מדורי תוכן

ראשי | ספרות רוחנית | ספרי מיסטיקה | קלפי הטארוט ועולם האגדות מאת אילנה הראל

קלפי הטארוט ועולם האגדות מאת אילנה הראל

קלפי הטארוט ועולם האגדות מאת אילנה הראל קלפי הטארוט ועולם האגדות מאת אילנה הראל

הספר קלפי הטארוט ועולם האגדות כולל אגדות מרתקות, הסברים והדגמות של קריאה בטארוט.

לפרטים נוספים ורכישת הספר בהנחה חייגו לטלפון (שיחת חינם): 072-2285424

הספר קלפי הטארוט ועולם האגדות מאת אילנה הראל עושה הקבלה בין עלילות סיפורים שנבחרו לבין קלפי טארוט, כי ידוע שבאמצעות הקלפים ניתן "לבנות" את עלילה ספרותית.

מאז ומתמיד שמשו אגדות ומעשיות כלי לרפוי ולהעברת מסרים של חכמה עתיקה ושל ניסיון חיים. המסע שעורך הגיבור לקראת התפתחות וצמיחה בעלילה הפשוטה לכאורה של האגדה מעודדת אצל הקורא רפוי של הנפש ומסייע לקתארזיס שחווה המאזין, מאפשר הזדהות והחצנה של רגשות ומסייע לגילוי פתרונות יצירתיים לקראת הגשמת מטרות.
האגדות היו, עודן ותהיינה רלוונטיות תמיד. המוטיבים השזורים בהם הם כלל אנושיים.

קלפי טארוט הם ספר התמונות העתיק בעולם ושפת הסמלים שלהם שואבת מכל התרבויות בכל הזמנים. קלפי הטארוט בשילוב עם אגדות עם ומעשיות של עמים שונים יכולים להיות כלי אפקטיבי לזיהוי וריפוי טראומות רגשיות ויותר מזה, כלי המנתב אותנו לקראת התפתחות אישית לגלוי כוחות נפש שלא הכרנו וללמוד לתת אמון ביכולות שלנו לשכתב את ספור חיינו בצורה יצירתית.

הספר עושה הקבלה בין עלילות סיפורים שנבחרו לצורך זה לבין הקלפים, באמצעות הקלפים נתן "לבנות" את העלילה הספרותית. הקלפים הנבחרים (על יד הנועץ) משקפים נטיות, השקפות, אמונות ותפיסות של הבוחר. הדבר מצביע על הקשר שבין עלילה סיפורית לבין מצב בעייתי בחיינו. הדבר מוביל  להתבוננויות חדשות לזיהוי קונפליקטים ומציאת פתרונות אפשריים, תוך עשית שימוש ברובד האסוציאטיבי שנחלש או נסוג בשעות של מצוקה  דחק ואי ודאות.

השילוב בין האגדות וטארוט תורם לפתוח  היכולת להקשיב לסיפור שלנו ולספר אותו מחדש בדרך שתאפשר שמחה ואמון בכוחות החיים המצויים בנו.

הספר קלפי הטארוט ועולם האגדות כולל נספח מיוחד ובו הסברים והדגמות של מפגשים. יועצים העושים שימוש האגדות ובקלפי הטארוט. המפגש יכול להיות חד-פעמי או סגרה של מפגשים, דוגמאות למפגשים כאלה כלולות בספר ומדגימות את תהליך העבודה.

לפרטים נוספים ורכישת הספר בהנחה לחצו כאן

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

אילנה הראל, ספרי מיסטיקה, ספרים על קלפי טארוט, אילנה הראל ספר, אילנה הראל ספרים, קלפי הטארוט ועולם האגדות, ספר קלפי הטארוט ועולם האגדות, קלפי הטארוט ועולם האגדות הספר, קלפי הטארוט ועולם האגדות אילנה הראל, קלפי הטארוט ועולם האגדות המלצות, קלפי הטארוט ועולם האגדות רכישה

תן ציון למאמר זה

0