מדורי תוכן

ראשי | ספרות רוחנית | ספרי קבלה | ספר פתרון חלומות לפי הקבלה

ספר פתרון חלומות לפי הקבלה

ספר פתרון חלומות לפי הקבלה ספר פתרון חלומות לפי הקבלה

ספר זה, פתרון חלומות לפי הקבלה, הנו מהדורה 11 של רב מכר בתחום פתרון החלומות. עשר הדפסות של הספר (שפורסם בעבר בשם פתרון חלומות לפי היהדות) נחטפו על ידי הקוראים.

לפרטים נוספים ורכישה, התקשרו עכשיו: 072-2285801

ספר זה, פתרון חלומות לפי הקבלה, הנו מהדורה 11 של רב מכר בתחום פתרון החלומות. עשר הדפסות של הספר (שפורסם בעבר בשם פתרון חלומות לפי היהדות) נחטפו על ידי הקוראים. פתרון חלומות הנו נושא מוכר, מרכזי וחשוב ביהדות ויש לו ביטויים רבים בתנ"ך ובספרי החכמים והרבנים. היהדות הנה למעשה אחת התרבויות בה הופיעו מילוני החלומות הראשונים.

 בעזרת ספר זה נוכל לפרש את החלומות שאנו חולמים לפי עקרונות הדת והמסורת היהודית, ופירוש זה מתאים לא רק לאנשים דתיים אלא גם  לכל איש שבמסורתו יש שמץ של יהדות.

בספר כלולים מבוא רחב (מאת תמר אלכסנדר) ומבחר קטעים על חלומות ופשר החלומות ביהדות (כולל קטעים מכתבי הרב שלמה אלמולי וספר מגיד עתידות לרב סעדיה גאון). המילון כולו מובא לפי סדר האותיות הקדושות, כ"ב אותיות עץ החיים לפי הקבלה.
המקורות בספר נאספו בידי א. גולדברג וב. אדמון ונערכו בידי רפאל בן ידידיה.

כריכה רכה, 158 עמודים.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

פתרון חלומות לפי הקבלה, ספרי קבלה, ספרי חלומות, פתרון חלומות לפי הקבלה הספר, ספר פתרון חלומות לפי הקבלה, ספר פתרון חלומות לפי הקבלה המלצות, ספר פתרון חלומות לפי הקבלה רכישה

תן ציון למאמר זה

0