מדורי תוכן

ראשי | סדנאות והרצאות | ד"ר ברוריה אילני Ph.D - קורס אקסס בארס

ד"ר ברוריה אילני Ph.D - קורס אקסס בארס

ד"ר ברוריה אילני Ph.D - קורס אקסס בארס ד"ר ברוריה אילני Ph.D - קורס אקסס בארס

תהליך אנרגטי שמאפשר לשחרר אנרגיה של מטענים עודפים, שחרור חסמי הצלחה, מגבלות אמונות שפיטה ביקורת וכל מה שמונע מאיתנו להיפתח לפוטנציאל האינסופי שלנו לאינסוף אפשרויות.

יצירת קשר עם ד"ר ברוריה אילני: 072-2285679

ברוריה אילני Ph.D - קורס אקסס בארס

בתאריך: 04.11.2018

מיקום: קרית ביאליק

בשעה: 9:50‏‏ – ‏‏17:30

מה שמפריע לנו להיות באיזון בצמיחה ובשמחה אמיתית הן המחשבות שלנו האמונות והדעות המגבילות הרגשות השפיטה דפוסי ההתנהגות כל אלו שקופים לנו.
אקסס בארס הוא כלי פשוט למוסס מחשבות, להרחבת התודעה לגילוי עוד עצמה ועוד קסם. לכל בני המשפחה וכמובן גם למטפלים כלי מדהים ופשוט לטיפול בכולם גם בילדים ונוער, טיפול בשיטת האקסס בארס אפקטיבי למגוון התמודדויות כמו קשיי קשב וריכוז, קושי בשינה, התמודדות עם לחצים ומתחים, התמודדות עם בעיות משקל, התמודדות עם בעיות בריאות ועוד.

תהליך אנרגטי שמאפשר לשחרר אנרגיה של מטענים עודפים, שחרור חסמי הצלחה, מגבלות אמונות שפיטה ביקורת וכל מה שמונע מאיתנו להיפתח לפוטנציאל האינסופי שלנו לאינסוף אפשרויות.
שחרור אנרגטי זה מאפשר בהירות ,שלווה הגשמה צמיחה בריאות שמחה והיפתחות לאפשרויות של אושר ושפע כלכלי.

התהליך מתבצע דרך מגע עדין ב- 32 נקודות על הראש שתפקידם לשחרר כל מה שחוסם ומעכב במגוון תחומים בחיינו כמו צורך בשליטה כסף תקשורת ויחסים במשפחה , מיניות, , יצירתיות, מודעות, ריפוי הזדקנות, שיפור מצב רוח ועוד.

קצת על - ברוריה אילני Ph.D -
ד''ר ברוריה אילני Ph.D - מטפלת ומורה לאקסס בארס™ , מאסטר רייקי, מורה ומטפלת בשיטת EMF טכניקת האיזון האנרגטית ועוד.

שיטות הטיפול שבעזרתן אני מטפלת- אקסס בארס, אייפק, רייקי, אימון אישי, יוגה צחוק, ייעוץ ביוגראפי, הילינג, מאסטר רייקי, מאסטר סייקם, מטפלת ומורה ל- EMF טכניקת האיזון האנרגטית, תמציות קריסטלים, פרחי באך, ווקטורים, שמנים ועוד.

למידע נוסף על ברוריה אילני

טלפון (שיחת ישירה): 072-2285679

אשמח לראותכם!

* הקורסים והסדנאות באחריות המטפל / מנחה הסדנא / מכללה. הסדנאות בעמוד הפייסבוק של לוח ארועי גוף - נפש - רוח בישראל מתעדכנות באופן שוטף. נשמח אם תעשו לייק לעמוד, כך תוכלו להשאר מעודכנים בכל האירועים הקרובים. תשתפו עם החברים שלכם כדי שגם הם יוכלו ליהנות מהעצמה אישית ויעשירו את חייהם באנרגיות טובות ובכלים שימושיים.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

קשיי שינה, קשיי קשב וריכוז, קורס אקסס בראס, קורס אקסס בראס בקרית ביאליק, התמודדת עם בעיות משקל, התמודדת עם בריאות, ד"ר ברוריה אילני, ד"ר ברוריה אילני טלפון, ד"ר ברוריה אילני כתובת, ד"ר ברוריה אילני קורס, ד"ר ברוריה אילני קורסים, ד"ר ברוריה אילני סדנא, ד"ר ברוריה אילני סדנאות

תן ציון למאמר זה

0