מדורי תוכן

קרניוסקרל

קרניוסקרל קרניוסקרל

תרפיית קרניוסקרל היא שיטת טיפול ייחודית ומרתקת, המבוססת על הקשבה של המטפל לקצב זרימת נוזל המוח והשדרה בגוף המטופל.

לקבלת יעוץ אישי ממני, התקשרו עכשיו: 072-2285495

השיטה מבוססת על גילוייו של סאתרלנד, אוסטיופאט אמריקאי, שגילה שבכל תא בגוף בריא קיימת תנודה ריתמית שמקורה בנוזל המוח והשדרה. הוא כינה תנועה זו "נשימת החיים" והיא מבטאת את אנרגיית החיים שבגוף, תפקידה לשמור על הסדר הפנימי, על האיזון ועל הבריאות.
הטיפול הקרניוסקרלי בגישה הביו-דינאמית מעצים את "נשימת החיים" בגוף כדי להחזירו לקו הבריאות. הוא מחזק את כוחות הריפוי הפנימיים הקיימים בכל אחד ואחת, ומאפשר לגוף לשחרר מתחים וטראומות שקיימים ברקמות.

הטיפול יעיל לטיפול במחלות שונות, ובהן: כאבי גב, מיגרנות, חוסר איזון הורמונאלי, אפילפסיה, פגיעות ראש וצוואר, פגיעות נוירולוגיות, שיקום מתאונות ומניתוחים, כאבים במפרק הלסת, מתח נפשי, תשישות, עייפות כרונית, קשיי למידה, היפר-אקטיביות, אוטיזם, ADHD, PDD, טיפולים לנשים לתמיכה בפריון, הריון ולידה, טיפולים לילדים ותינוקות, ועוד.

הצד המעשי של הטיפול
בתחילת הטיפול נערכת שיחה הכוללת תשאול מקיף. שיחה נוספת נערכת בתום הטיפול ולעיתים גם במהלכו, בהתאם לצורך.

המטופל שוכב בלבוש מלא על מיטת הטיפולים, המטפל מניח ידיים, במגע עדין, על אזורים שונים בגוף, מהרגליים ועד הראש. בהנחת הידיים חש המטפל את קצב הפעימה הקרניוסקרלית, את איכות "נשימת החיים". בלחיצות קלות ועדינות עם הידיים, מעודד המטפל את הגברת קצב זרימת הנוזל בגופו של המטופל. לעיתים יחוש גם המטופל בתנועת הנוזל.

מס' הטיפולים הדרושים שונה מאדם לאדם, ותלוי בסימפטומים שבהם המטופל רוצה לטפל, פרק הזמן שהסימפטומים קיימים והגיל.

ליצירת קשר ופרטים נוספים על נופית אהרונסון

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

נופית אהרונסון, קרניו סקראל לתינוקות, קרניו סקראל, קרניו סקראל מטפלים, קרניו סקראל לימודים, קרניוסקראל, קרניו סקראל תרפי, טיפול בעייפות כרונית, טיפול טבעי בעייפות כרונית, adhd, טיפול בכאבי גב, הכל על קרניוסקרל, כל מה שרצית לדעת על קרניוסקרל, נוזל המוח והשדרה, תפקיד נוזל המוח והשדרה, תרפיה קרניו סקראלית, קרניו סקראל קורס, קרניו סקראל מאמרים, קרניו סקראל מחיר, טיפול טבעי בכאבי גב, חוסר איזון הורמונאלי, טיפול טבעי באוטיזם, טיפול בadhd, טיפול באוטיזם, טיפול במתח נפשי, טיפול טבעי במתח נפשי, נוזל המוח, נוזל השדרה, טיפול קרניוסקרלי, טיפול בחוסר איזון הורמונאלי, טיפול טבעי בADHD

תן ציון למאמר זה

5.00