מדורי תוכן

ראשי | סדנאות והרצאות | מכללת ברק באשקלון - קורס ללימוד קינסיולוגיה

מכללת ברק באשקלון - קורס ללימוד קינסיולוגיה

מכללת ברק באשקלון - קורס ללימוד קינסיולוגיה מכללת ברק באשקלון - קורס ללימוד קינסיולוגיה

מסע מרתק אל מוחו של האדם. בקורס תלמדו מה מניע את האדם לפעולה מסוימת, מה חוסם אותו, תשברו מחסומים ותשיבו לו את סמוכתו ויכולת הבחירה שלו.

יצירת קשר עם מכללת ברק אשקלון: 072-2285465

מכללת ברק באשקלון - קורס ללימוד קינסיולוגיה

בתאריך: 12.11.18
בשעה: 17:00
מיקום: מכללת ברק - שלוחת אשקלון

 

קינסיולוגיה התפתחותית - מסע מרתק אל מוחו של האדם. בקורס תלמדו מה מניע את האדם לפעולה מסוימת, מה חוסם אותו, תשברו מחסומים ותשיבו לו את סמוכתו ויכולת הבחירה שלו.

מסלול הכשרת מאמנים ומנחים מקצועיים. קורס חד שנתי/דו שנתי/תלת שנתי.

תעודות* הקורס מקנה תעודות הסמכה מוכרות: שילובים המרכז הישראלי לקינסיולוגיה התפתחותית וחינוכית, מכללת ברק, המרכז הבינלאומי לקינסיולוגיה חינוכית (EDU-K) – פול דניסון  והמרכז הבינלאומי לקינסיולוגיה וחינוך שבהולנד The Hof Van Axen.

המרכז הישראלי לקינסיולוגיה התפתחותית וחינוכית:
קינסיולוגיה התפתחותית היא שיטת עבודה וגישה לחיים שבה ניתן לזהות ולאתר את הגורמים החוסמים את האדם ברמה הרגשית, הפיזית, התזונתית והאנרגטית, מאפשרת לו לשבור את אותם מחסומים ולהשיב לעצמו את סמכותו ועוצמתו הפנימית ואת יכולת הבחירה שלו לגבי הרגשתו והתנהגותו בכל מצב.

הקינסיולוגיה ההתפתחותית מדגישה את האחריות אישית כמפתח ליצירת שינוי. בשיטה זו נעשה שימוש בבדיקת שריר (Muscle Test) המאפשר תקשורת ישירה עם הגוף והנפש, ובאמצעותו יכול הקינסיולוג לאתר באופן שיטתי ומבוקר היכן קיימות חסימות ומעוררי מתח ומהם הכלים שבאמצעותם ניתן להגיע לאיזון. התהליך נעשה בשיתוף מלא ופעיל עם האדם ולפי הקצב הנכון לו.

לקינסיולוגיה ההתפתחותית יישומים רבים המשמשים לאיזון האדם השלם: שחרור מעגלים חסומים בקשר של מוח וגוף, חיזוק השרירים והיציבה, התאמת תזונה, זיהוי ונטרול אלרגיות, שיפור יכולות למידה, שחרור חסימות רגשיות מן העבר והתמודדות במצבי מתח בכל תחומי החיים כגון: קשב, ריכוז, חרדות, דימוי עצמי, תקשורת בין אישית, הצבת מטרות, השגת יעדים ועוד.

העבודה מתבצעת בעזרת ארגז כלים שבו: תרגילים מאזנים ותרגילי תנועה שונים, עיסוי עדין של נקודות אנרגטיות חשובות, טכניקות לחיזוק השרירים והיציבה, איזון אנרגיית המרידיאנים (קווי אנרגיה ע"פ הפילוסופיה הסינית), שחרור מתח רגשי,  דמיון מודרך, אינטליגנציות מרובות בתנועה בשילוב הליכה בעקבות השמונה, תרגילים לאיזון תבניות התנועה הבסיסיות והרפלקסים הינקותיים,  קלפי השלכה, משחקי תפקידים  ועוד.

על הקורס:
הקורס מכשיר מאמנים ומנחים מקצועיים בשיטת עבודה מעמיקה וייחודית ומאפשר התנסות בתהליך צמיחה והעצמה אישית למשתתפיו. הקורס מקנה לבוגריו מיומנויות הנחיה ואימון אישי וארגז כלים נרחב בגישה הוליסטית המשלבים זיהוי חסימות מדויק ואפשרויות נטרול מתח  מגוונות ורבות עוצמה.
הקורס משלב הרצאות פרונטאליות הדגמות ותרגול מעשי +סטאז' (התלמידים מתרגלים זה על זה במהלך השיעורים ומחויבים בהגשת עבודות המתעדות התנסות פרטנית עם מאומנים/מודרכים. התלמידים מתנסים בעבודה מעשית הכוללת את כל החומר הנלמד בשנה זו, תוך השגחה וייעוץ צמוד של מנחת הקורס)

מיקום הלימודים: מכללת ברק - שלוחת אשקלון.
אסתי הברמן - מנהלת שלוחת אשקלון.

קצת על - מכללת ברק בדרום:
מכללת ברק בדרום - למכללת ברק שלוחות לימודים באשדוד, אשקלון, באר שבע ובמשואות יצחק.

מכללת ברק מציעה את מגוון מסלולי הלימוד והקורסים המתקדמים ביותר להכשרת מטפלים ולצמיחה אישית, בהנחיית המרצים המובילים בתחומם.

המכללה מייצגת את הרפואה ההוליסטית כאשר השילוב ההוליסטי יוצר מערכת שלמה:
* שילוב בין תורות המזרח ותורות המערב .
* שילוב בין צמיחה אישית לצמיחה מקצועית.
* לימודים מקצועיים בצד אוירה פסטורלית וכפרית.

אווירת הלימודים ב"ברק" היא אינטימית ומשפחתית כנהוג במכללת ברק, כיתות קטנות ויחס אישי לכל לומד ומבוססת על ערכי היסוד של המכללה: טבע, צמיחה והתפתחות, אהבת אדם והרמוניה.

נשמח לארח אתכם ולהציג בפניכם את החממה המופלאה שלנו לצמיחה אישית ומקצועית.

למידע נוסף על מכללת ברק באשקלון

טלפון:
072-2285465

אשמח לראותכם!

* הקורסים והסדנאות באחריות המטפל / מנחה הסדנא / מכללה. הסדנאות בעמוד הפייסבוק של לוח ארועי גוף - נפש - רוח בישראל מתעדכנות באופן שוטף. נשמח אם תעשו לייק לעמוד, כך תוכלו להשאר מעודכנים בכל האירועים הקרובים. תשתפו עם החברים שלכם כדי שגם הם יוכלו ליהנות מהעצמה אישית ויעשירו את חייהם באנרגיות טובות ובכלים שימושיים.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

גישה הוליסטית, מכללת ברק באשקלון, מכללת ברק באשקלון כתובת, מכללת ברק באשקלון טלפון, מכללת ברק באשקלון קורס, מכללת ברק באשקלון קורסים, מכללת ברק באשקלון סדנא, מכללת ברק באשקלון סדנאות, קורס ללימוד קינסיולוגיה, קורס ללימוד קינסיולוגיה בדרום, קורס ללימוד קינסיולוגיה באשקלון, אימון אישי בדרום, נטרול מתח, מוחו של האדם

תן ציון למאמר זה

0