מדורי תוכן

יש פתרון לעצירות

יש פתרון לעצירות יש פתרון לעצירות

עצירות היא בעיה חובקת עולם, כחמישית מהאוכלוסייה סובלת מבעיה כאובה זו, אך ההתייחסות אליה עדיין מלווה במבוכה והסתרה.

לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801

עצירות היא בעיה חובקת עולם, כחמישית מהאוכלוסייה סובלת מבעיה כאובה זו, אך ההתייחסות אליה עדיין מלווה במבוכה והסתרה. אי פעילות סדירה של המעיים עלולה לגרום להרעלות ולמחלות רבות ומסוכנות. כאשר נשאר מזון במעי יותר מיום הוא מרקיב, תוסס ומפזר רעלים לכל מערכות הגוף. מרבית הסובלים מעצירות לא מתייעצים עם רופא, נוטלים תרופות בעצמם או פשוט לומדים לחיות עם זה. אז לכל אותם אנשים, דעו יש פתרון !!! 

האם הסיפור הבא נשמע לך מוכר ? 
אתה בא לרופא המשפחה שלך ומספר לו שיש לך עצירות. הוא מעביר את הכרטיס המגנטי שלך, גובה דמי ביקור ומפנה אותך לרופא ממומחה (גסטרולוג). אתה מתקשר אל הרופא המומחה והמזכירה שלו קובעת לך תור לעוד שלושה שבועות. כשאתם נפגשים סוף סוף, הוא שולח אותך לסדרת בדיקות וצילומים וקובע לך תור נוסף לעוד כמה ימים. אתה חוזר לרופא ולפי הממצאים הכל תקין.

הרופא רושם לך שלושה כדורים ומשחה אחת. אתה לוקח את הכדורים ולא שוכח למרוח את המשחה, אבל... אין הקלה! מנסה כמה טיפים מהחברים או מהסבתא, כמו לאכול הרבה סיבים, לשתות הרבה מים, לאכול שזיפים ולשתות שמן זית או פאראפין, אך שום פטנט לא עוזר. ואז בלית ברירה אתה ניגש לבית המרקחת ומבקש מהרוקח משהו חזק נגד עצירות כי: " כבר שבוע לא הייתה לך יציאה הגונה ". 
הרוקח נותן לך את אחד מהתכשירים לטיפול בעצירות. אתה רץ הביתה ותוך כמה שעות יש יציאה. אתה שמח ומאושר, אך יודע שמחר מתחיל הסיוט מחדש! 

שימו לב, רובן המכריע של התרופות גורמות לתופעות לוואי, תופעות העלולות להיות מזיקות יותר מהמצב שאותו הייתה אמורה התרופה לתקן. התרופות או התכשירים המשלשלים גורמים לפיתוח תלות בחומר המשלשל לצורך יציאה תקינה, וחמור מזה, גורמים להתנוונות המעי, כלומר להפסקת פעולת ההנעה שלו ( פריסטלטיקה ) ולהחמרת תופעת העצירות. 

חשוב לציין שרב התרופות האלו אינן מטפלות בשורש הבעיה אלא בסימפטומים ולכן הסובלים מבעיית העצירות אינם מצליחים להשתחרר ממנה ולפתור אותה לחלוטין. 

הפתרון:
שיטה חדשה המחברת רפואה משלימה עם הרפואה הקונבנציונלית ונותנת מענה אמיתי לתופעה. בשיטה זו נעשה שימוש בתרופות טבעיות המותאמות לכל מטופל אינדיבידואלית לפי אופי העצירות (ישנם מספר רב של סוגי עצירויות ולפיכך מספר זהה של תרופות), תרופות אלו אינן גורמות לתופעות לוואי ואינן ממכרות.

אופי הטיפול: 
1. אבחנה מדויקת של המטופל לפי הראיה הסינית והתאמת תרופה המתאימה לו בלבד.
2. שימוש בתכשירים טבעיים המחנכים את מערכת העיכול ליציאה נכונה ויום יומית באמצעות אגירת נוזלים באזור החלחולת (מקום הצטברות הצואה) הגורם להרגשה של מלאות ומכאן לצורך להתפנות.
3. הדרכה תזונתית ואורח חיים נכון.

** הטיפול אינו גורם לשלשולים, להתמכרות או סבילות (הצורך לעלות מינון). 
** הריפוי בעזרת תרופות אלו הנו טיפול בשורש הבעיה ולא רק בסימפטום העצירות והוא מבטיח חזרה לחיי שיגרה של יציאות יום יומיות.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

רפואה משלימה, תזונה נכונה, טיפול טבעי לעצירות, פתרון לעצירות, עצירות כרונית, צמחי מרפא לעצירות, תרופה לעצירות, תרופה נגד עצירות, תרופות טבעיות לעצירות, אביב קפלן, כל מה שרצית לדעת על עצירות, פתרון לעצירות קשה, פתרון טבעי לעצירות, פתרון מיידי לעצירות, פתרון לעצירות אצל תינוקות, טיפול בעצירות, עצירות בראיה סינית

תן ציון למאמר זה

0