מדורי תוכן

ראשי | רפואה משלימה | רפואה סינית | דיקור סיני - מה צריך לדעת לפני שפונים לטיפול בדיקור סיני

דיקור סיני - מה צריך לדעת לפני שפונים לטיפול בדיקור סיני

דיקור סיני - מה צריך לדעת לפני שפונים לטיפול בדיקור סיני דיקור סיני - מה צריך לדעת לפני שפונים לטיפול בדיקור סיני

כיצד מתבצע דיקור סיני מה גורם לאנשים לנטוש את הרפואה הקונבנציונלית ולהתנסות בטיפול מסוג זה

לקבלת יעוץ ואבחון ראשוני ממטפלים המופיעים באתר חייגו: 072-2285801

דיקור סיני הינו שיטת טיפול עתיקה שהינה חלק עיקרי ברפואה הסינית הכוללת גישה שונה לגמרי ממה שאנו מכירים ברפואה הקונבנציונלית.

על פי הרפואה הסינית קיימים בגוף מרדיאנים תעלות אנרגיה פזורות במקומות שונים בגוף המשמשים לדיקור. הטיפול מתבצע על ידי נעיצת מחטים בנקודות שונות על גבי המרידיאן. לכל איבר פנימי בגוף האדם, כמו כבד, טחול, קיבה, ריאות, כיס המרה, כליות, המעי הגס, הדק והלב, מרידיאן משלו שחוצה את הגוף לאורכו ולכן הרבה פעמים אנו מטפלים בנקודות דיסטליות (מרוחקות) ולעיתים מצבים אקוטים (חריפים) אנו מטפלים ב טריגר פויינט (בנקודות כאב) כל דקירה בנקודה מסוימת בתעלת האנרגיה גורמת לשחרור של חומרים אנדרוגיניים המסייעים בתהליך הריפוי. בנוסף לכך, דיקור סיני דוגל בחיזוק הצ'י שהינו ע"פ הרפואה הסינית האנרגיה חיונית לתפקודו של האדם.

לאחר שהבנו על קצה המזלג את עקרונותיו של הטיפול המתבצע על ידי דיקור סיני, ננסה להבין מה גורם בשנים האחרונות למספר לא מועט של אנשים להעדיף שיטות טיפול כמו דיקור סיני על פני הפתרונות שיש לרפואה הקונבנציונלית להציע.

אחד הדברים הגורם לאנשים להתנסות בטיפול על ידי דיקור סיני הינו גישה השונה של טיפול זה. להבדיל מהרפואה הקונבנציונלית הדוגלת בדרך כלל בהקלת הסימפטומים, דיקור סיני, יורד לשורש הבעיה על מנת לטפל בה באופן היעיל ביותר, עקב כך בטרם נתחיל טיפול בשיטה של דיקור סיני, יבצע המטפל תשאול לגבי אורח החיים שהמטופל מקיים הכולל בין היתר את הרגלי התזונה והשינה שלו.

לסיכום ניתן לומר כי דיקור סיני עשוי להיות שיטת טיפול יעילה ביותר לסובלים מבעיות רפואיות שונות ולעיתים אף יביא לתוצאות טובות יותר אצל מטופלים שהתנסו בעבר בפתרונות שמציעה להם הרפואה הקונבנציונלית. שידוע הנזק שנגרם לעיתים קרובות מהכימיקלים הנבלעים בזילות מעוררת דאגה.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן


עוד באותו נושא:

רפואה משלימה, רפואה סינית, דיקור סיני, דיקור סיני בהריון, דיקור סיני בצפון, דיקור סיני לכאבי גב, דיקור סיני בתל אביב, דיקור סיני לזירוז לידה, דיקור סיני לילדים, דיקור סיני תופעות לוואי, דיקור סיני בראשון לציון, דיקור סיני נקודות, דיקור סיני ראשון לציון, דיקור סיני לתינוקות, דיקור סיני במודיעין, דיקור סיני לכניסה להריון, דיקור סיני לחרדות, דיקור סיני בפתח תקווה, דיקור סיני רמת גן, דיקור סיני למיגרנה, מרדיאנים, טריגר פויינט, נקודות טריגר פוינט, מפת טריגר פוינט, דיקור סיני מפת נקודות, טיפול בדיקור סיני, דיקור סיני מפת מרידיאנים

תן ציון למאמר זה

0