מדורי תוכן

ראשי | סדנאות והרצאות | גילה בויום - מבוא לתיקשור ברמת גן

גילה בויום - מבוא לתיקשור ברמת גן

גילה בויום - מבוא לתיקשור ברמת גן גילה בויום - מבוא לתיקשור ברמת גן

סדנא לטכניקות תיקשור עם גילה בויום- ערב מבוא בליווי מסרים אישיים מרגשים לכל הנוכחים.

יצירת קשר עם גילה בויום: 050-5625759

גילה בויום - מבוא לתיקשור ברמת גן

בתאריך: 18/7/18
בשעה 20:30
מיקום: ז'בוטינסקי 97 ב' רמת גן

יום רביעי 18.7.18 - 2 הרצאות בערב אחד:
* מבוא למטוטלת
* מבוא לתיקשור

מחיר 2 הרצאות – יש הנחה!

ערב תיקשור רב מימדי ורב מסרים
 
לקראת סדנא לטכניקות תיקשור עם גילה בויום- ערב מבוא בליווי מסרים אישיים מרגשים לכל הנוכחים.
 
יום ד' 18.7 בשעה 20:30.

סדנא שהוכיחה את עצמה מעל ומעבר. לגילה בויום, מנחת הסדנא ניסיון בן 20 שנה, להביא אנשים למצב תודעה מאוד מיוחד זה שפירושו תיקשור, משום כך אנשים חוו את חווית התיקשור כבר מהמפגש הראשון!!!

בערב המבוא יינתן הסבר מפורט כולל הדגמות והתנסות על ושל הנוכחים:
· מהות מצב התודעה שפירושו תיקשור.
· כיצד עובדים עם מחשבות תחושות ודימויים.
· תרגילים אנרגטיים, להעלאת התדר הקבוצתי וכניסה למצב תיקשור בקבוצה, תוך כדי תיקשור לאחרים ומסרים אישיים שיועברו לחברי הקבוצה, כולל אנרגיות ריפוי ושינוי מצבים בחיים.
· מפגש מרגש שיפגיש כל אחד מכם עם עצמו ועם מהות חייו.

קראו כיצד הבעל שם טוב חזה, שבימינו, נלמד פשוט לתקשר!!!

הבעל שם טוב וחזון הגאולה:
הבעש"ט לא הותיר אחריו כתבים מלבד מספר איגרות קודש בכתב ידו, אלא הכל נכתב בשמו ועליו. באחת מהאיגרות המפורסמות ביותר, עולה נשמתו להיכלות עליונים, בזמן התפילה, עומדת לפני בוראה ביום הדין הנורא והגדול, וזה קרה בראש השנה של שנת  1746. מקובל בקבלה ובחסידות שבכל התחלת שנה הצדיק מקבל מסר לשנה החדשה, והפעם זה אבל מסר מיוחד במינו.

הוא ראה את כל שרי אומות העולם כורעים ברך בפני המלאך מיכאל (עפ"י דניאל מיכאל הוא המלאך של ישראל ותפקידו יהיה לבשר את הגאולה ואחרית הימים), והוא חשב שהנה הגיע זמנו להסתלק מן העולם, והצטער על כך, עד אשר נכנס להיכל של מלך המשיח ודיבר עמו פנים מול פנים.

הוא שאל את המשיח אימתי הוא מתעתד לבוא, והוא השיב לו:
"בעת שיתפרסם לימודייך, ויתגלה בעולם, ויפוצו מעיינותיך חוצה (פסוק ממשלי ה' 16). מה שלימדתי אותך והשגת יוכלו גם המה לעשות, ייחודים ועליות כמוך, ואז יכלו כל הקליפות, ויהיה עת רצון וישועה".
מדהים, נכון?

אין ספק שרעיון זה המשיך, צמח והתפתח עד עצם היום הזה, על פי כל התפיסות, כולל תפיסת העידן החדש, אשר שמה לה לנס את חיזוק היכולת הרוחנית, התיקשור והלימוד של טכניקות רוחניות.

זו בהחלט גישה מעניינת, כי בעוד שבאומות העולם בנצרות למשל כורכים את הגאולה באמונה בישו המשיח כבן האלוהים,  ובעוד שברור לנו על פי הלכות הרמב"ם והכתוב בתנ"ך שיש דגש על קיום מצוות התורה, הרי שכאן הדגש הוא לחלוטין שונה.

שימו לב אם כך, ללמוד תיקשור, לדעת לתקשר, לקבל מסרים הן על עצמנו והן על האחרים, זה ממש לקראת בוא הגאולה, כאשר הגאולה האישית של כל אחד מאיתנו זה גאולת הכלל. אני שמחה על כך, על אשר נבחרתי, לשמש כמורת דרך ללמד טכניקות אלה, ואני חושבת שזה הטעם האמיתי של החיים וזה צו השעה!!!

כנראה שחזון הבעל שם טוב הולך ומתגשם, ולכל אחד מאיתנו קשר לכך, ובמלוא הענווה, מזמינה אני אתכם לערב המבוא ולקורס המיוחד זה.

למידע נוסף על גילה בויום

טלפון:
050-5625759

נשמח לראותכם!

* כל הקורסים והסדנאות שמופורסמות כאן הן באחריות המטפל / מנחה הסדנא / מכללה. הסדנאות בעמוד הפייסבוק של לוח ארועי גוף - נפש - רוח בישראל מתעדכנות באופן שוטף. נשמח אם תעשו לייק לעמוד, כך תוכלו להשאר מעודכנים בכל האירועים הקרובים. תשתפו עם החברים שלכם כדי שגם הם יוכלו ליהנות מהעצמה אישית ויעשירו את חייהם באנרגיות טובות ובכלים שימושיים.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

גילה בויום, תקשור, סדנת תקשור, גילה בויום סדנאות, גילה בויום קורסים, קורס תקשור, גילה בויום טלפון, גילה בויום כתובת, גילה בויום סדנא, גילה בויום קורס, סדנת תקשור במרכז, סדנת תקשור ברמת גן

תן ציון למאמר זה

0