מדורי תוכן

ראשי | ספרות רוחנית | ספרי רוחניות | ספר להתהלך בין העולמות, האלכימיה של הנשמה

ספר להתהלך בין העולמות, האלכימיה של הנשמה

ספר להתהלך בין העולמות, האלכימיה של הנשמה ספר להתהלך בין העולמות, האלכימיה של הנשמה

ספרה של ד"ר דפנא לוין 'להתהלך בין העולמות' נוגע במסתורין שבחיים. בשניים מטקסי המעבר העיקריים שאנחנו חווים: בלידה ובמוות.

לפרטים נוספים והזמנות, התקשרו עכשיו: 072-2285889

טקסים אלו נשנים וחוזרים במעגליות, שלעולם איננה אקראית. הם קשורים בנצחי וברגעי, ומוכיחים את תפיסתנו האשלייתית את הזמן והחלל. 

לוין, העורכת מסעות טראנספרסונליים בזמן באמצעות קריאת נשמות ותרפיית רגרסיה לגלגולים קודמים, מתארת תמונה מאלפת של דפוסים, של ארועי חיים ושל תרחישים אפשריים, שמהם מרוקמת ההיסטוריה של ההוויה האנושית. אלה נוגעים במימד הרוחני, הטראנספרסונלי של אישיותנו, זה של הנשמה. הם עוסקים באבולוציה שעשתה כל אחת מהנשמות, המספרות כאן את סיפורן במהלך הגלגולים שחוו. האירועים אשר נגולו באמצעות אותן דמויות ממחישים את הקשר בין מציאות חייהן היום לבין אירועי העבר, כמו גם את התיקון שהן עושות בחיים היום.

 הם מבטאים את אותם עקרונות טראנספרסונליים רוחניים, שעל פיהם מתנהלת הווייתנו. עקרונות אלו מהווים ביטוי למימד הטרנסנדנטי בחייו של האדם, למשמעותם של החיים, לייעודם הגבוה, לכל הטרגי והנשגב שבהם. לוין מציעה חומר רב למחשבה.  

לרכישות הספר להתהלך בין העולמות, האלכימיה של הנשמה לחצו כאן

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

ספרי רוחניות, ספרות רוחנית, להתהלך בין העולמות, האלכימיה של הנשמה, האלכימיה של הנשמה דפנא לוין, ספר להתהלך בין העולמות, הספר להתהלך בין העולמות, האלכימיה של הנשמה המלצות, האלכימיה של הנשמה רכישה, דפנה לוין, דר דפנה לוין, דפנה לוין ספר, דפנה לוין ספרים

תן ציון למאמר זה

0