מדורי תוכן

ראשי | ספרות רוחנית | ספרי רוחניות | ספר סודות של אמהות עובדות

ספר סודות של אמהות עובדות

ספר סודות של אמהות עובדות ספר סודות של אמהות עובדות

אלוהים לא יכול להיות בכל מקום, לכן הוא המציא את אמא. אבל אלוהים ממש לא תכנן שאמא תתמכר לקריירה. עכשיו מאוחר מדי, שוק העבודה כבר גילה את סגולותיה המופלאות של האושר (בעיקר את היכולת לבצע בהצלחה כמה שיותר משימות בו זמנית) והוא מחזיק בה בכל הכוח ולא מוכן לתת לה ללכת לשום מקום (מקסימום לשירותים, וגם זה רק עם הסלולרי).

לפרטים נוספים ורכישה, התקשרו עכשיו: 072-2285801

בין לבין היא צריכה להצליח ללדת, לחתל, לגדל, להסיע, ולהחזיר. להשכיב ולהעיר. ותוך כדי גם לבדוק שבן הזוג מתופעל, שהחתול מחוסן, שהזוגיות מתוחזקת ושהסקס מתוזמן. איך מספיקים הכל (כולל לאכול בעמידה, לרוץ למספרה, להדוף את החותנת ולהרשים את הגננת) ונשארים בחיים?

העיתונאית ענת לב-אדלר, אמא לשני ילדים וקריירה אחת, מתארת בשפה מתגלגלת ובהומור (בעיקר עצמי) את חייהן של האמהות העובדות בישראל של שנות האלפיים.

ענת לב- אדלר עורכת את המדורים "שעות נוספות" ו"שלך" בעיתון "ידיעות אחרונות" ומפרסמת את הטור " סודות של אמהות עובדות" בירחון " עולם האישה".

בים ספריה הקודמים: "בארכה- הספר לברכת הבית" ו"סודות של חברות טובות" שהיו לרבי מכר.

כריכה קשה, 144 עמודים

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן


עוד באותו נושא:

ספרי רוחניות, ספרות רוחנית, ספר סודות של אמהות עובדות, סודות של אמהות עובדות, ספר סודות של אמהות עובדות המלצות, ספר סודות של אמהות עובדות כתובת, ספרי הורות

תן ציון למאמר זה

0