מדורי תוכן

ראשי | סדנאות והרצאות | ננסי איידלמן - קורס לימוד למטפל באינטליגנציה תנועתית - בתל אביב

ננסי איידלמן - קורס לימוד למטפל באינטליגנציה תנועתית - בתל אביב

ננסי איידלמן - קורס לימוד למטפל באינטליגנציה תנועתית - בתל אביב ננסי איידלמן - קורס לימוד למטפל באינטליגנציה תנועתית - בתל אביב

קורס המלמד אסטרטגיות לטיפול עצמאי לשיפור החיוניות בתנועה- פתרונות לשיקום הכושר הטבעי בכל גיל, אינטליגנציה תנועתית מבית היוצר של ד"ר רותי אלון.

יצירת קשר עם ננסי איידלמן: 072-2285601

ננסי איידלמן - קורס לימוד למטפל באינטליגנציה תנועתית - בתל אביב

בתאריך: 03.10.2018
מיקום: תל אביב

קורס המלמד אסטרטגיות לטיפול עצמאי לשיפור החיוניות בתנועה- פתרונות לשיקום הכושר הטבעי בכל גיל, אינטליגנציה תנועתית מבית היוצר של ד"ר רותי אלון.
מרכזת ומנחה את התוכנית ננסי איידלמן- סניור טריינר בינלאומית.

* מסיימי הקורס מקבלים תעודה בהכרה בינלאומית.

בקורס:
* אחד עשר נושאים
* מאה ועשרים תהליכים
* התנסות ולמידה מתמדת
* רעיונות רבים ופשוטים לתרגול              
* השימוש בבד מקנה תחושת בטחון      
* תרגול בעמידה ליד הקיר, בישיבה ושכיבה

נושאי הלמידה הם:
*כפות רגליים
*ברכיים
*גב תחתון
*מפרקי ירכיים
*עורף
*כתפיים, זרועות ושכמות
*רצפת האגן
*כריעה
*יציבה
*שיווי משקל
*פנים
*למידה, ניסוי והפנמה
*עבודה עצמית ובקבוצות
*חוויה של שיפור, סיפוק והצלחה

מאמנים את הגוף למצוא את הדרך חזרה לתנועה טבעית, נוחה וקלילה.

*הפתרונות המוצעים לכל נושא נלמדים לפי גישת התפקוד האינטגרטיבי של שיטת פלדנקרייז, בהיענות ההדדית בין החלק הסובל, הפחות מתפקד, ויתר חלקי הגוף, כפי שמאורגנת תנועה טבעית.

*בהנחיה מילולית לביצוע תנועות לא שגרתיות, משחררים הרגלים ישנים שסיגלנו לעצמינו לאורך השנים, אשר מרחיקים אותנו מהתנועה הטבעית והנוחה.

*מסלול דו- שנתי המשלב את "פתרונות" ו"כסאות" - מיועד לאנשי מקצוע העוסקים בכל תחומי התנועה, המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים של עצמם. מיועד לקהל הרחב, אותם אנשים שמעוניינים לשפר את איכות החיים של עצמם וקרוביהם

קצת על ננסי איידלמן:
ננסי איידלמן- בוגרת ארבע שנות לימוד בשיטת פלדנקרייז, ועוסקת בתחום כשני עשורים.
משנת 2013  אני מרצה מוסמכת מטעם משרד  התמ"ת במטרה לקדם את נושא מודעות לשיפור הבריאות התעסוקתית של העובדים במדינה במערכות השונות כגון בריאות, חינוך, תעשייה, משרדים ועוד, כאשר התוכן מבוסס על התוכניות אינטליגנציה תנועתית.
בחודש מאי 2014 השתתפתי בקורס בינלאומי , אותו גם ארגנתי, והיום אני סניור טריינר בתוכניות אינטליגנציה תנועתית של ד"ר רותי אלון, ומאוד גאה להשתייך לקבוצה של כארבעים מורים מעשרים מדינות המלמדים טריינרים בעולם כולו.
היום אני מלמדת במפגשים אישיים וקבוצתיים, את שיטת פלדנקרייז, את התוכניות אינטליגנציה תנועתית ואת התוכנית לחיזוק שרירי רצפת האגן.

למידע נוסף על ננסי איידלמן

טלפון:
072-2285601

נשמח לראותכם!

כל הקורסים והסדנאות שמופורסמות כאן הן באחריות המטפל / מנחה הסדנא / מכללה. הסדנאות בעמוד הפייסבוק של לוח ארועי גוף - נפש - רוח בישראל מתעדכנות באופן שוטף. נשמח אם תעשו לייק לעמוד, כך תוכלו להשאר מעודכנים בכל האירועים הקרובים. תשתפו עם החברים שלכם כדי שגם הם יוכלו ליהנות מהעצמה אישית ויעשירו את חייהם באנרגיות טובות ובכלים שימושיים.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

ננסי איידלמן, ננסי איידלמן טלפון, ננסי איידלמן כתובת, ננסי איידלמן סדנא, ננסי איידלמן סדנאות, ננסי איידלמן קורס, ננסי איידלמן קורסים, אינטליגנציה תנועתית, קורס אינטליגנציה תנועתית, אינטליגנציה תנועתית בתל אביב, קורס אינטליגנציה תנועתית בתל אביב

תן ציון למאמר זה

5.00