מדורי תוכן

ראשי | סדנאות והרצאות | לבנה פלורנס שטרן – סדנת היכרות עם הקריסטלים

לבנה פלורנס שטרן – סדנת היכרות עם הקריסטלים

לבנה פלורנס שטרן – סדנת היכרות עם הקריסטלים לבנה פלורנס שטרן – סדנת היכרות עם הקריסטלים

מטרת שימוש הקריסטלים בזמן טיפול ברפואה האלטרנטיבית היא להחזיר את האיזון לאדם ועל ידי כך לסייע לריפוי שלו.

יצירת קשר עם לבנה פלורנס שטרן: 072-2285616

לבנה פלורנס שטרן – סדנת היכרות עם הקריסטלים

בתאריך: 20.7.2018
בשעה: 10.00
מיקום: קליניקת יוניברסא-לי – במושב אלוני אבא

מטרת שימוש הקריסטלים בזמן טיפול ברפואה האלטרנטיבית היא להחזיר את האיזון לאדם ועל ידי כך לסייע לריפוי שלו.

למעשה, לקריסטל יש שדה אנרגטי שבא באינטראקציה עם כל שדה אנרגטי אחר שנמצא לידו. לכן, ההשפעה של הקריסטלים על האדם שנמצא קרבתם. בקריסטלים נמצאים חומרים שונים כמו הנחושת והליתיום שבשימוש היום על ידי הרפואה הקונבנציונאלית.

משחר האנושות, כל התרבויות העתיקות הכירו את התכונות של הקריסטלים והשתמשו בהם למטרות שונות. תרבויות כמו האטלנטיס ולמוריה למשל ביססו את הטכנולוגיה שלהם על קריסטל הקוורץ וההשתקפות שלו באור.
המצרים, הקלטים, הפניקים, השבטים האינדיאנים של צפון אמריקה כמו שבטי הצ'רוקי והירוקוויס, השמאנים של עמי האצטק והמאיה במרכז אמריקה, האבוריג'ינים באוסטרליה כולם ידעו את תכונות הקריסטלים ובעיקר תכונות הריפוי שלהם.
כמובן ביהדות, למשל, 12 אבני החושן שהיו על האפוד של הכהן הגדול לפני כניסתו לקודש הקודשים ביום כיפור, אשר היו מקנים לו את האיזון המיטבי הנדרש לקדושה של יום זה. לפי הקבלה מאמינים שקיים גלגול של אדם שמתגלגל לאבן.
המילה Crystal באה בעצם מהמילה היוונית Kristallos, שהוזכרה על ידי Theophraste בין 300 – 325 לפנה"ס. המילה Kristallos היא השם הקדום ביותר של הקוורץ והיוונים היו מקדישים את הקוורץ לגאיה, אלת אמא, כדור הארץ.

תאריך נוסף שתיערך הסדנא:
20.7.2018 בשעה 10:00

נא לדאוג להרשמה מראש.
מספר המקומות מוגבל.

על - " קליניקת יוניברסא-לי" – בהנהלת לבנה פלורנס שטרן:
קליניקת יוניברסא-לי בהנהלת לבנה פלורנס שטרן.
לבנה מטפלת במגוון שיטות כמו רייקי בשילוב קריסטלים, רייקי מאסטר, תטא הילינג, תקשור, קריסטלים ואקסס בארס™, מנחה קורסים, סדנאות ועוד.

הטיפול שלי מתאים להפגת לחץ ולחוסר ריכוז, קשב וריכוז אצל ילדים, סוכרת, מתח נפשי, שיפור הזיכרון, בעיות שינה, תמיכה בטיפולים אונקולוגיים - סרטן, מצבי משבר, דיכאון, מחלות אוטואימוניות, חיזוק המערכת החיסונית, הרגשת בלבול, מצבים של אי וודאות, מעברים, לטפל במצבי תקיעות, בעיות רפואיות, פחדים וחוסר מודעות שנוצרו כתוצאה מאמונות ומחשבות מעכבות שלנו, מאפשר הגשמה והתפתחות עצמית וכד'.

אנרגיית הרייקי שבה אני מטפלת, בשילוב קריסטלים ושיטות טיפול נוספות, עובדת על שלושה רבדים במקביל בזמן הטיפול: המימד הפיזי / רגשי-נפשי / מנטאלי. הטיפולים שלי, מטרתם לרפא, לאזן ולהרגיע את האדם ומיועד לכל הגילאים.

למידע נוסף על לבנה פלורנס שטרן

טלפון:
072-2285616

נשמח לראותכם!

* כל הקורסים והסדנאות שמופורסמות כאן הן באחריות המטפל / מנחה הסדנא / מכללה. הסדנאות בעמוד הפייסבוק של לוח ארועי גוף - נפש - רוח בישראל מתעדכנות באופן שוטף. נשמח אם תעשו לייק לעמוד, כך תוכלו להשאר מעודכנים בכל האירועים הקרובים. תשתפו עם החברים שלכם כדי שגם הם יוכלו ליהנות מהעצמה אישית ויעשירו את חייהם באנרגיות טובות ובכלים שימושיים.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

קריסטלים, סדנת קריסטלים, קורס קריסטלים, לבנה פלורנס שטרן, לבנה פלורנס שטרן טלפון, לבנה פלורנס שטרן כתובת, לבנה פלורנס שטרן יוניברסא-לי, לבנה פלורנס שטרן סדנא, לבנה פלורנס שטרן סדנאות, לבנה פלורנס שטרן קורס, לבנה פלורנס שטרן קורסים, לבנה פלורנס שטרן המלצות, סדנת קריסטלים בצפון

תן ציון למאמר זה

0