מדורי תוכן

לכל אדם יש שם

לכל אדם יש שם לכל אדם יש שם

הספר עוסק באותיות שבשם ומיקומם . ומה יספרו לך המספרים השזורים בשמך ובתאריך לידתך.

לקבלת יעוץ אישי ממני, התקשרו עכשיו: 072-2285845

זהו ספרה השלישי של רוני בנימין . ספר זה הוא המשך לספרה "סוד האותיות" . בספר זה הדגש הוא על האדם שמאחורי האותיות , על שמו ותאריך לידתו.
מדוע נמדד שמו של האדם לפי אותיות המלך? כיצד האדם פועל ביקום האם הוא מלך או למך או כלם (כלום) והאם זה מקרי שאותיות אלו הן המרכז ועמוד התווך של אותיות הא' ב'.

הספר מביא ראיה עמוקה יותר לנומרולוגיה הידועה , מתוך התבוננות על הבריאה ועל היקום כולו , מביא בהרחבה את סוד המספרים לפי השיר "אחד מי יודע" מ-1 עד 13 . וכן פענוח תמציתי לכל יתר המספרים והצירופים שלהם. 
בספר זה הידע לא "לעוס" ומבקש מהקורא לחשוב על הדברים. ידע החלטי כמו: "השם.... (איריס, מלכה, דני וכו') פירושו ככה וככה " לא נותן בסיס לגמישות חשיבתית ויכול להביא לטעויות.

על המחברת: 
רוני בנימין- מורה מוסמכת לאמנות ובוגרת המדרשה לסמינר מורים לאומנות רמת השרון (בית ברל). בעלת וותק של למעלה מ-20 שנות הוראה ביצירה ואמנות.
סיימה מסגרות לימוד להעשרה עצמית בתחומים רבים כמו :טארוט, קריאה בכף יד, תרפיה באומנות, ציור מתוך הרגש, שפת גוף, תקשור, נומרולוגיה ואסטרולוגיה.

הוציאה שני ספרים: "סודם של קלפי החיות האינדיאנים" ו-" סוד האותיות".

בשמונה השנים האחרונות מקדישה מזמנה ללמוד האנתרופוסופיה כתיאוריה, כדרך לחינוך וכדרך לתקשור דרך הציור.

לפרטים נוספים ורכישה מוזמנים ליצור קשר עם רוני בנימין לחצו כאן

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

רוני בנימין, ספרי מיסטיקה, רוני בנימין ספר, רוני בנימין ספרים, לכל אדם יש שם, לכל אדם יש שם רוני בנימין, לכל אדם יש שם המלצות, לכל אדם יש שם רכישה, ספרי נמרולוגיה

תן ציון למאמר זה

0