מדורי תוכן

הנשמה הקטנה והשמש

הנשמה הקטנה והשמש הנשמה הקטנה והשמש

פעם, בשום זמן מן הזמנים, הייתה נשמה קטנה. ונשמה קטנה זו ידעה כי היא האור...

לפרטים נוספים והזמנת הספר חייגו לטלפון (שיחת חינם): 072-2285585

פעם, בשום זמן מן הזמנים, הייתה נשמה קטנה. ונשמה קטנה זו ידעה כי היא האור, שהוא חלק ממיליוני האורות המהווים יחדיו את היקום כולו. אבל הנשמה הקטנה רצתה לחוות את עצמה כאור. ואלוהים אמר שאם הנשמה הקטנה רוצה להכיר את האור, יהיה עליה להכיר גם את החשכה. משום שאיך נוכל לדעת מה זה למעלה בלי למטה, חם בלי קר, מהר בלי לאט? אז הבינה הנשמה הקטנה כי כדי לדעת ולהכיר מי היא באמת, יהיה עליה להכיר את ההיפך הגמור. "זוהי מתנה גדולה" אמר אלוהים, "כי בלעדיה, לא היית יכולה לדעת על שום דבר איך הוא בכלל".
וכך יצאה הנשמה הקטנה להרפתקה. ואולי ההרפתקה הזו דומה מאד להרפתקה שכולנו שותפים לה על פני כוכב-הלכת הזה הקרוי בפינו ארץ.

על המחבר: 
ניל דונאלד וולש מתגורר בדרום אורגון עם אשתו, ננסי פלמינגו וולש. יחד הם הקימו את "בריאה מחודשת" (ReCreation), קרן שאינה למטרות רווח ומוקדשת לצמיחה אישית ולהבנה רוחנית, במטרה להעניק לאנשים בחזרה את עצמם.הוא מחברם של הספרים "שיחות עם אלוהים" חלק 1, 2, 3 וכן הספרים "אחדות עם אלוהים", "ידידות עם אלוהים", "יישומים לחיים" ו-"רגעי חסד". הוא מרצה ומנחה סדנאות ומפגשים ברחבי ארצות הברית שנועדו לתמוך במסר הכלול בסדרת הספרים שיחות עם אלוהים ולהפיץ אותו, וכן לעזור לאנשים לעשות בו שימוש בחיי היומיום.

לפרטים נוספים מוזמנים לפנות בהודעה אישית כאן

לפרטים נוספים ולרכישת הספר לחצו כאן

קישור לאתר "נשימה" הוצאה לאור נמצא כאן

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

ענת אפרת, ענת אפרת ספרים, הנשמה הקטנה והשמש, הנשמה הקטנה והשמש לרכישה, ענת אפרת הספר, הנשמה הקטנה והשמש ענת אפרת, הספר הנשמה הקטנה והשמש

תן ציון למאמר זה

0