מדורי תוכן

ראשי | ספרות רוחנית | ספרי בריאות | הספר התבוננות - רפלקסולוגיה קואורדינטיבית

הספר התבוננות - רפלקסולוגיה קואורדינטיבית

הספר התבוננות - רפלקסולוגיה קואורדינטיבית הספר התבוננות - רפלקסולוגיה קואורדינטיבית

בספר מוצגים קשרי גוף נפש באדם, השתקפותם בכפות הרגלים וגישת האבחון והטיפול הרפלקסולוגי הנובעת מקשרים אלה.

לפרטים נוספים והזמנות, התקשרו עכשיו: 072-2285435

מאת: שמואל זיידל
 
בבסיסו של הספר, עומדת גישת הרפלקסולוגיה הקואורדינטיבית שהיא פרי פיתוחו, טיפוחו והתפתחותו של כותבו, שמואל זיידל. תמצית הגישה היא חשיבה אינטואיטיבית, יצירתית. תנאי לפיתוחה של גישה זו הוא חופש הפעולה וחופש המחשבה. 

טכניקות הטיפול נובעות מחופש תנועתי של המטפל מסביב למטופל ומהוואריאציות השונות של מנחי גוף המטופל. אלה משרתים את המטרה הטכנית להגיע כמעט לכל אדם באשר הוא, בבעיותיו, במחלותיו ובבריאותו. אופן ההפקה של טכניקות הטיפול הרפלקסולוגי מתואר בספר באמצעות דימוי מעולם המוסיקה. 

בספר תמונות וצילומי המחשה רבים, וכן מפות רפלקסולוגיות מקצועיות. 

הספר משתמש בסגולות המיוחדות - "בנשמה היתרה" - שיש לשפה העברית כדי לתאר את הממד ההוליסטי של קשרי גוף-נפש. הדבר נעשה באמצעות דימויים, השאלות, מטבעות לשון וצירופי מילים. בעזרתם מתקבלת משמעות רב ממדית לאברי הגוף והשתקפותם בכפות הרגליים.

גישת הרפלקסולוגיה וקואורדינטיבית גורסת שאין התוויות נגד בטיפול הרפלקסולוגי. אין מלמדים בְמה לא לטפל, אלא מלמדים איך לטפל.

מה שאינך יודע אל תטפל! פשוט, לך ולמד.
גישת הרפלקסולוגיה הקואורדינטיבית מעניקה כלים ופותחת שערים להתפתחותו ושכלול יכולתו של המטפל, לאבחן את מצבו של המטופל ולתת את התשובות הטכניות הנדרשות בטיפול.

לפרטים נוספים ורכישת הספר לחצו כאן

הספר התבוננות - רפלקסולוגיה קואורדינטיבית - נדבך שני

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

שמואל זיידל, ספרי בריאות, ספרי רפואה משלימה, שמואל זיידל ספר, שמואל זיידל ספרים, התבוננות - רפלקסולוגיה קואורדינטיבית, התבוננות - רפלקסולוגיה קואורדינטיבית המלצות, התבוננות - רפלקסולוגיה קואורדינטיבית רכישה, הספר התבוננות - רפלקסולוגיה קואורדינטיבית, התבוננות - רפלקסולוגיה קואורדינטיבית שמואל זיידל

תן ציון למאמר זה

0