מדורי תוכן

ראשי | ספרות רוחנית | ספרי מיסטיקה | ספר עולם הסמלים של קלפי הטארוט

ספר עולם הסמלים של קלפי הטארוט

ספר עולם הסמלים של קלפי הטארוט ספר עולם הסמלים של קלפי הטארוט

זהו הספר המעמיק ביותר שנכתב בשפה העברית על קלפי הטארוט, ספר ה"מעלה רמה" את העיסוק והדיון בקלפים, שהפך כה פופולרי לאחרונה.

לפרטים נוספים ורכישה, התקשרו עכשיו: 072-2285424

אילנה הראל, בוגרת החוג לפילוסופיה באוניברסיטת תל-אביב ובוגרת החוגים לספרות ולחינוך באוניברסיטת חיפה, הקדישה את השנים האחרונות למחקר מקיף בתחום המרתק של קלפי הטארוט. מחקר זה התגבש לידי ספר, "עולם הסמלים של קלפי הטארוט", המביא בפירוט רב את המשמעויות הגלויות והנסתרות של הסמלים המופיעים ב-78 קלפי הטארוט.

ההקדמה הרחה מניחה את היסוד לתיאורים המפורטים המובאים בספר: דמויות, עולם בעלי החיים ועולם הצומח, קוסמולוגיה, נופי טבע, חפצים, ארכיטקטורה... כל פרט ופרט בקלפי הטארוט נבחן בצורה יסודית, מבחינה סימבולית, מיתולוגית וגרפית.

זהו הספר המעמיק ביותר שנכתב בשפה העברית על קלפי הטארוט, ספר ה"מעלה רמה" את העיסוק והדיון בקלפים, שהפך כה פופולרי לאחרונה.

תמונות של קלפי הטארוט מלוות את הכתוב בכל פרקי הספר. בנוסף, מובאות התמונות צבע של 78 הקלפים.

לרכישה ופרטים נוספים לחצו כאן

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

אילנה הראל, ספרי מיסטיקה, ספרים על קלפי טארוט, עולם הסמלים של קלפי הטארוט, עולם הסמלים של קלפי הטארוט אילנה הראל, ספר עולם הסמלים של קלפי הטארוט, עולם הסמלים של קלפי הטארוט הספר, עולם הסמלים של קלפי הטארוט המלצות, עולם הסמלים של קלפי הטארוט רכישה, אילנה הראל ספר, אילנה הראל ספרים

תן ציון למאמר זה

0