מדורי תוכן

ראשי | ספרות רוחנית | ספרי בריאות | הספר סדר מופלא

הספר סדר מופלא

הספר סדר מופלא הספר סדר מופלא

הספר 'סדר מופלא', כשמו כן הוא, מראה את הסדר ההתפתחותי האבולוציוני של עולם הצמחים.

לפרטים נוספים והזמנות, התקשרו עכשיו: 072-2285462

מאת: מיכל יקיר

הספר 'סדר מופלא', כשמו כן הוא, מראה כיצד הסדר ההתפתחותי האבולוציוני של עולם הצמחים, כאשר הוא מכוון בצורת התבוננות מסוימת בתכונות של צמחי מרפא והומאופתיה – משתקף בו הסדר שבהתפתחות האדם, מאין הוא מתחיל ולאן הוא הולך. 

זהו סדר בעל חוקיות ברורה שחוזרת בעולם שוב ושוב. באופן זה, חושפת הטבלא את ההיגיון והעקרונות הקיימים בחוקיות העולם ופותחת פתח להבנה של שלבי התפתחות האדם במישורים אחרים שהומאופתיה היא רק אחד מהם. 

הצמחים קשורים תמיד להתפתחות וזמן – והסידור בטבלה מסייע לאתר את הזמן בו עצרה ההתפתחות במקרה ספציפי ולתת לו מענה מתאים מעולם הצומח. טבלה זו מהווה כלי נוסף נפלא בידי ההומיאופת, הנטורופת או כל מטפל אחר בבואו להבין את המטופל שלפניו על מנת להתאים לו את הרמדי (או צמח המרפא) הדרושים לקידום בריאותו. 

כאשר מניחים את הספרות ההומיאופתית, את ספרות צמחי המרפא כולה על צירי האבולוציה הבוטניים, נוספת להם משמעות חדשה.

בדומה לאותיות ה-א ב אשר מקבלות עיקר משמעותן כאשר מסדרים אותן במשפט, כך הופך המידע הבדיד של צמחי המרפא, כאשר הוא נקרא על פי סדר התפתחות האבולוציוני של עולם הצומח, לספר היסטורי, רציף, המתאר שלבי התפתחות עוקבים בעלי משמעות ותוכן, המבטאים בין השאר, את האבולוציה של האדם, הן ברמה האישית והן ברמה העולמית, הן ברמת המיקרו- רמת המבנה והפיסיולוגיה, והן ברמת המקרו - התפתחות המין האנושי. הבוטניקה היא כמו ספר החושף לנו שבריר מן הסדר האלוהי.

לפרטים נוספים ורכישת הספר לחצו כאן

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

ספרי בריאות, ספרי רפואה משלימה, סדר מופלא, סדר מופלא הספר, הספר סדר מופלא, סדר מופלא מיכל יקיר, מיכל יקיר ספר, מיכל יקיר ספרים, הספר סדר מופלא המלצות, הספר סדר מופלא רכישה

תן ציון למאמר זה

0