מדורי תוכן

ראשי | רוחניות | דמיון מודרך | מדיטציה בדמיון מודרך - מדיטציה לאהבה

מדיטציה בדמיון מודרך - מדיטציה לאהבה

מדיטציה בדמיון מודרך - מדיטציה לאהבה מדיטציה בדמיון מודרך - מדיטציה לאהבה

מדיטציה לאהבה תעזור לנו לזמן אהבה לחיינו, מדיטציה זו תאפשר לנו לקבל את עצמינו כפי שאנחנו, תאפשר פתיחה אנרגטית לקבלה ונתינת אהבה. תיהנו!

לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801

מדיטציה ובמיוחד מדיטציה בדמיון מודרך הינה כלי עוצמתי במיוחד אשר ביכולתה לעזור למתרגלים אותה באופן קבוע. אחד מיתרונותיה הרבים של המדיטציה נעוץ בפשטות התרגול - בעצם כל אחד ואחת מאיתנו לחוות אותה- ללא מאמץ ו/או לימוד ארוך.

מדיטציה הינה מצב מיוחד של הרפיה אך ריכוז שהוא מצב המפתח לכל התפתחות רוחנית, קבלת מסרים, קשר עם האני הפנימי, היכולת להשתמש בדמיון היוצר וכו'. איזון, רוגע וחשיבה חיובית הם המפתח. בואו לחוות את מדיטציית הספירלה... מדיטציה לזימון אהבה

במדיטציה אנו מביאים את זרם המחשבות והקליטה החושית עד לידי עצירה מוחלטת ובמקום זה יש ריכוז על דימוי מסוים, או מילת "מנטרה", שהינה מילה בעלת צליל סנסקריט הודי, או על רעיון מופשט כלשהו כמו האלוהות או הנשמה, או על הנשימה, או אפילו על תנועת הגוף במידה ומדובר על מדיטציה בתנועה.

המדיטציה הינה בעצם חלק מאימוני היוגה, כאשר אחד הסוגים שלה נעשה נפוץ מאד במערב והוא ידוע כמדיטציה הטרנסנדנטלית. האימון במדיטציה היוגית כולל 4 שלבים: השליטה בתשומת הלב- להיות מסוגל להסיט את תשומת הלב פנימה במקום לרשמים חיצוניים, ריכוז- להיות מסוגל להתרכז על דבר אחד, הרהור או הגות (contemplation)- מצב של מחשבה שאינה ממך כמו במצבים של טראנס, ההארה- מה שגם מכונה נירוונה, בה אין עוד מחשבה ומודעות אישיים אלא אתה חווה חווית אחדות מיסטית.

במחקרים מודרניים נתברר שמצב המדיטציה, גם בשלביה הראשוניים יותר מכניסים את גלי המוח לקצב גלים נמוך יותר שהוא מצב גלי אלפא או טטה האופיניים יותר למצבים של שינה, טראנס או היפנוזה, כלומר אדם יכול להגיע למצב כמו של גוף במנוחה מוחלטת אך להישאר לחלוטין ער, מצב בו יש יותר קשר עם תת-ההכרה.

לכן היום רופאים גם הם ממליצים על מדיטציה כאמצעי להרפיה ולהפחתת מתח, אך כפי שראינו, יש למדיטציה עוד יתרונות נוספים רבים בקשר של התפתחות עצמית ורוחנית

מדיטציית הספירלה לזימון אהבה: מדיטציה זו הינה מדיטציה אשר מעשירה וממלאת את הגופ-נפש-רוח באנרגיות בטחון, רוגע ושלווה.

תרגול מדיטציה זו מידי יום תעזור לנו להתחיל את השינוי בחיינו לעבר חיים מאושרים יותר, רגועים ובעיקר - נכונים יותר.

אז קחו כ- 10 דקות פסק זמן מהמרוץ היום-יומי ובואו ליהנות מחווייה קסומה אשר מונחית על ידי אורנה עמיר.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

התפתחות רוחנית, דמיון מודרך, טיפול בדמיון מודרך, מדיטציה, דמיון מודרך מטפלים, דמיון מודרך לימודים, דמיון מודרך לזוגיות, מדיטציה לאהבה, מדיטציה לאהבה עצמית, מדיטציה לזוגיות, זימון אהבה, מדיטציה לזימון אהבה, זימון אהבה לחיים, זימון אהבה וזוגיות, מדיטציה תרגילים, מדיטציה בהריון, מדיטציה רפואית, מדיטציה נשימות, מדיטציה רעננה, מדיטציה רמת גן, מדיטציה רמת השרון, מדיטציה איך עושים, מדיטציה אשדוד, מדיטציה וקבלה, מדיטציה ראשון לציון, מדיטציה קונדליני, מדיטציה חיפה, מדיטציה פירוש, מדיטציה חרדה, מדיטציה חינם, מדיטציה יוגה, מדיטציה אקטיבית, מדיטציה קולית, מדיטציה אונליין, מדיטציה קרית אונו, מדיטציה עושה לי את זה, מדיטציה לפני השינה לילדים, מדיטציה אהבה, מדיטציה מדריך, מדיטציה גבעתיים, מדיטציה מודיעין, מדיטציה נתניה, מדיטציה מוזיקה, מדיטציה עולמית, מדיטציה דינמית, מדיטציה בהליכה, מדיטציה דינאמית, מדיטציה הוד השרון, מדיטציה בכפר סבא, מדיטציה הרצליה

תן ציון למאמר זה

0