מדורי תוכן

ראשי | ספרות רוחנית | ספרי עידן חדש והעצמה | צבע אור וריח הדרים מאת אילנה הראל

צבע אור וריח הדרים מאת אילנה הראל

צבע אור וריח הדרים מאת אילנה הראל צבע אור וריח הדרים מאת אילנה הראל

אסופת סיפורים עדינים מלאי חמלה המזכירים בדקויות תיאוריהם את עולמה של וירג'יניה וולף.

לפרטים נוספים ורכישת הספר בהנחה חייגו לטלפון (שיחת חינם): 072-2285424

הספר צבע אור וריח הדרים מאת אילנה הראל כולל סיפורים עדינים מלאי חמלה המזכירים בדקויות תיאוריהם  את עולמה של וירג'יניה וולף. אחדים מן הסיפורים הם זיכרונות ילדות והתבגרות של בת למשפחת עולים חדשים ואחרים עוסקים בדמויות שונות של אנשים "חלשים" חברתית. כמו זקנה שילדיה לא רוצים לטפל בה, מובטלת שלא מקבלת הזדמנות ועוד.

אבל בצד הדרמות האנושיות הקטנות גיבורי הסיפורים הם חמשת החושים. נימי נימים של דקויות ריחות וטעמים מראות וצבעים ממלאים את סיפוריה של אילנה הראל כמו בסיפור "ריח הדרים": "העץ שעמד במרכז החצר הקטנה היה מנוקד כולו בפירות בוערים בכתום... היא עמדה נפעמת שואבת לתוכה את הבושם המשכר עוצמת עיניה מרחיבה נחיריה שואפת את הרעננות הזאת שחלחלה בתוכה נספגת בקרביה מעוררת כל תא ותא בגופה שעייף מן הרעש האבק ההמולה ובעיקר מריחות התבשילים...." 

זהו עולמה של ילדה רגישה הבורחת מן העולם החושי כמפלט מחיים שבהם העשייה והמפגש בנו את התשתית והמסד להמצאות שיש בה  מעט מאד שאלות. אלה סיפורים של חילופי עונה של חלופיות שבהם התיאורים תופסים רגעים חד פעמים במלא הספציפיות שלהם. ועם זאת על  הכול פרושה ערטילאיות כובשת. 

זהו ספר המוכיח שזיכרונות הם אוצרות גדולים בעבור מי שמרשה לעצמו להיזכר ולהרגיש בעזרת חושיו.

לפרטים נוספים ורכישת הספר בהנחה לחצו כאן

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

אילנה הראל, אילנה הראל ספר, אילנה הראל ספרים, ספרי עידן חדש, ספרי העצמה, צבע אור וריח הדרים, צבע אור וריח הדרים הספר, ספר צבע אור וריח הדרים, צבע אור וריח הדרים אילנה הראל, צבע אור וריח הדרים המלצות, צבע אור וריח הדרים רכישה

תן ציון למאמר זה

0