מדורי תוכן

ראשי | ספרות רוחנית | ספרי מיסטיקה | ספר ניחוש העתיד באבני דומינו

ספר ניחוש העתיד באבני דומינו

ספר ניחוש העתיד באבני דומינו ספר ניחוש העתיד באבני דומינו

שרה ברק, מיסטיקנית ידועה שכתבה מספר רבי-מכר בתחום המיסטיקה וניחוש העתיד, וספריה מתורגמים לשפות רבות ונפוצים בעולם כולו, מביאה כאן את המחקר המלא על ניחוש העתיד באבני דומינו, לפי המסורת העתיקה.

לפרטים נוספים והזמנות, התקשרו עכשיו: 072-2285465

ניחוש העתיד לפי אבנים או קלפים נפוץ בכל תרבות בעולם, והיה נפוץ בכל זמן... ניחוש בקלפי טארוט או קלפי משחק, ניחוש באי-צ'ינג או באבנירונים, ניחוש בלוח אותיות או במספרים, ניחוש בקוביות או בעצמות... וניחוש באבני דומינו.

אבני דומינו מוכרות לכל קורא, בכל תרבות. בדרך כלל אבני הדומינו מציגות שני מספרים על כל אבן, מאפס ועד שש: אפס/אפס, אפס/אחת, אפס/שתיים, אפס/שלוש וכן הלאה עד שש/שש... אבני דומינו אלו הן המשמשות מימי קדם ועד ימינו לניחוש העתיד.

שרה ברק, מיסטיקנית ידועה שכתבה מספר רבי-מכר בתחום המיסטיקה וניחוש העתיד, וספריה מתורגמים לשפות רבות ונפוצים בעולם כולו,  מביאה כאן את המחקר המלא על ניחוש העתיד באבני דומינו, לפי המסורת העתיקה.

בספר זה תגלו שיטה קלה, מהירה ותקפה לדעת את עתידכם או עתידם של אנשים הקרובים לכם. כל שאתם צריכים הוא ספר זה וקופסה של אבני דומינו, ואתם יוצאים לדרך.

לפרטים נוספים ורכישת הספר לחצו כאן   

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

זיו מאיר, דר זיו מאיר, זיו מאיר ספר, זיו מאיר ספרים, ספרי מיסטיקה, ניחוש העתיד באבני דומינו, ספר ניחוש העתיד באבני דומינו, ניחוש העתיד באבני דומינו הספר, ניחוש העתיד באבני דומינו המלצות, ניחוש העתיד באבני דומינו רכישה, ניחוש העתיד באבני דומינו זיו מאיר

תן ציון למאמר זה

0