מדורי תוכן

ראשי | ספרות רוחנית | ספרי מיסטיקה | מיתוס ומיתולוגיה בקלפי הטארוט מאת אילנה הראל

מיתוס ומיתולוגיה בקלפי הטארוט מאת אילנה הראל

מיתוס ומיתולוגיה בקלפי הטארוט מאת אילנה הראל מיתוס ומיתולוגיה בקלפי הטארוט מאת אילנה הראל

הספר בודק את הקשר הקיים בין דמויות המיתוס היווני, האיכויות והסמלים שהן מייצגות בתודעה האנושית לבין קלפי הארקנה הגדולה של הטארוט.

לפרטים נוספים ורכישת הספר חייגו לטלפון (שיחת חינם): 072-2285424

תקציר הספר מיתוס ומיתולוגיה בקלפי הטארוט מאת אילנה הראל

הספר בודק את הקשר הקיים בין דמויות מן המיתוס היווני, האיכויות והסמלים שהן מייצגות בתודעה האנושית לבין קלפי הארקנה הגדולה של הטארוט.

המיתוס הוא המדע של העולם העתיק. זהו הניסיון שעשו הקדמונים להסביר תופעות טבע, גורל, אירועים, מצבים שסיבתם נעלמה מהם אך עוררו יראה וערערו את תקפותה של תחושת השליטה בחיים ובעולם. 

גיבורי המיתוס ועלילותיהם הם ביטוי לצרכים אוניברסאליים של בני אנוש. 

המיתולוגיה היא ספר היסטוריה של התודעה האנושית.

גיבורי המיתוס הם ארכיטיפים המיצגים  תכונות ומצבים אנושיים. קלפי הארקנה בכירה מיצגים ארכיטיפים מתת-המודע הקולקטיבי משקפים איכויות אלה עתירות עוצמה, כוח, יופי, יצרים וחכמה.

הספר בודק את הקשר הקיים ברמה הארכיטיפית בין דמויות מן המיתוס היווני, האיכויות והסמלים שהן מייצגות בתודעה האנושית לבין קלפי הארקנה הגדולה, הסמלים המופיעים בהם ומה שהם משקפים.

העולם הארכיטיפי על פי תפיסתו של יונג הוא המקור לבריאת סיפורי המיתוס, המיתולוגיה, ונוכחותם של הסמלים בכלל ואלה שבקלפי הטארוט בפרט ובחיינו.

לפרטים נוספים ורכישת הספר בהנחה לחצו כאן

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

אילנה הראל, ספרי מיסטיקה, ספרים על קלפי טארוט, אילנה הראל ספר, אילנה הראל ספרים, מיתוס ומיתולוגיה בקלפי הטארוט, מיתוס ומיתולוגיה בקלפי הטארוט אילנה הראל, מיתוס ומיתולוגיה בקלפי הטארוט הספר, ספר מיתוס ומיתולוגיה בקלפי הטארוט, מיתוס ומיתולוגיה בקלפי הטארוט המלצות, מיתוס ומיתולוגיה בקלפי הטארוט רכישה

תן ציון למאמר זה

0