מדורי תוכן

ראשי | סדנאות והרצאות | דורית יעקובי - קורס לפיתוח וליישום מודעות רוחנית ותקשור

דורית יעקובי - קורס לפיתוח וליישום מודעות רוחנית ותקשור

דורית יעקובי - קורס לפיתוח וליישום מודעות רוחנית ותקשור דורית יעקובי - קורס לפיתוח וליישום מודעות רוחנית ותקשור

בדרך העבודה הרוחנית בעזרת השימוש בדמיון, ביכולתנו לפתוח שבילי תגובה חדשים במוח, קרי ליצור הקשרים וחיבורים שיסייעו בידנו, דרך אימון, לגדל דרכי התייחסות, שאינן מושתתות על שחזור של אמונות, דעות וקביעות.

יצירת קשר עם דורית יעקובי: 072-2285531

דורית יעקובי - פגישת הכרות ללא עלות ופתיחת קורס לפיתוח וליישום מודעות רוחנית ותקשור

בתאריך: 5.10.2018
בשעה 09:45 - 12:00
מיקום: רחוב הגולן 3, קדימה

דורית יעקובי - פגישת הכרות ללא עלות.

חברים יקרים,
פגישת הכרות ללא עלות תתקיים ב-5.10.2018 בשעה 09:45 - 12:00. למעוניינים, אנא צרו קשר לטלפון (שיחת ישירה): 072-2285531.

המשך שבוע מרומם רוח והמון אהבה, דורית.

בדרך העבודה הרוחנית בעזרת השימוש בדמיון, ביכולתנו לפתוח שבילי תגובה חדשים במוח, קרי ליצור הקשרים וחיבורים שיסייעו בידנו, דרך אימון, לגדל דרכי התייחסות, שאינן מושתתות על שחזור של אמונות, דעות וקביעות.
ככל שנרבה לפתוח שבילים חדשים כאלו, כך מקומם של השבילים הקודמים ילך ויצטמצם.
יש לנו בחירה להזין מחשבות מטרידות, דברים שמציקים, מאיימים, מפריעים, ומפחידים אותנו, או לחילופין להזין את הדברים שממלאים ומרחיבים את לבנו. כשאנו משחזרים חששות/חרדות וכיוצא באלה, אנו "מאכילים" את הדברים המציקים, המרוקנים והמכווצים אותנו.

כשאנו מגלים מה ממלא ומרחיב את לבנו ומתאמנים בשימוש, אנו נותנים "אוכל' לדברים המחזקים הנותנים לנו כוח, הממלאים מצברים ומאפשרים לנו ליהנות מחיינו ולהתמודד עם כל מה שבא אל פתחנו.
הכל עניין של מודעות ונכונות להתאמן בדרכי התייחסות והתבוננות חדשות, במקום, כהרגלנו, לפעול על האוטומט הישן.

ישנם המון כלים בעולמנו כיום, שיכולים להיות לנו זמינים בכל רגע כשאנו בוחרים בהם ונאמנים לבחירתנו; ניתן להתנתק ממחשבות מציקות על ידי כך שמייצרים חדשות.
אציין רק כמה מהן: דרך, בעזרת, משפטים מחזקים שאנו מזדהים אתם וחוזרים עליהם שוב ושוב, כמנטרות. אחד המשפטים האהובים עלי מספר תהילים "לב טהור ברא לי אלוהים ורוח נכון חדש בקרבי"
או בעזרת שימוש בהדמיות מרוממות רוח, כמו להפנות את תשומת לבנו לנוף מרגש, למנגינה אהובה, לדברים שגורמים לנו נחת ועוד, ועוד.

אני מכנה זאת "האימון בלעבור חלון" = נדמה לנו חדר עגול עם המון חלונות ובדמיוננו נעבור מחלון לחלון. מכל חלון מתגלים דברים שונים, נוספים = שינוי נקודת מבט. כל אחד יכול למצוא בקלות דרכים להסיט את תשומת לבו מהדברים המכווצים בהתאם למה שמדבר אליו, בהתאם למה שאנו מזדהים אתו ולשם כך עלינו פשוט להסכים להתאמן על בסיס יומיומי, מעבר להרגלנו.

הכלים הדמיוניים מאפשרים לנו לשנות את השדה הכימי במוח ועם אימון אנו חווים הרגשת ניצחון עצומה, שאפילו קשה לתארה במילים, היא מעבר להן.

טלפון: 072-2285531

למידע נוסף על דורית יעקובי

נשמח לראותכם!

* כל הקורסים והסדנאות שמופורסמות כאן הן באחריות המטפל / מנחה הסדנא / מכללה. הסדנאות בעמוד הפייסבוק של לוח ארועי גוף - נפש - רוח בישראל מתעדכנות באופן שוטף. נשמח אם תעשו לייק לעמוד, כך תוכלו להשאר מעודכנים בכל האירועים הקרובים. תשתפו עם החברים שלכם כדי שגם הם יוכלו ליהנות מהעצמה אישית ויעשירו את חייהם באנרגיות טובות ובכלים שימושיים.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

סדנאות רוחניות, דורית יעקובי טלפון, דורית יעקובי כתובת, דורית יעקובי יעוץ, קורס תקשור, דורית יעקובי קורס, דורית יעקובי קורסים, דורית יעקובי סדנאות, סדנאות רוחניות בשרון, קורס תקשור בשרון

תן ציון למאמר זה

0