מדורי תוכן

ראשי | ספרות רוחנית | ספרי מיסטיקה | ספר קורס נומרולוגיה שלם

ספר קורס נומרולוגיה שלם

ספר קורס נומרולוגיה שלם ספר קורס נומרולוגיה שלם

בספר המקיף והמקצועי מסוגו מביא גידי גלבוע, מוותיקי ומובילי תורות המיסטיקה השונות בארץ את הספר המקיף והמלא לתורת הנומרולוגיה.

לפרטים נוספים ורכישה, התקשרו עכשיו: 072-2285801

גידי גלבוע הינו אסטרולוג, קורא בקלפי הטארוט ויועץ רוחני אישי.
ספר הקורס מכיל הקדמה מעמיקה לתורת הנומרולוגיה ומסביר בצורה בהירה נושאים רבים לדוגמא:
 
מהי הנומרולוגיה?
הנומרולוגיה היא שיטה לניתוח, לחיזוי וייעוץ, בעלת שלוש מטרות: 
* ניתוח אופיו וכישוריו של האדם.
* מתן תחזית לגבי הצפוי לאדם בעתיד.
* הענקת ייעוץ והכוונה.

לצורך השימוש בנומרולוגיה יש לדעת את שמו של האדם ואת תאריך לידתו, ומנתונים אלה, בשיטת ניתוח נומרולוגית, ניתן להגיע לניתוח מקיף, למפה נומרולוגיה מלאה ומשולמת.

מהו מקורה של הנומרולוגיה?
מקורה של הנומרולוגיה הוא ביוון הקדומה: פיתגורס פילוסוף ומתמטיקאי יווני, היה זה אשר קבע את הקשר בין יסודות היקום לבין שפת המספרים. פיתגורס טען כי כל מספר צופן בחובו רטט מסוים משלו, הניחן בכוח מאגי והעשוי לפעול בהרמוניה או בדיס-הרמוניה, עם שאר הכוחות, הפועלים ביקום. מכאן נובע כי לכל מי ששולט בחוקיות המספרים – שולט גם בכוחות הקוסמיים.

בספר מובאות, צעד אחר צעד, השיטה לבניית מפה נומרולוגית מלאה. בחלקו השני של הספר ישנם נספחים העוסקים בקשר עם היסודות והאסטרולוגיה, בתחזית עתידית, ביום המזל, בגלגול נשמות, במאגיה, בהתאמה בין זוגות, בניתוח בשיטת "תשבץ וחיצים", ביום לידה ולבסוף בנומרולוגיה קבלית ובמשמעות האותיות העבריות.

גידי גלבוע הוא מחברם של רבי המכר "קורס טארוט שלם" ו"קורס אסטרולוגיה שלם". הוא מרצה, יועץ ומקיים סדנאות בתחומי מיסטיקה שונים.

189 עמודים, כריכה רכה.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

ספרי מיסטיקה, ספרי נומרולוגיה, קורס נומרולוגיה שלם, ספר קורס נומרולוגיה שלם, קורס נומרולוגיה שלם הספר, קורס נומרולוגיה שלם גידי גלבוע, ספר קורס נומרולוגיה שלם המלצות, ספר קורס נומרולוגיה שלם רכישה, גידי גלבוע ספר, גידי גלבוע ספרים

תן ציון למאמר זה

0