מדורי תוכן

ראשי | משמעות השם | פירוש השם משה

פירוש השם משה

פירוש השם משה פירוש השם משה

השם שלנו הוא חשוב וקובע לא מעט ממהלך חיינו. לכן רבים מתייעצים עם רבנים, מקובלים ונמורולוגים לקבלת פירוש שמות לילדים, להבין מה משמעות השם שיבחר לילדהם. כמו כן, כאשר אנו מתבגרים, פעמים רבות גם אנו רוצים להבין ולדעת מה פרוש השם שלנו ומה הוא מסמל.

לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801

כאשר אנו רוצים להחליף או לשנות שם חשוב לדעת מה משמעות השם לפי הקבלה ומה פירוש השם שאנו מעוניינים להוסיף ו/או לשנות. בכתבה זו ריכזנו את כל המידע על משמעות השם, פירוש השם, מקור השמות על פי הקבלה, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט, קריסטליםותורות מיסטיקה נוספות. 

פירוש/מקור השם: (מוציא, מציל) בן עמרם, בן קהת, בן לוי מאשתו יוכבד בת לוי (שמות ב' א) נולד אחרי מרים אחותו ואהרון אחיו (שמחות  ב' ד).

יסודות הטבע בשם: מ – מים ש – אש/מים ה – אש.

גימטרייה קבלית: אות דומיננטית: מ' ערך גימטרי: 40.

מספר נומרולוגי: 3.

קלף טארוט: מס' 12 – התלוי (The Hanged Man).

משמעות אסטרולוגית: יסוד המים, כוכב נפטון.

צבע מקשר לכוכב: אינדיגו (כחול – סגול).

קריסטלים המחזקים את תכונות הכוכב: אמטיסט, גארנט, מלאכית, סמוקי קוורץ.

תכונות וכישורים:

שני יסודות דומיננטיים בעיצוב אישיותו של אדם זה: מים ואש. בהשפעת המים, אדם זה מאופיין ביכולתו להזדהות עם הזולת, במידה רבה של רחמים ורצון לעזור לאנשים (העזרה יכולה להיות פיסית, נפשית או רוחנית), באינטואיציה מדהימה ויכולת לחוש את הזולת. יש לאדם זה יכולת לחלחל לעומקה של הנפש, לשחות בעולם הרגשות ותעצומות נפש חזקות. הוא שופע ורוצה לתת אך דרך פעולתו אינה בהכרח חיצונית ונראית לעין כי אם בהסתר, מתחת לפני השטח כ- "מים שקטים חודרים עמוק, העשייה והעזרה נעשים בשקט ובצניעות מתוך רצון לעזור ולהועיל גם לאחרים ולא מתוך רצון להצלחה עצמית בלבד.

האות מ' מסמלת את יסוד המים – מצד אחד שואף לקבל ומצד שני להרוות ולהחיות. אדם זה בעל יכולת גשמית והסתגלות למצבים כמו המים המקבלים את צורת הכלי אליו הם מוחדרים. כמים, עשויים הוא להיות שלוו ורגוע כלפי חוץ אבל בפנים, מתחת לפני השטח, רוחש ומלא פעילות חיובית או שלילית.

בקלף התלוי, פניו אינן משקפות כאב וסבל. הוא קורן ומוקף בהילה זוהרת. זהו הקדוש המעונה המקריב עצמו למען אידיאלים נעלים. לאדם זה נכונות להקרבה עצמית, צורך לוותר למען הזולת. הקלף אומר שעלינו להסתכל לא רק על המראה החיצוני של הדברים אלא לצלול לעומק – רק שם תימצא האמת.

ביסודו לאדם זה נטייה לרוחניות וחיי רוח כמו נטייה לרחף ולא להיות כאן ועכשיו. בהשפעת המספר הנומרולוגי הוא ניחן בכישורים יצירתיים יוצאי דופן, ביכולת לקלוט ערכים מופשטים ולתרגמם למושגים מעשיים, בכישרון להדרכה ולהוראה וביכולת הבעה מילולית טובה. מזל רב המחלץ אותו מצרות וסכנות מלווה אותו ומטבעו הוא אדם ישר, אשר פיו וליבו שווים. אינו נלהב לקבל מרות, אך את הוראותיו שלו הוא נוטה להציג כמו שאין עליו עוררין.

זהו אדם חי ודינאמי, מיני וחושני מאוד, זקוק לבן זוג שיוכל לשאת את הצורך החזק שלו במין. אוהב ומבטא את אהבתו במילים רגשיות. עשוי להתגלות כבעל התנהגות שאינה הולמת חיי משפחה (או נאמנות רבה לבן הזוג או אי נאמנות מוחלטת) על בן הזוג להיות רגיש כלפי אדם זה.

את ילדיו ישאף לחנך באווירה פתוחה וליברלית. בהשפעת האש, אדם זה מועד להתמודד עם מידה רבה של רגשות שליליים, אלימות, והתפרצויות לא נשלטות. מומלץ לו לעבוד על כעסיו וללמוד לתעל אותם אל אפיקים לא מזיקים.

לרכישת ספר השמות הענק.
מה אומר תאריך הלידה שלך?
לשיחת ייעוץ עם מיסטיקינים בכירים לחץ/י כאן
יש לך שאלה לטארוט? תשובה מיידית!
אסטרולוגיה
לקבלת אוסף הטיפים של פורטל אלטרנטיבלי בחינם לחץ/י כאן

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

עדיין אין נושאים קשורים למאמר זה

תן ציון למאמר זה

0