מדורי תוכן

ראשי | ספרות רוחנית | ספרי עידן חדש והעצמה | טיפוח הרוחניות אצל ילדים

טיפוח הרוחניות אצל ילדים

טיפוח הרוחניות אצל ילדים טיפוח הרוחניות אצל ילדים

ספר זה כולל ששים ושניים שיעורים – שיעורי חיים – פשוטים ומעוררי מחשבה, שניתן לחלוק כל אחד מהם עם הילד בתוך פחות מעשר דקות.

לפרטים נוספים והזמנת הספר חייגו לטלפון (שיחת חינם): 072-2285585

המתנות הגדולות ביותר שילד יכול לקבל הן פתיחות ורוחב מחשבה, נדיבות לב, וניצוץ של יצירתיות. ספר זה כולל ששים ושניים שיעורים – שיעורי חיים – פשוטים ומעוררי מחשבה, שניתן לחלוק כל אחד מהם עם הילד בתוך פחות מעשר דקות. כולם קלים להכנה ולהבנה, בכולם משתמשים בחומרים המצויים בכל בית והם תומכים בכל אחת מההשקפות הדתיות או הרוחניות.

ילד המפתח איזון בריא בין השכל לבין הרוח, מסוגל להגיב טוב יותר לאתגרי החיים כאשר הוא מקבל את הכלים לחשוב ולגלות בעצמו. ג'נקינס מציעה מספר רב של פעילויות העשויות לסייע לילדכם ללמוד ולהפנים אמפתיה, אמון, סלחנות, צמיחה ושלווה פנימית – כל זאת מתוך חוויה מוחשית ולא על דרך התיאוריה.

בספר זה תמצאו 62 פעילויות מעשיות, פשוטות וזמינות המבוססות על עקרונות אוניברסאליים ונועדו להיות כלי עזר בעבודה עם ילדים. מכיוון שלכל חוק פיזיקאלי יש חוק מקביל ברובד המנטאלי וברובד הרוחני, הדרכת ילדים לעבודה עם כל רובדי החוקים הללו תעניק להם ביטחון עצמי וחדווה ותסייע להם להתכונן לקראת כל מה שעשוי להיקרות בדרכם במהלך חייהם. בעזרתם הם יבינו כי עולמם איננו עולם גשמי בלבד אלא עולם שהוא גם מנטאלי ורוחני, וכי כל הקיים בחייהם הוא הביטוי החומרי של אמונותיהם.

בתרגילים המוצעים בספר נעשה שימוש בכוחו של הדמיון ובהצהרות חיוביות.

הספר מיועד להורים, מורים וגננות, מטפלים, יועצים ולכל מי שבא במגע עם ילדים

על המחברת: 
פגי ג'וי ג'נקינס (PH.D), בעלת השכלה אקדמית בתחומי חינוך לגיל הרך וחינוך מבוגרים, והמחברת של ארבעה ספרים ידועים: Art for the Fun of It, The Magic Puppetry ו־The Joyful Child – שבעבורו זכתה בפרס בלון הזהב לשנת 1990 מטעם "קרן הילד העולמית" (אחד מענפי הפעילות של יוניצ'ף-UNICEF), בזכות תרומתו הניכרת לרווחתם של ילדים. ג'נקינס היא המייסדת ונשיאת העמותה The Joyful Child, ארגון ללא כוונות רווח המעניק את שירותיו להורים ולמורים. במהלך שנות התשעים של המאה הקודמת, אף פרסמה את The Joyful Child Journal, מגזין אמריקאי שפרסם מאמרים חינוכיים ומלאי השראה להורים ולמורים, כמו גם סיפורים ערכיים לילדים.

לפרטים נוספים מוזמנים לפנות בהודעה אישית כאן

לפרטים נוספים ולרכישת הספר לחצו כאן

קישור לאתר "נשימה" הוצאה לאור נמצא כאן

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

ספרי עידן חדש, ספרי העצמה, ענת אפרת, ענת אפרת ספרים, טיפוח הרוחניות אצל ילדים, הספר טיפוח הרוחניות אצל ילדים, טיפוח הרוחניות אצל ילדים ענת אפרת, טיפוח הרוחניות אצל ילדים לרכישה, הספר טיפוח הרוחניות אצל ילדים לרכישה

תן ציון למאמר זה

0