מדורי תוכן

ראשי | ספרות רוחנית | ספרי מיסטיקה | ספר וויקה - מדריך לכישוף לבן

ספר וויקה - מדריך לכישוף לבן

ספר וויקה - מדריך לכישוף לבן ספר וויקה - מדריך לכישוף לבן

וויקה WICCA הינה שיטה של כישוף לבן, חיובי, המאורגן במסגרת של דת פאגנית - הקשורה לטבע ולמהות היקום.

לפרטים נוספים ורכישה, התקשרו עכשיו: 072-2285801

וויקה WICCA הינה שיטה של כישוף לבן, חיובי, המאורגן במסגרת של דת פאגנית - הקשורה לטבע ולמהות היקום. למעשה הוויקה המודרנית היא הביטוי המודרני של השאמניזם שהיה נפוץ ועדיין נפוץ בחברות "פרימיטיביות" לכאורה. 

כיום הוויקה הינה הדת או האמונה הגדלה במהירות הרבה ביותר בעולם המערבי. ישנה הערכה כי בארה"ב, קנדה ואירופה כל אישה שישית וכל גבר עשירי עוסקים בוויקה בצורה פעילה. העידן החדש הינו למעשה עידן הוויקה המודרנית. הוויקה, המוכנה בפי מאמיניה "האומנות", היא האומנות של החכם... וכולנו רוצים להיות חכמים בעת זו של העידן החדש..

ספר זה סוקר בשפה בהירה את הוויקה ואמונותיה - הפן הניקבי והפן הזיכרי של האלוהות, כבוד לכל, אמונה בגלגול נשמות, כבוד לאמא אדמה, הרכת מחזוריות הטבע וכדומה - ומדריך את הקורא בסבך הפולחנים והטקסים הקשורים לוויקה בחיי היומיום שלנו.

טביטה גינגס הינה "מכשפה" העוסקת בוויקה מעשית, מעבירה סדנאות וויקה וכותבת ספרים בנושא. בהשכלתה היא מדענית בתחום הביולוגיה. נשואה ואם לילדים.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן


עוד באותו נושא:

ספרי מיסטיקה, ספר וויקה - מדריך לכישוף לבן, וויקה - מדריך לכישוף לבן, ספר וויקה - מדריך לכישוף לבן המלצות, ספר וויקה - מדריך לכישוף לבן רכישה

תן ציון למאמר זה

0