מדורי תוכן

ראשי | ספרות רוחנית | ספרי רוחניות | ספר חוויה רומנטית

ספר חוויה רומנטית

ספר חוויה רומנטית ספר חוויה רומנטית

בלילה בו העמקתי אל תוך סמטאות העיר העתיקה בצפת כדי לבקר לראשונה בביתם, בירך רונן על נר שישי של חנוכה. באותם רגעים, בהם הציף האור את הבית היפה, וריח תבשילים עטף את החדר, היה ברור לי כי אצא למסע נוסף, שונה ואחר של רומנטיקה. אל מקומות רומנטיים המתאימים גם לשומרי כשרות ".

לפרטים נוספים ורכישה, התקשרו עכשיו: 072-2285801

בקתת עץ חבויה בחורש; מרפסת המשקיפה אל שקיעה מהפנטת; מלון ותיק שכתליו צופנים סיפורים נוסטלגיים; או חדר כפרי, פשוט וכובש - הספר חוויה רומנטית אוסף למענכם את כל המקומות האלה, בהם אפשר להקשיב, לשתוק, להאזין להלמות הלב, ופשוט לאהוב.בכל אחד מהאתרים יוביל אתכם הספר לטיולים רגליים, נסיעות קצרות במכוניות, פינות חמד ומסעדות שכולן כשרות.

ורדה הורביץ עיתונאית המתמחה בכתבות מגזין וכתבות תיירות בארץ ובחו"ל. 
בעלת המדור הוותיק "פנינה רומנטית" בשבועון לאשה מבית ידיעות אחרונות. מחברת רב המכר המלצה רומנטית.

חוויה רומנטית, הוא סיפרה השני, של המחברת, שנולד בעקבות בקשות רבות של קוראים לספר חדש, שיבטא את המפגש הקסום בין מקומות רומנטיים ואוכל איכותי - צמחוני, חלבי וכשר.לצורך הכנת הספר יצא אייל למסע ברחבי הארץ, כדי להביא את היופי של הפשטות, ההתרגשות מן הטבע, ואת חוויית המפגש עם הדמויות הצבעוניות שפועלות מאחורי הקלעים של הרומנטיקה.

עוד מידע על ספר חוויה רומנטית

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

ספרי רוחניות, ספרות רוחנית, ספרי אהבה, ספר חוויה רומנטית, הספר חוויה רומנטית, ספר חוויה רומנטית המלצות, ספר חוויה רומנטית רכישה

תן ציון למאמר זה

0