מדורי תוכן

ראשי | משמעות השם | פירוש השם יקיר

פירוש השם יקיר

פירוש השם יקיר פירוש השם יקיר

השם שלנו הוא חשוב וקובע לא מעט ממהלך חיינו. לכן רבים מתייעצים עם רבנים, מקובלים ונמורולוגים לקבלת פירוש שמות לילדים, להבין מה משמעות השם שיבחר לילדהם. כמו כן, כאשר אנו מתבגרים, פעמים רבות גם אנו רוצים להבין ולדעת מה פרוש השם שלנו ומה הוא מסמל.

לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801

כאשר אנו רוצים להחליף או לשנות שם חשוב לדעת מה משמעות השם לפי הקבלה ומה פירוש השם שאנו מעוניינים להוסיף ו/או לשנות. בכתבה זו ריכזנו את כל המידע על משמעות השם, פירוש השם, מקור השמות על פי הקבלה, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט, קריסטליםותורות מיסטיקה נוספות. 

פירוש/מקור השם: 1. יקר מאוד, רצוי "הבן יקיר לי אפרים" (ירמ' ל"א כ)
2. נכבד, חשוב "אסנפר רבא ויקירא" (עזרא ד' י)

יסודות הטבע בשם: י- אדמה  ק-  מים  י- אדמה  ר- אוויר.

גימטרייה קבלית: אות דומיננטית:  י'.   ערך גימטרי: 10.

מספר נומרולוגי: 5.

קלף טארוט: מס' 9- נזיר  (the hermit).

משמעות אסטרולוגית: מזל בתולה.

צבע מקשר לכוכב: כתום זהב. 

קריסטלים המחזקים את תכונות הכוכב: אמטיסט, גארנט, אובסידיאן סנופלקס, טופז כחול, ספינל סגולה.

תכונות וכישורים:

ליסוד האדמה השפעה דומיננטית על אישיות אדם זה. בהשפעת האדמה והבתולה, אדם זה מוקיר ערכים כגון: דבקות במטרה, החלטיות, מעשיות, סבלנות,נחישות ופשטות. הוא בורך בכל הקשור בעולם האדמה וניחן ביכולת אבחנה מופלאה, אף פרט אינו נסתר מעייניו לעיתים, על חשבון ראייה מערכתית כוללת. הוא בעל כושר ניתוח מעולה, הנעשה בקפדנות ובערנות, בעל היכולת להוציא מן הכוח אל הפועל, ובעל שאיפה לשלמות.

האות י' היא האות הקטנה ביותר ולכן מייצגת ענווה, פשטות וצניעות. זהו אדם צנוע ועניו ללא קשר לחינוכו. בנוסף, מסמלת האות י' הארה והתקרבות רוחנית. באדם זו מפעמת השאיפה להיות ברור וקרוב לעצמו. שואף הוא להיכרות מעמיקה על המהות הפנימית של האדם וצמא לידע נרחב. נוטה לבחון לעומק את הדברים ורק לאחר מכן יפנה לבצעם. בגלל שמזל בתולה נשלט על ידי יסוד האדמה אפשר לסמוך עליו שהידע הגיע מבחינה מעמיקה ויסודית. הבעיה נובעת מכך שלעיתים על מנת להגיע להבנה העמוקה הזו הוא נזקק לשקט והתבודדות. יש והנטייה להתבודדות תהווה מכשיר להעצמה והתפתחות אולם כאשר מתחזקת נטייה זו היא עשויה להוות אמצעי לבריחה מהתמודדות עם המציאות. 

בהשפעת האוויר והמספר הנומרולוגי, זהו אדם ידידותי ואופטימי, המסתגל בקלות למצבים הפכפכים ואינו בוחל בשינוי. הוא מהיר לשון, מחבב את השיחה, את התנועה והניידות. ערכים חומרים אינם מדברים אל ליבו והוא רואה בהם אמצעי שנועד לבזבזו על הנאותיו. הוא נע בין החומר לרוח ומבקש לבחון את החומר כדי לגלות כיצד פועלת בתוכו הרוח. 

את בן זוגו הוא נוטה לראות כחבר ולא כמישהו להיתלות בו או לגרום לו לתלות כלשהי, אך יחד עם זאת, נוטה להתמסרות כמעט מוחלטת לבן הזוג, חושני ומיני, אהוב ונאמן, זקוק לחום, אהבה ותמיכה אך יודע להעניק זאת בחזרה. 

מחולשותיו נטייתו לביקורת שלילית, הענקת תשומת לב רבה לדברים שליליים ומועטה לדברים יפים וראייה חלקית ולא רחבה. בחברה הוא נחשב לבקי בידע, מעניין ורב תחומי, מבטא עצמו בחופשיות ובקלות.

לרכישת ספר השמות הענק.
מה אומר תאריך הלידה שלך?
לשיחת ייעוץ עם מיסטיקינים בכירים לחץ/י כאן
יש לך שאלה לטארוט? תשובה מיידית!
אסטרולוגיה
לקבלת אוסף הטיפים של פורטל אלטרנטיבלי בחינם לחץ/י כאן

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן


עוד באותו נושא:

עדיין אין נושאים קשורים למאמר זה

תן ציון למאמר זה

0