מדורי תוכן

ראשי | רפואה משלימה | פרחי באך | תמצית פרחי באך מספר 1- אגרימוני - אבגר AGRIMONY

תמצית פרחי באך מספר 1- אגרימוני - אבגר AGRIMONY

תמצית פרחי באך מספר 1- אגרימוני - אבגר AGRIMONY תמצית פרחי באך מספר 1- אגרימוני - אבגר AGRIMONY

תמצית פרחי באך מספר 1- אגרימוני - אבגר AGRIMONY

לקבלת יעוץ אישי ממני, התקשרו עכשיו: 072-2285422

על תמצית פרחי באך זו:

תמצית פרחי באך אגרימוני - אבגר AGRIMONY  מתאימה לאנשים העוטים מסיכה על פניהם, שלא מראה את כל הצדדים באישיותם. מראים עצמם תמיד שמחים ועליזים, למרות שמאחריה הם חווים סבל, עצב ועינויי נפש אך טיפוס האגרימוני לא מתאונן. כששואלים לשלומו יגיד תמיד מצוין. הוא לא אוהב להיות לבד, כי מצבי בדידות מחזירים אותו לעצמו.
על מנת להפחית מצוקה וסבל, וכדי לברוח מהתמודדות רגשית, הוא עלול להשתמש בכל מיני סוגי התמכרויות: אלכוהול, סמים, הימורים או אוכל.
הוא בורח מכל צורה של עימות ולכן ימנע מויכוחים.
הוא פתוח לכאורה אבל בעצם הוא אדם מופנם שלא משתף את סביבתו בקשיים שהוא חווה ועל כן יש לו קשיי תקשורת עם עצמו ועם סביבתו כי את כל הצדדים ה"שליליים" הוא מסתיר בהצלחה מעצמו ומסביבתו.
התמצית מסירה מסיכות אלו ומסייעת לאדם לחיות בשלום עם כל הצדדים באישיותו.

משפרת ועוזרת ל: שיפור היכולת לקחת את דאגותיו בקלות, משפרת תחושת אופטימיות, מחזירה חיוך וצחוק לחיים ללא העמדת פנים.

ליצירת קשר ופרטים מלאים על ברכה מיטשיניק

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן


עוד באותו נושא:

תמצית פרחי באך, תמצית רסקיו, פרחי באך, תמציות פרחי באך, מטפלים בפרחי באך, ברכה מיטשיניק, פרחי באך לילדים, קורס פרחי באך, פרחי באך תופעות לוואי, פרחי באך מטפלים, פרחי באך לדיכאון וחרדה, פרחי באך בהריון, פרחי באך קשב וריכוז, תמצית רסקיו לילדים, תמצית פרחי באך רסקיו, טיפול טבעי בחרדות, טיפול טבעי בחרדה ודיכאון, טיפול טבעי בחרדות ודיכאון, טיפול טבעי בחרדת ביצוע, טיפול בחרדות באופן טבעי, טיפול טבעי בחרדות ילדים, טיפול טבעי בחרדה כללית, טיפול טבעי בחרדה חברתית, טיפול טבעי בחרדה אצל ילדים, טיפול תרופתי טבעי בחרדה, טיפול תרופתי טבעי בחרדות, תמציות פרחי באך אבחון וטיפול, טיפול בפרחי באך, מה זה טיפול בפרחי באך, סוגי תמציות פרחי באך, מהו טיפול בפרחי באך, תמצית פרחי באך לילדים, תמציות פרחי באך בהריון, תמצית אגרימוני, אגרימוני פרחי באך

תן ציון למאמר זה

0