מדורי תוכן

ראשי | ספרות רוחנית | ספרי בריאות | הספר "אירידולוגיה מעשית" הסוד הגלוי של העין

הספר "אירידולוגיה מעשית" הסוד הגלוי של העין

הספר "אירידולוגיה מעשית" הסוד הגלוי של העין הספר "אירידולוגיה מעשית" הסוד הגלוי של העין

הספר מזמין את המתעניין ברפואה משלימה לבוא וללמוד על האירידולוגיה- אבחון בקשתית ולובן העין. האירידיאולוגיה היא כלי אבחוני מהשורה הראשונה.

לפרטים נוספים והזמנות, התקשרו עכשיו: 072-2285417

הספר "אירידולוגיה מעשית" הוא ספר מקצועי ומעשי ביותר בעברית המיועד לתלמידי רפואה משלימה ולאנשים הרוצים להרחיב אופקים בתחום האירידולוגיה המעשית, לרופאים ולמטפלים. הספר מביא לקוראים את מקצוע האירידולוגיה בצורה מקצועית ובהירה, על מנת לפתוח תחום מרתק זה בפני הקהל הרחב. הספר מכיל מאות תמונות צבעוניות להדגמת החומר- תמונות עיניים שצולמו על ידי מרים וחומר לימודי נוסף. 

על מרים גרבר Ph.D.MBMD
מרים גרבר Ph.D. MBMD עוסקת באירידולוגיה וסקלרולוגיה - אבחון בקשתית ולובן העין לאיתור שורש הסבל הפיזי והרגשי, אבחון ונטרול אלרגיה ורגישויות, פתרון בעיות רגשיות, טיפול בטראומות, פחדים, פוביות וחרדות.

האבחון נועד לאתר את הסיבה לסבל והטיפולים אינם פולשניים, יעילים ביותר ותוך זמן קצר נפתרות גם בעיות שנמשכו שנים ארוכות. הטיפולים כוללים שיטות מתקדמות וטכנולוגיות חדשות ויעילות מתחומי רפואת התדרים, הפסיכותראפיה ושיטות מגע עדינות על נקודות גירוי מרכזיות המפעילות את מערכת העצבים. 

בין השיטות P.E.A.T (Primordial Energy Activation & Transcendence ) לפירוק המטענים הרגשיים הנצמדים לאירועים טראומטיים, IPEC ועוד. האבחון נעשה בצילום עיניים וניתוח הנתונים במקום. 

המלצות הטיפול ניתנות מיידית ונסיונה העשיר של גרבר Ph.D  בעלת שם בינלאומי, מאפשר מתן פתרונות מגוונים ומדויקים הנהוגים בארצות
רבות ברחבי העולם. גרבר Ph.D מלמדת תחומים מרתקים אלו אוכלוסיות שונות כולל רופאים ומטפלים.

מרים גרבר Ph.D. MBMD ילידת 1946, עלתה לארץ בשנת 1959 מטרנסילבניה אשר ברומניה. נשואה + 3 ילדים ו-6 נכדים. עד לפני 22 שנה עבדה מרים כמנהלת בכירה בחברת ייצוא בינלאומית .למרות התנאים הטובים והצלחה בתפקיד היה רעב גדול למשהו נוסף לנפש. לימודי הרפלקסולוגיה היו הסנונית הראשונה שבישרה על כל אשר בא בעקבותיה וכך החלה
את דרכה החדשה בעולם הרוחני . מהר מאוד נשאבה מרים לתוך עולם מופלא זה שחיבר אותה סופית לעולמה הפנימי. הידע הרב שצברה בלימודים בארץ בחו"ל, והצורך לעזור לאנשים, הפכו אותה תוך מספר שנים למרפאה הוליסטית מהשורה הראשונה, מבוקשת ובעלת יכולת גבוהה בתחומים רבים ומגוונים.

עם סיום לימודיה כמורה לרפלקסולוגיה המשיכה מרים בלימודי אירידולוגיה בארץ, אירידולוגיה של האישיות באנגליה ולימודי אבחון בלובן העין בארה"ב והפכה למורה
לאירידולוגיה בעלת שם בארץ ובחו"ל.

מרים מוכרת על ידי בית הספר של פרופ' שמידט בגרמניה שאת שיטתו היא מלמדת. תוך השקעת משאבים גדולים התקדמה.
מרים מלמדת אירידולוגיה ואבחון בלובן העין מטפלים ורופאים, עוסקת במחקר ופיתוח בתחום זה ועובדת בשילוב עם אחד מבתי החולים הגדולים בארץ במחקר חדשני בתחום סרטן הערמונית.

השילוב המוצלח בין שיטות האבחון שלה מאפשר לה לתת מענה נרחב לצורכי הייעוץ ללקוחותיה הפונים אליה לקבל חוות דעת שנייה לפני ניתוחים וטיפולים פולשניים.

עם הוצאת ספרה החדש "אירידולוגיה מעשית" הסוד הגלוי של העין, משחררת מרים חלק גדול מהידע העצום שיש לה בתחום זה לציבור המטפלים ולקהל הרחב המתעניין בנושא.

ניתן להזמין את הספר עכשיו דרכי, מוזמנים להתקשר אלי.

לפרטים נוספים ורכישת הספר לחצו כאן

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

מרים גרבר, דר מרים גרבר, ספרי בריאות, ספרי רפואה משלימה, אירידולוגיה מעשית, אירידולוגיה מעשית הספר, אירידולוגיה מעשית המלצות, אירידולוגיה מעשית רכישה, מרים גרבר ספר, מרים גרבר ספרים

תן ציון למאמר זה

0