מדורי תוכן

ראשי | ספרות רוחנית | ספרי רוחניות | הספר מפתחות לגן העדן מכתבים מהגיהנום

הספר מפתחות לגן העדן מכתבים מהגיהנום

הספר מפתחות לגן העדן מכתבים מהגיהנום הספר מפתחות לגן העדן מכתבים מהגיהנום

הספר מפתחות לגן עדן מכתבים מהגיהנום עוסק בתנועה מהחושך אל האור.

לפרטים נוספים והזמנות, התקשרו עכשיו: 072-2285897

מאת רונית טסלר, הוצאת הספרים קונטנטו דה סמריק, שנת 2012, 135 עמודים.
על המחברת:
רונית טסלר שואבת את ההשראה לספר מהחיים, מסיפורי מקרים של מטופלים שלה, מהסדנאות שלה, ממעגלי הנשים אשר היא מנחה ומאוסף של מקרים במשך למעלה מ-30 שנות עשייה.
היא כבר כתבה ספר "אישה, חומר ורוח", שיצא לאור ע"י נוגה סלומון, 2010, הספר הזה הוא למעשה ספר השראה, המביע את פילוסופיית החיים שלה דרך הפיסול והציור.

הספר מפתחות לגן עדן מכתבים מהגיהנום עוסק בתנועה מהחושך אל האור. 

סיפור מסעה של זואי צעד אחר צעד מן הגיהנום בו שהתה אל האור לו ייחלה, מהווה מקור השראה רב עוצמה לכל מי שמבקש להאיר את המקומות התקועים, המדכאים, המתסכלים ו/או המאיימים בחייו. דרך הקריאה בספר, רונית מבקשת לעורר בקורא מפגש חוויתי עם עצמו באמצעות מסרים, ציורים, סיפורים ותרגילים אישיים. הספר הוא ספר לחיים, כאן ועכשיו. 
הספר מזמין את הקורא להניע את רכבו היצירתי ולצאת למסע מרתק ומאיר –המפתחות כבר בפנים.

בספר מסופר, בין היתר על חייה של זואי (שם בדוי) ועל התמודדותה עם עברה במהלך כחמש שנים בהם הייתה מטופלת של רונית טסלר. הספר מכיל מכתבים שכתבה זואי ובהם היא מתארת בדיוק מצמרר את נבכי הנפש.

הספר צבעוני ומרתק, פותח צוהר גם לעולמם של אנשים שעברו טראומה – ובין היתר התעללות מינית -  והדרך לטפל בהם ולהשיבם למסלול החיים. הספר מכיל קובץ של "מכתבים מהגיהנום" שכתבה זואי שעברה התעללות מינית בצעירותה ושאותה ליוותה המחברת כ-5 שנים בדרך מהחושך אל החיוניות, האושר והאמונה בעצמה. לצד כל מכתב מצרור המכתבים של זואי, מצורף מפתח אחד מצרור המפתחות של רונית ל"גן עדן", אשר יפתחו בפניכם הקוראים שערים לאור ולידע אשר רונית אספה וצברה מניסיון רב השנים כתרפיסטית ויוצרת מן הגוף אל הנפש.
המכתבים נשזרים בניגון ובריתמוס מיוחד יחד עם המפתחות, המסרים, התרגילים וההפתעות  שנרקמו בתהליך הכתיבה.

מתוך המכתבים של זואי: "אני נזכרת בכל מה שאמרת לי, מילה במילה וזה מרגש אותי עד דמעות, איך פעם אחר פעם את מצליחה לפתוח את סגור ליבי במפתחות הסודיים שלך, בחוש שלך".
מתוך המכתבים של זואי: "תארי לעצמך מה זה בשביל נערה לחוות בפעם הראשונה יחסי מין בצורה ברוטאלית ואכזרית שכזו, בחושך, כשכולם אמורים לישון את שנת הלילה השלוה, ורק עולמך מתהפך… את שם קבורה מתחת לשמיכה בלי יכולת לנשום, בלי יכולת לצעוק לעזרה כי פיך חסום. אף אחד לא שומע, אף אחד לא רואה ואין אפילו מלאך שיכול לבוא להציל אותך מתוך הגיהנום".
זהו ספר שנועד לגילאים 16 ומעלה, גברים ונשים, כאלה שעברו טראומה (אונס, התעללות מינית, התעללות רגשית, נשים/גברים מוכות/ים, הלם קרב, נכות רגשית/פיזית, פרידה, גירושין, פיטורין, אובדן ושכול, נפילה כלכלית וכיו"ב). כאלה שלא מוצאים את הדרך לצאת מהתקיעות, לא מאמינים כי זה אפשרי.  כאלה שנאחזים בקורבנות, בנסיבות החיים. כאלה שמרגישים רדופים, בודדים, חלשים, חסרי אונים, מתוסכלים.  וכמובן, קהל המטפלים באשר הם.

המיוחד בספר הוא שהוא כולל מכתבים מקוריים ללא פילטר של מי שחוותה אונס והתעללות כדפוס חיים, מכתבים מרגשים ומטלטלים יחד עם מסרים וצבעוניות של ציורים ופסלים. רונית טסלר מוסיפה, כי המסר העיקרי של הספר הוא שניתן להביא שינוי. אפשר לצאת מהמקום המאוד מאוד קשה שקרבן הטראומה  נמצא בו.

לפרטים נוספים על הספר מפתחות לגן עדן מכתבים מהגיהנום לחצו כאן

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

רונית טסלר עדן, ספרי רוחניות, ספרות רוחנית, מפתחות לגן העדן מכתבים מהגיהנום, ספר מפתחות לגן העדן מכתבים מהגיהנום, מפתחות לגן העדן מכתבים מהגיהנום רונית טסלר עדן, מפתחות לגן העדן מכתבים מהגיהנום המלצות, מפתחות לגן העדן מכתבים מהגיהנום רכישה, רונית טסלר עדן ספר, רונית טסלר עדן ספרים

תן ציון למאמר זה

0