מדורי תוכן

ראשי | רוחניות | צ'אקרות | הצ'אקרה השישית

הצ'אקרה השישית

הצ'אקרה השישית הצ'אקרה השישית

צ'אקרת העין השלישית ממוקמת במרכז המצח באזור שבין שתי הגבות. היא אחראית על ראיה ברורה, אינטואיציה, ועל היכולת לדמות ולהגשים מחשבות.

לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801

מיקום: 
פרוש השם בסנסקריט הוא "מרכז הבקרה". 
צ'אקרת העין השלישית ממוקמת במרכז המצח באזור שבין שתי הגבות. היא אחראית על ראיה ברורה, מבט אינטואיטיבי, ובכלל על היכולת  לדמות ולהגשים מחשבות. כאשר היא מאוזנת ומפותחת היטב היא מקנה כישורים על-טבעיים ויכולת ראיה על-חושית והבנת עומק האדם. 

תופעות כאשר צ'אקרה זו חסומה: 

כשצ'אקרה זו חסומה, עלולות להיגרם הפרעות בראייה כמו מתח בעיניים או ראיה מטושטשת, כאבי ראש, סיוטי לילה, מאבקים פנימיים הנובעים מחוסר מודעות עצמית.

כאשר צ'אקרה זו מאוזנת: 

לצ'אקרה זו כוח רב וכאשר היא מאוזנת וחזקה יש בה את הכוח לברוא ולהגשים מחשבות ולכן חשיבותה הרבה בויזואליזציה ומדיטציה, יכולת תיקשור עמוקה לניתוח ומודעות עצמית וכמו כן להבנה ותקשור עמוק עם הסביבה הקרובה. 

האבנים המתאימות לאיזון הצ'אקרה הינן:
פלורייט
טורמלין סגול
צ'רוייט

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

צאקרות, כאבי ראש, צ'אקרות, פתיחת צ'אקרות, מודעות עצמית, פתיחת צ'אקרות חסומות, מדיטציה, צ'אקרות בגוף, צ'אקרות טיפול, רוזלין היניג, איזון צ'אקרות, 7 צ'אקרות, הצ'אקרה השישית, הצאקרה השישית, פתיחת הצ'אקרה השישית, צ'אקרת העין השלישית, פתיחת צ'אקרת העין השלישית, פלורייט, טורמלין סגול, צ'רוייט, סיוטי לילה

תן ציון למאמר זה

0