מדורי תוכן

ראשי | סדנאות והרצאות | רוני ויסמן - חוג צ'י קונג

רוני ויסמן - חוג צ'י קונג

רוני ויסמן - חוג צ'י קונג רוני ויסמן - חוג צ'י קונג

תרגול צ'י קונג מאפשר לנו לחוות את אנרגיית החיים הקיימת בתוכנו, להניע אותה כדי ליצור זרימה שמביאה שלוות נפש, שמחה וחיוניות.

יצירת קשר עם רוני ויסמן: 072-2285463

רוני ויסמן - חוג צ'י קונג

מיקום: מרכז מפתח החיים - במושב בית-יצחק (ליד נתניה)

אני מזמינה אתכם להשתתף בתרגול צ'י קונג קבוצתי.

תרגול צ'י-קונג - מתקיים באופן קבוע בימי ראשון, שלישי וחמישי במרכז מרכז מפתח החיים - במושב בית-יצחק שליד נתניה.

פעמים רבות אנו חשים לחוצים, מותשים, שיצאנו מאיזון. איך ניתן להחזיר את האנרגיה הטובה את הרוגע והשמחה?
אנרגיית החיים (בסינית: צ'י) נמצאת בכל מקום ונגישה לכולנו, בדיוק כמו האוויר שאנו נושמים. האנרגיה מקיפה אותנו וזמינה לנו, אך רובנו לא מודע לה ולא יודע להיעזר בה וליהנות ממה שהיא מציעה. גם אני לא הבחנתי בצ'י עד לרגע בו נפתח ליבי אליו. מאותו רגע התחלתי לחוות את העולם סביבי באופן שונה לחלוטין ממה שחוויתי וראיתי עד אז: התחלתי לחוות את העולם האינסופי של הצ'י.

תרגול צ'י קונג מאפשר לנו לחוות את אנרגיית החיים הקיימת בתוכנו, להניע אותה כדי ליצור זרימה שמביאה שלוות נפש, שמחה וחיוניות. בתחילת הסדנה נבחין איך האנרגיה זורמת, באמצעות קשב תודעתי לגוף. אחרי שנבחין בה, נאפשר לעצמנו לעשות עיסוי נעים של האיברים הפנימיים: אנחנו רגילים, שעיסוי, נעשה רק לעור ולאיברים החיצוניים, אך מסתבר שאנרגטית, אפשר להניע את כל המערכות הפנימיות ולהביא חיים לאיברים שונים דוגמת הכבד, הכליות, והלב.

נמשיך במסע המופלא ונגלה באמצעות תרגול שנבצע בליווי פס קול ייחודי כיצד ניתן להתחבר לאנרגיה שמחוץ לגוף, ונבין בצורה חדשה מה משמעותו של שפע.

על "מרכז מפתח החיים" - רוני ויסמן:
רוני ויסמן- יוזמת ומקימת "מרכז מפתח החיים"
אחרי עשור של עיסוק טיפול בצ'י-קונג חזרתי נפעמת מהשתלמות מקצועית בסין והקמתי את מרכז מפתח החיים. על מנת לאפשר לאנשים רבים לחיות חיים מאוזנים, שלווים, שמחים ובריאים. ליהנות מאיכות חיים גבוהה יותר, תוך איזון פיזי ומנטאלי.

במרכז מתקיימות פעילויות מגוונות: חוגים, טיפולים וסדנאות.

למידע נוסף על רוני ויסמן

טלפון (שיחת חינם): 072-2285463

נשמח לראותכם!

כל הקורסים והסדנאות שמופורסמות כאן הן באחריות המטפל / מנחה הסדנא / מכללה. הסדנאות בעמוד הפייסבוק של לוח ארועי גוף - נפש - רוח בישראל מתעדכנות באופן שוטף. נשמח אם תעשו לייק לעמוד, כך תוכלו להשאר מעודכנים בכל האירועים הקרובים. תשתפו עם החברים שלכם כדי שגם הם יוכלו ליהנות מהעצמה אישית ויעשירו את חייהם באנרגיות טובות ובכלים שימושיים.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

צ'י קונג, צ'י קונג בשרון, סדנת צ'י קונג, רוני ויסמן, רוני ויסמן טלפון, רוני ויסמן כתובת, רוני ויסמן סדנא, רוני ויסמן סדנאות, רוני ויסמן קורס, רוני ויסמן קורסים, רוני ויסמן חוגים, רוני ויסמן צ'י קונג, חוג צ'י קונג, צ'י קונג בנתניה

תן ציון למאמר זה

0