מדורי תוכן

ראשי | ספרות רוחנית | ספרי רוחניות | הספר סודות הגלגול בקבלה ובפסיכולוגיה הטרנספרסונלית

הספר סודות הגלגול בקבלה ובפסיכולוגיה הטרנספרסונלית

הספר סודות הגלגול בקבלה ובפסיכולוגיה הטרנספרסונלית הספר סודות הגלגול בקבלה ובפסיכולוגיה הטרנספרסונלית

הספר סודות הגלגול בקבלה ובפסיכולוגיה הטרנספרסונלית פורש בפני הקורא את שני תחומי מחקרה ועיסוקה של ד"ר דפנא לוין: תורות הנפש, תורות הגלגול, תורות הקארמה, ותורת תיקון הנפש.

לפרטים נוספים והזמנות, התקשרו עכשיו: 072-2285889

הספר סודות הגלגול בקבלה ובפסיכולוגיה הטרנספרסונלית  פורש בפני הקורא את שני תחומי מחקרה ועיסוקה של דפנא לוין: תורות הנפש, תורות הגלגול, תורות הקארמה, ותורת תיקון הנפש וריפוייה  בקבלה ובדיסציפלינה הטרנספרסונלית העוסקת ברגרסיה התפתחותית ובחקר גלגוליו של האדם. תורות אלו נבחנו לעומק על ידי המחברת מן ההיבט הפילוסופי, התיאולוגי הדתי-יהודי, האזוטרי, המיתי וההיסטורי מן הצד האחד, ומן ההיבט התיאורטי, המדעי והתרפויטי של הדיסציפלינה הטרנספרסונלית העוסקת ברגרסיה מן הצד האחר.  
 
מחקרה של לוין הוא מחקר מעמיק, חדשני, יצירתי ורחב אופקים מאין כמותו. מדובר במחקר בין־תחומי ראשון בסוגו המברר לעומק, בחדות מחשבה, את הקשרים שבין עולמה של הקבלה - תורת הסוד העברית, בענף העוסק במסתורין של גלגולי נשמות מזה ובין הפסיכולוגיה הטרנספרסונלית, בענף המתמקד בחקר גלגוליו של האדם מזה. סבור אני כי מחקר פורץ דרך זה, הכתוב בלשון בהירה ומדויקת, מעניק תובנות חדשות להבנת המסתורין של גלגולי הנשמות בספרות הקבלה, ומיניה וביה משמש ציון דרך חשוב לחיפושו האין־סופי של האדם לדעת את עצמו, להבין את סוד נשמתו.

אבי אלקיים, ראש מרכז שלמה מוסיוף לחקר הקבלה, אוניברסיטת בר־אילן.
 
דפנא לוין היא עמית מחקר בכיר במרכז מוסיוף לחקר הקבלה באוניברסיטת בר־אילן. והיא עוסקת בחקר ובפרקסיס של הדיסציפלינה הטרנספרסונלית המתייחדת ברגרסיה בעיקר לעבר הרחוק. 

לפרטים נוספים ורכישת הספר לחצו כאן

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

ספרי רוחניות, ספרות רוחנית, סודות הגלגול בקבלה ובפסיכולוגיה הטרנספרסונלית, סודות הגלגול בקבלה ובפסיכולוגיה הטרנספרסונלית דפנא, ספר סודות הגלגול בקבלה ובפסיכולוגיה הטרנספרסונלית, סודות הגלגול בקבלה ובפסיכולוגיה הטרנספרסונלית הספר, דפנא לוין, דר דפנא לוין, דפנא לוין ספר, דפנא לוין ספרים

תן ציון למאמר זה

0