מדורי תוכן

אירידולוגיה

אירידולוגיה אירידולוגיה

אבחון אירידולוגי מאפשר לזהות את מצבו של המטופל הן במישור הפיזי והן במישור המנטלי וזאת באמצעות התבוננות בסימנים המצויים על קשתית העין

לקבלת יעוץ אישי ממני, התקשרו עכשיו: 072-2285618

אירידולוגיה מורכבת משתי מילים , איריס – קשתית ולוגיה – תורה,  מכאן ניתן להבין שאירידולוגיה היא שיטת אבחון על פי קשתית העין.

אבחון אירידולוגי מאפשר לזהות את מצבו של המטופל הן במישור הפיזי והן במישור המנטלי וזאת באמצעות התבוננות בסימנים המצויים על קשתית העין (האזור הצבעוני בעין). האבחון האירידולוגי מהיר, לא כואב ומאפשר מבט לתוך גופו ונפשו של המטופל.

לא בכדי העיניים מכונות ראי הנפש, הן מתחילות להיווצר ישירות במוחו של העובר כבר לאחר 22 יום ולכן הקשר ההדוק בין תחושותינו והרגשתנו לבין מה שמשקפות העיניים.

מה ניתן לאבחן באירידיולוגיה:
1. נטייה תורשתית.
2. חוזק מערכת החיסון.
3. תפקוד מערכות ואיברי הגוף השונים.
4. איתור מחלות ושלבי התפתחותן.
5. מבנה האישיות וכישורים מנטליים.
6. מידת הספיגה של חומרים בגוף.
7. מצב חומציות / דלקתיות / רעילות בגוף.
8. זיהוי מחלות תרום התפרצותן.

חשוב לציין שבאירידולוגיה ניתן לזהות נטייה למחלות, במקרים רבים אני ממליץ לאחר האבחון האירידיולוגי לגשת לרופא קונוונציונלי לשם בירור.

ההיסטוריה של האירידולוגיה מתחילה בסין, טיבט ומצרים וממשיכה דרך היפוקרטס היווני.

וון פיקזלי נחשב כאבי האירידולוגיה המודרנית שבה אנו עוסקים, וון פיקזלי היה רופא כירורג שעקב אחר מטופליו תוך הסתכלות בשינויים בקשתית במהלך ואחרי הפרוצדורות הרפואיות, והוא גילה שהקשתית מכילה מידע רב על אודות המטופל, המידע נראה ככתמים, קווים וצורות שונות הפזורות לאורך הקשתית. במרוצת הזמן הוא מיפה את הקשתית לאזורים המקבילים לאיברי גופנו.

וון פיקזלי גילה לראשונה את הקשר בין קשתית העין למערכות הגוף כבר בנערותו, הסיפור המפורסם שבהיותו ביער הוא הבחין בינשוף שבור רגל, הוא לקח אותו לביתו ושם הבחין בסימן שחור בעינו, תוך כדי הטיפול בינשוף וון פיקזלי שם לב לשינויים שעוברים על הסימן עד להיעלמותו המוחלטת.

האירידולוגיה הינה דרך מצוינת לאבחון, היא איננה כלי טיפולי.

ליצירת קשר ופרטים נוספים על דרור וייסר

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

דרור וייסר, אירידיולוגיה, אירידולוגיה, אירידיולוגיה מחיר, לימודי אירידיולוגיה, אירידיולוגיה לימודים, אירידיולוגיה המלצות, אבחון אירידיולוגי, כל מה שרצית לדעת על אירידיולוגיה, הכל על אירידיולוגיה, איריס גייר אירידיולוגיה, אבחון אירידולוגי, אבחון בקשתית העין אירידולוגיה, כמה עולה אבחון אירידיולוגי, אבחון לפי קשתית העין, קשתית העין

תן ציון למאמר זה

0