסוד המים השפעה דומיננטית על אישיות אדם זה שכן גם המספר הנומרולוגי שהוא צמצום של המספר 11, מזוהה עם מזל סרטן, הוא בן למשפחת מזלות המים. עוצמת השפעתו של יסוד זה מלמדת על היות אדם זה מועד להתמודדות עם נושאים ומצבים הקשורים וכרוכים בעולם הרגשות.

האות מ' מסמלת את יסוד המים- מצד אחד שואף לקבל ומצד שני להרוות ולהחיות.זהו אדם שופע, הנכון לתת, לתמוך ולהגיש עזרה מכל צורה שהיא. הוא בעל נטייה להזדהות עם הזולת, אינטואיציה מדהימה ויכולת לחוש את האחר בסביבתו. יש בו יכולת גמישות והסתגלות למצבים כמו המים המקבלים את צורת הכלי אליו הם מוחדרים. כמים, עשוי להיות שלוו ורגוע כלפי חוץ אבל בפנים, מתחת לפני השטח, רוחש ומלא פעילות חיובית או שלילית. 

בהשפעת נפטון, אדם זה עשוי להתגלות כטוב לב, נעים הליכות, נדיב,ומעניק שלא על מנת לקבל בחזרה. העשייה והעזרה יעשו בצניעות ובשקט, מתוך רצון לעזור ולהועיל גם לאחרים ולא מתוך רצון להצלחה עצמית בלבד. לאדם זה נטייה מובהקת לרוחניות, מיסטיות ועמקות מחשבתית.

בשילוב השפעת המספר הנומרולוגי, זהו אדם ביתי ומשפחתי עד מאוד. הוא צרכן נלהב של חום, פינוקים ואהבה, זקוק לחיזוקים ולתמיכה שכן בלעדיהם עשוי להתערער בטחונו העצמי, נוטה לפתח תלות רגשית חריפה במושאי אהבתו. טיפוס רגיש  ביותר שניחן בעולם פנימי עשיר ובדמיון שופע. במערכת הזוגית יתגלה יותר כתאוותן ופחות כמיני. נוטה לבדוק ולבחון את בן הזוג, לא יהסס למתוח ביקורת ויתקשה להתעלם מהפרטים הקטנים. צפוי להיות הורה חם, מסור ומפנק אך גם "חונק" באהבתו.

חולשותיו יתבטאו, בין היתר, בהתעסקות רבה מידי בפרטים שוליים ובשל כך בקושי לראות את התמונה בכללותה, בנטייה להיות מושפע מאוד מהאווירה סביבו ועל כן  כפוף למצבי רוח משתנים והפכפכים, ברצון לברוח מהמציאות והתבוססות ברחמים עצמיים, בהזדהות מוחלטת עם הזולת עד כדי אובדן ה"עצמי" ובחוסר שקט ורוגע. ידידיו הטובים ביותר צפויים להיות אלה הקרובים לו בקרבת דם. במגעו עם הזולת נוטה להתנהג כילד, וכך גם נתפס: כמעניין ומצחיק אך לא מספיק אחראי ויציב. הוא ידוע כמי שמשתדל להיות בחברת אנשים, כמי שנכון לחלק עצות ולעזור, כמי שאוהב לשמח אנשים וגם להרשים גברים (או נשים).

לרכישת ספר השמות הענק.
מה אומר תאריך הלידה שלך?
לשיחת ייעוץ עם מיסטיקינים בכירים לחץ/י כאן
יש לך שאלה לטארוט? תשובה מיידית!
אסטרולוגיה
לקבלת אוסף הטיפים של פורטל אלטרנטיבלי בחינם לחץ/י כאן

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

עדיין אין נושאים קשורים למאמר זה

תן ציון למאמר זה

0