מדורי תוכן

ראשי | סדנאות והרצאות | רותי בן אריה - קורס תקשור וראיית נסתר

רותי בן אריה - קורס תקשור וראיית נסתר

רותי בן אריה - קורס תקשור וראיית נסתר רותי בן אריה - קורס תקשור וראיית נסתר

קורס תקשור ב"מרכז באהבה" למודעות רוחנית הינו הקורס המקצועי, המקיף והמעמיק ביותר בארץ. לאחר הקורס תהיה למשתתפים את היכולת לעזור לעצמם מבלי להסתמך על אחרים, התשובות והידע לכל השאלות תהינה אצלכם וגם הידע להבין אותם.

יצירת קשר עם רותי בן אריה: 072-2285588

רותי בן אריה - קורס תקשור וראיית נסתר

בתאריך: 15.5.2018
בשעה: 20:00
מיקום: מרכז "באהבה" - רחוב משעול רותם - מושב בית עובד (ליד נס ציונה)

כמה פעמים קרה לך שחשבת על מישהו והוא בדיוק התקשר או שנפגשתם? כמה פעמים חווית את התחושה שיש לך ידע לגבי משהו "תחושת בטן", "אינטואיציה" שהתבררו כנכונות? או שעשית "טעות" שהביא אותך בדיוק לאן שרצית להגיע?

התקשור הוא כלי משנה חיים, זו יכולת הקשבה מעבר למילים, חיבור גבוה ועוצמתי לידע הפנימי שלנו ולמי שמלווה אותנו בעולם הפיזי. בניגוד למה שמקובל לחשוב יכולת תקשור היא לא משהו שיחידי סגולה נולדים איתו, היא טמונה בכולנו באופן מולד אבל אף אחד אף פעם לא לימד אותנו איך להשתמש בה, או איך להקשיב למה שמנסים להגיד לנו. למעשה כולנו מתקשרים, כולנו מקבלים מסרים וסימנים אנחנו רק צריכים לדעת איך להבין אותם, איך לחזק אותם, וללמוד את הטכניקה שתאפשר לנו להשתמש בתקשור לכל דבר בחיינו. קורס תקשור ב"מרכז באהבה" למודעות רוחנית הינו הקורס המקצועי, המקיף והמעמיק ביותר בארץ. לאחר הקורס תהיה למשתתפים את היכולת לעזור לעצמם מבלי להסתמך על אחרים, התשובות והידע לכל השאלות תהינה אצלכם וגם הידע להבין אותם.

קורס תקשור הוא בסיס ותנאי קבלה ל"קורס מרכבות" שהינו הקורס החדשני, המעניין והעוצמתי ביותר שמתקיים ב"מרכז באהבה" המיועד לתלמידים מתקדמים ומצריך יכולות תקשור גבוהות.

הקורס מועבר ע"י מאסטרית רותי בן אריה מאסטר ברייקי קארונה וסייקם. רותי מתמחה בהנחיית קבוצות ומלמדת קורסי תקשור גבוהים וכן קורסים לפיתוח תודעה עצמית ורוחנית גבוהה כבר למעלה מ 25 שנה. מטפלת רוחנית ואנרגטי מתקשרת ומטפלת בשחזור גלגולים בפרטי ובקבוצות והיא הבעלים של "מרכז באהבה".

הקורס כולל 16-18 מפגשים
יתקיים בימי ג', בשעות 20:00-22:00.

על המנחה- רותי בן אריה:
הקורס מועבר ע"י רותי בן אריה , מאסטר ברייקי קרונה וסייקם, מורה מוסמכת, מנחת סדנאות ומטפלת רוחנית כבר למעלה מ 25 שנה.
הקורס יועבר במרכז "באהבה", במושב בית עובד (סמוך לנס ציונה).

למידע נוסף על רותי בן אריה

טלפון (שיחת חינם): 072-2285588

נשמח לראותכם!

* כל הקורסים והסדנאות שמופורסמות כאן הן באחריות המטפל / מנחה הסדנא / מכללה. הסדנאות בעמוד הפייסבוק של לוח ארועי גוף - נפש - רוח בישראל מתעדכנות באופן שוטף. נשמח אם תעשו לייק לעמוד, כך תוכלו להשאר מעודכנים בכל האירועים הקרובים. תשתפו עם החברים שלכם כדי שגם הם יוכלו ליהנות מהעצמה אישית ויעשירו את חייהם באנרגיות טובות ובכלים שימושיים.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

תקשור, רותי בן אריה, רותי בן אריה כתובת, רותי בן אריה טלפון, מרכז באהבה, קורס מרכבות, קורס תקשור, רותי בן אריה מרכז באהבה, רותי בן אריה סדנא, רותי בן אריה סדנאות, רותי בן אריה קורס, רותי בן אריה קורסים, ראיית הנסתר, קורס תקשור רותי בן אריה

תן ציון למאמר זה

0