מדורי תוכן

ראשי | רפואה משלימה | צמחי מרפא | הדקל הננסי - לשיפור האון המיני

הדקל הננסי - לשיפור האון המיני

הדקל הננסי - לשיפור האון המיני הדקל הננסי - לשיפור האון המיני

מנגנוני פעולה של הדקל הראו שיפור במצב הערמונית אצל מטופלים. יתכן שזו הסיבה לסיפורי הפולקלור לפיהם ליבת הדקל משפרת את האון.

לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801

הדקל הננסי הוא צמח שמחזק ומאזן את מערכת הרבייה הגברית.

אפשר להשתמש בו בבטחה כדי להגביר את פעילות ההורמונים הגבריים. הצמח פעיל במיוחד במקרים של הגדלת הערמונית. הוא עוזר בכלל במערכת השתן. הניסיון ההרבליסטי גילה שהצמח עוזר כאשר יש דלקת של הערמונית עם או בלי הפרשה. 
השימוש העיקרי של צמח זה כיום הוא לעזרה למקרים של הגדלת הערמונית.

במסורת ההרבליסטית הדגישו את ההשפעה המיטיבה שלו גם לגבי הפרעות מחזור אצל נשים שגם אצלן הצמח מחזק ומאזן את השחלות והרחם. 

בחלק מהמחקרים גילו את היכולת של הצמח לצמצם פעולה של הורמונים ברקמות הגוף, הציעו לקחת אותו גם במקרים של עודף השפעה אנדרוגנית כלומר של ההורמון הגברי אצל נשים. 

ישנם מחקרים מבוקרים שהראו שיפור ברור אצל גברים שסובלים מהפרעות במתן שתן בגלל הערמונית בדרגה קלה ובינונית. הצמח גם שיפר את ההפרעות במתן השתן וגם היה שיפור בתרשימי זרימת השתן אצל המטופלים. ללא תופעות לוואי כל שהן. 

גם במקרה זה הדקל הננסי גורם להחזרה של איזון הורמונלי בערמונית, איזון הורמונלי שמונע המשך גדילת הערמונית. מנגנוני פעולה אלו של הדקל מסבירים את תוצאות המחקרים המבוקרים שהראו על שיפור במצב הערמונית אצל מטופלים בצמח. יתכן שזו הסיבה לסיפורי הפולקלור לפיהם ליבת הדקל משפרת את האון המיני.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן


עוד באותו נושא:

רפואה משלימה, רפואה אלטרנטיבית, צמחי מרפא, רפואה טבעית, מאיר וינקלר, דקל ננסי, דקל ננסי תופעות לוואי, דקל ננסי ערמונית, שיפור און גברי, מאכלים לשיפור האון הגברי, מוצרים לשיפור האון, לשיפור האון הגברי, צמחים לשיפור האון, תרופה לשיפור האון הגברי, דרכים לשיפור האון הגברי, דקל ננסי פרוסטטה, מערכת הרבייה הגברית, מערכת הרבייה של הגבר, חיזוק מערכת הרבייה, דלקת של הערמונית, הפרעות מחזור

תן ציון למאמר זה

0