מדורי תוכן

ראשי | ספרות רוחנית | ספרי קבלה | ספר זיווג מן השמים על-פי הקבלה

ספר זיווג מן השמים על-פי הקבלה

ספר זיווג מן השמים על-פי הקבלה ספר זיווג מן השמים על-פי הקבלה

כיצד תבחרו את בן הזוג המתאים לכם? כיצד תדעו אם שמותיכם יוצרים זיווג מתאים? כיצד תשפרו את מערכות היחסים שלכם- בבית במשפחה ובעבודה?

לפרטים נוספים ורכישה, התקשרו עכשיו: 072-2285801

ספר זה, "זיווג מן השמיים על פי הקבלה", רואה אור בזכותה של אשתי.
סיימתי לכתוב את "כוח האותיות והשמות" ואת "ספר השמות לפי הקבלה", והקדשתי לאשתי את ספרי החדש " ללמוד מילדים" כאשר אמרה לי: "נפתלי, כעת הזמן לכתוב ספר בשם זיווג מן השמיים על פי הקבלה. כתוב ספר המבוסס על אלמנטים מהקבלה עצמה והוסף בו גם סיפורים על אנשים שלמרות שלא היה ביניהם קשר או 'קליק', התחתנו זה עם זו, ומשמים חיברו ביניהם, כי הם נועדו להיות זיווג מן השמיים".

שקלתי את דבריה, חקרתי ומצאתי כי בקבלה יש חומר רב המתייחס לזיווגים והתאמות בין בני זוג. לא קלה הייתה דרכי- מציאת כל קשר,  קביעת כל חיבור בין אות לאות, כל אלו דורשים מאמצים רבים. וכבר נאמר בספר הקדוש:" שלושה המה נפלאו ממני וארבע לא ידעתים". דרך הנשר בשמים דרך הנחש עלי צור דרך אניה בלב-ים ודרך גבר בעלמה". (משלי ך, יח-יט)

ספר זה כולל דיונים בגבריות ובנשיות לפי הקבלה, מביא את סוד העושר וההצלחה לפי הקבלה ("כבדו את נשותיכם כדי שתתעשרו" בבא מציעא), ומלמד את קיצור מעשה האותיות והתאמתן זו לזו. עיקרו של הספר בזיווג מן השמיים והתאמות לנישואים לפי הקבלה, ל ידי חיבור אות ראשונה עם אות ראשונה, אות שנייה עם אות שנייה, אות שלישית עם אות שלישית וחיבור אותיות אקראיות.
זהו ספרו הרביעי של נפתלי פרום, המביא את חכמת הקבלה, שרב בה הנסתר על הגלוי, לקורא העברי.

כריכה רכה, 506 עמודים

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

ספרי קבלה, ספרי אהבה, ספר זיווג מן השמים על-פי הקבלה, ספר זיווג מן השמים על-פי הקבלה המלצות, ספר זיווג מן השמים על-פי הקבלה רכישה

תן ציון למאמר זה

0