מדורי תוכן

ראשי | ספרות רוחנית | ספרי מיסטיקה | הספר פריסת קלפי הטארוט

הספר פריסת קלפי הטארוט

הספר פריסת קלפי הטארוט הספר פריסת קלפי הטארוט

בספר פריסת קלפי הטארוט תמצאו עשרות מערכים כאלה, המותאמים לנושאים שונים, החל מזוגיות, עבודה, מערכות יחסים אישיות, התפתחות אישית אסטרולוגיות, בריאות ועוד.

לפרטים נוספים והזמנות, התקשרו עכשיו: 072-2285424

הספר פריסת קלפי הטארוט - מחברת אילנה הראל
קלפי הטארוט הם סמלים חזותיים שהשפעתם על התודעה ועל ההכרה היא חזקה. התדר האנרגטי של הצורות, הצבעים, הפרופורציות והפרטים שמופיעים בהם אינם משאירים אותנו אדישים.

קלפי הטארוט מכילים סמלים עתיקים שמקורם במגוון רחב של תרבויות עתיקות, החל במצרים הקדומה וכלה באלמנטים קבליים.

בקלפי הטארוט אנו נעזרים כדי לקבל עזרה בפתרון בעיות רגשיות, כלכליות ואתיות  וכדי לדעת על מניעים נסתרים של מעשנו והסיבות העמוקות של הלבטים אן הבלבול בו אנו שרויים.

כשאנו שואלים את הקלפים שאלה ומבקשים לדעת את התשובה אנו נעזרים בתהליך מובנה שמותאם לאופי השאלה או המידע הדרוש לנו... תהליך זה נקרא "פריסת קלפים". פריסת קלפי הטארוט היא סידור מערך קלפים בצורה קבועה מראש.

בספר זה תמצאו עשרות מערכים כאלה, המותאמים לנושאים שונים, החל מזוגיות, עבודה, מערכות יחסים אישיות, התפתחות אישית אסטרולוגיות, בריאות ועוד. הפריסה היא בעלת מתכונת קבועה וספציפית המותאמת לסוג השאלה. לאותו הקלף יכולות להיות משמעויות שונות בפריסות שונות ואף באותה פריסה,  בהתאם למקומו ולקלפים השכנים לו.

לרכישה ופרטים נוספים לחצו כאן

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

אילנה הראל, ספרי מיסטיקה, ספרים על קלפי טארוט, אילנה הראל ספר, אילנה הראל ספרים, הספר פריסת קלפי הטארוט, הספר פריסת קלפי הטארוט המלצות, הספר פריסת קלפי הטארוט רכישה, הספר פריסת קלפי הטארוט אילנה הראל

תן ציון למאמר זה

0