מדורי תוכן

ראשי | משמעות השם | פירוש השם מאי

פירוש השם מאי

פירוש השם מאי פירוש השם מאי

השם שלנו הוא חשוב וקובע לא מעט ממהלך חיינו. לכן רבים מתייעצים עם רבנים, מקובלים ונמורולוגים לקבלת פירוש שמות לילדים, להבין מה משמעות השם שיבחר לילדהם. כמו כן, כאשר אנו מתבגרים, פעמים רבות גם אנו רוצים להבין ולדעת מה פרוש השם שלנו ומה הוא מסמל.

לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801

כאשר אנו רוצים להחליף או לשנות שם חשוב לדעת מה משמעות השם לפי הקבלה ומה פירוש השם שאנו מעוניינים להוסיף ו/או לשנות. בכתבה זו ריכזנו את כל המידע על משמעות השם, פירוש השם, מקור השמות על פי הקבלה, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט, קריסטליםותורות מיסטיקה נוספות. 

פירוש/מקור השם: שם של חודש בלוח השנה הלועזי.

יסודות הטבע בשם:
 מ- מים   א- אוויר    י- אדמה.

גימטרייה קבלית: אות דומיננטית:  מ'.   ערך גימטרי: 40.

מספר נומרולוגי: 6.

קלף טארוט: מס' 12- התלוי (the Hanged Man).

משמעות אסטרולוגית: יסוד המים, כוכב נפטון.

צבע מקשר לכוכב: אינגידו (כחול סגול). 

קריסטלים המחזקים את תכונות הכוכב: אמטיסט, גארנט, מלאכית, סמוקי קוורץ.

תכונות וכישורים:

בהשפעת המים, האות הדומיננטית וכוכב נפטון אדם זה הינו נשמה מרגישה, אינטואיטיבית להדהים, בעל יכול לחוש ולהכיל את הזולת, רצון כנה ועמוק לעזור לאנשים (העזרה יכולה להיות פיסית, נפשית או רוחנית). 

בהשפעת נפטון אדם זה ניחן בעמקות, רכות, רגישות מופלאה, תעצומת נפש ויצירתיות. האות מ' מסמלת את יסוד המים- מצד אחד שואף לקבל ומצד שני להרוות ולהחיות. לאדם זה גמישות ויכולת הסתגלות למים כמו המים המקבלים את צורת הכלי אליו הם מוחדרים. כמים, עשוי הוא להיות שלוו ורגוע כלפי חוץ, אבל בפנים, מתחת לפני השטח, רוחש ומלא פעילות חיובית או שלילית.

בקלף התלוי, פניו אינן משקפות כאב וסבל. הוא קורן ומוקף בהילה זוהרת. זהו הקדוש המעונה המקריב עצמו למען אידיאלים נעלים. הקלף מדגיש את הקרבה עצמית, את הצורך לוותר למען הזולת. זהו אדם שופע הרוצה לתת ולעזור,אך דרך פעולתו אינה בהכרח חיצונית ונראית לעין כי אם בהסתר, מתחת לפני השטח "מים שקטים חודרים עמוק", העשייה והעזרה נעשים בשקט ובצניעות, מתוך רצון לעזור ולהועיל גם לאחרים ולא מתוך רצון להצלחה עצמית בלבד. 

זהו אדם שחי בהרמוניה עם הסביבה, עם היקום. גם בהשפעת המספר הנומרולוגי, הוא ניחן בשלווה פנימית, בנטייה להרמוניה, שלום ופיוס, ובטביעת עין חדה ליופי, אומנות ואסתטיקה. זהו אדם המקרין סביבו אנרגיה חמימה, סימפטית ואוהדת לזולת. הוא אינו טיפוס שלפורץ מסגרות או מרדן, ישתדל להימנע מסיכונים גופניים ויעדיף לחיות בסביבה נוחה ומרווחת. אדם זה אמנם מוקיר את הגירויים הפילוסופיים והאינטלקטואליים אך מבכר את ההנאות החושיות והחושניות. שאיפתו לרצות את כל הסובבים אותו גורמת לא לו אחת, להססנות וחשש מפני פעולה.

בהיעדר יסוד האש, אדם זה לא יתגלה כאדם נמרץ, נלהב ופעלתן במיוחד. יחד עם זאת הוא מאוד לבבי וחברותי. יודע לאהוב אהבה טהורה אך חסר את האש שתצית את מיניותו ויצריו. 

לרכישת ספר השמות הענק.
מה אומר תאריך הלידה שלך?
לשיחת ייעוץ עם מיסטיקינים בכירים לחץ/י כאן
יש לך שאלה לטארוט? תשובה מיידית!
אסטרולוגיה
לקבלת אוסף הטיפים של פורטל אלטרנטיבלי בחינם לחץ/י כאן

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן


עוד באותו נושא:

עדיין אין נושאים קשורים למאמר זה

תן ציון למאמר זה

0