מדורי תוכן

ראשי | הורוסקופ יומי | הורוסקופ יומי 27.5

הורוסקופ יומי 27.5

הורוסקופ יומי 27.5 הורוסקופ יומי 27.5

איך היום שלכם יהיה ומה צופים הכוכבים למזל האסטרולוגי שלכם

לתחזית אישית ממיסטיקניות מומלצות חייגו: 03-6145910

מצורפת תמצית תחזית אסטרולוגית יומית להיום. הורוסוקופ יומי זה הוכן על ידי מיסטיקנים ואסטרולוגים מומלצים במיוחד עבור גולשי אלטרנטיבלי. בתחזית אסטרולוגית יומית תוכלו לקרוא הכל על המזל שלכם ומה צופים הכוכבים.

יום מוצלח במיוחד. כל מה שאתם צריכים נמצא ממש בהישג יד. אתם נוכחים לדעת בפעם המי יודע כמה שכאשר אתם סומכים על עצמכם, ההתרחשויות תופסות כיוון חיובי ואילו כשאתם מחכים לאחרים לעשות עבורכם את העבודה- הכול מתפספס. חברים אמיתיים יישארו לצידכם לאורך זמן אבל בגדול עדיף לא לערב עסקים ויחסים אישיים. הקלף שלכם בסדרה המיסטית של קלפי הטארוט הוא קלף הקיסר. הקלף מייצג הצלחות, הודות לכישורי פיקוד ומנהיגות.

הצורך הכפייתי להיות בשליטה ולהימנע משינויים, גורם לכם לבלגן גדול ביחסים האישיים. צפויה חופשה קצרה, ממנה אתם יכולים ליהנות במידה רבה, אם תצליחו להרגיע את עצמכם ולשנות גישה. נסו להימנע מעימותים וויכוחים מיותרים, במיוחד בנושאים שכבר דובר עליהם בעבר- ללא תוצאות. פוטנציאל כספי טמון בפגישה שתתקיים מחוץ למסגרת העבודה. הקלף שלכם בסדרה המיסטית של קלפי הטארוט הוא קלף הכוהן הגדול. הקלף מייצג את הממסד הרשמי, כמו גם ענייני דת ועצה מאדם נשוא פנים.

פניה מגורם חדש תשפר את מצבכם הכלכלי. צפויה התפתחות גם בתחום הזוגי, וזאת בעקבות היכרות לא צפויה. המפגש הזה יקרה באירוע חברתי אליו תוזמנו ברגע האחרון. אדם שאתם מחבבים מתכונן לצאת לנסיעה ארוכה והדבר מעורר בכם סערת רגשות. המעגל החברתי שלכם הצטמצם לאחרונה. זהו שינוי מבורך. טיפ: קחו זמן למנוחה. הקלף שלכם בסדרה המיסטית של קלפי הטארוט הוא קלף האוהבים. הקלף מייצג התלבטויות תכופות בין קולו של הלב לבין קולו של ההיגיון.

יום מוצלח מבחינה חברתית. ההשקעה שלכם במישהו קרוב משתלמת ואתם נהנים לקטוף את הפירות. אווירה נעימה משפרת את המורל ותורמת גם לזוגיות. המצב בבית חביב, אם כי עדיין יש מקום לשיפור. קשה לכם להאמין שבאמת אוהבים ומקבלים אתכם. הקלף שלכם בסדרה המיסטית של קלפי הטארוט הוא קלף המרכבה. הקלף מייצג מצבים מוגנים ויציבים, אך קובע כי המושכות הן בידיו של אדם אחר.

כדאי לחשוב ולבדוק את כל הנתונים שעולים על הפרק מבחינת עבודה. צפוי שינוי מפתיע. נסו להימנע מהתעקשות וויכוחים מיותרים שלא יקדמו אתכם לשום מקום. באמת שאתם לא חייבים להיות צודקים כל הזמן. הביטחון העצמי שלכם – מופרז. הוא עלול לגרום לכם לפעול בפזיזות ולאחר כך להצטער מאוד על מה שעשיתם. הקלף שלכם בסדרה המיסטית של קלפי הטארוט הוא קלף הכוח. הקלף מייצג את השופט התנכי שמשון, כמו גם את הפסוק "מעז ייצא מתוק".

מערכת היחסים האישית פורחת, אך אתם עלולים לקחת את העניין כמובן מאליו. בני הזוג זקוקים לחיזורים וחיזוקים. אל תפסיקו לעשות מה שעשיתם עד עכשיו. התחום החברתי נחלש לאחרונה. מישהו קרוב שבשמו מופיעות האותיות מ' ו – ל, אכזב ובגדול. שינוי בעבודה דרוש לכם כמו חמצן לנשימה. קחו את הזמן לעשות תוכניות אופרטיביות. הקלף שלכם בסדרה המיסטית של קלפי הטארוט הוא קלף הנזיר. הקלף מייצג מצבים הדורשים פסק-זמן ושיקול דעת נוסף עבור עניינים מכל סוג שהוא.

בסך הכול זהו היום הראשון בשבוע אבל אתם מרגישים שכל מה שבא לכם זה להישאר מתחת לשמיכה. זרימת האנרגיה נמוכה במקצת ולא צריך לעשות מזה דרמה. קחו את העניין בהומור (אחרי שתנטרלו אפשרות של בעיה אחרת). אתם זקוקים לחופשה. תוכלו להתאפק עד שתגיע הזדמנות מתאימה? במידה ולא- קחו יום חופש. זה מגיע לכם. הקלף שלכם בסדרה המיסטית של קלפי הטארוט הוא קלף הצדק. הקלף מייעץ לכם לפעול על פי שיקול דעתכם בלבד, וזאת מכיוון שממילא אתם תהיו אלה שתצטרכו לשאת בתוצאות [ לכאן או לשם].

זו הזדמנות לשינוי חיובי במצב הרוח. ההשקעה והחריצות מקדמים אתכם בכל התחומים. למרות זאת, תיתכן הרגשה שבבית לא ממש מבינים אתכם. נסו להתגבר על ההרגשה בעזרת שיחה ישירה עם מי שקשור לעניין. חברות חדשה מתפתחת עם מישהו שבשמו המלא מופיעה אות ד'. הרושם הראשוני שלכם אינו מדויק. תנו צ'אנס. הקלף שלכם בסדרה המיסטית של קלפי הטארוט הוא קלף ההתחדשות. הקלף מייצג הצלחה הבאה בעקבות מהפך עצום וטוטאלי.

למרות העומס בעבודה אתם מוצאים זמן לרומנטיקה, מה שרק מוכיח שכאשר רוצים משהו במידה מספקת, אפשר להספיק הרבה יותר ממה שחושבים. אתם מגשימים רצונות ישנים ומחדשים את הבית. עם כל השמחה והסיפוק, חשוב לזכור שהחלפת 'התפאורה' אינה בחזקת פתרון בעיות למועקה הפנימית שאתם חווים. הקלף שלכם בסדרה המיסטית של קלפי הטארוט הוא קלף המיזוג. הקלף מייצג הצלחות במשימות שלכאורה אינן אפשריות.

היום תחושו שמעמדכם בעבודה מבוסס והמאמץ שהשקעתם אכן משתלם. תקבלו פרגון מפתיע בעוצמתו ממישהו שאתם עוזרים לו כבר הרבה זמן. לעיתים קרובות אתם נמנעים מלבטא את הרצונות הפנימיים שלכם, מה שעלול לגרום לתסיסה פנימית שפורצת במקומות הלא מתאימים. במקום לאכול את הלב, החצינו את מה שאתם מרגישים, בלי חשבון. הקלף שלכם בסדרה המיסטית של קלפי הטארוט הוא הנסיך השחור. הקלף מייצג הצלחות כבירות ברבדים גשמיים וחומריים.

היום נראה כאילו ההתנהגות שלכם מושפעת מסדרות וטלנובלות בטלוויזיה. במילים אחרות אתם במו ידיכם מחוללים סערה בכוס מים או ב...דלי. חבל על האנרגיה המבוזבזת לשווא. כדאי מאוד לנסות להירגע ולקחת את מה שקורה בפרופורציה הנכונה. התמודדות עם שינויים במצב האישי והחברתי אינה חייבת להיות מלווה בכאב לב. הקלף שלכם בסדרה המיסטית של קלפי הטארוט הוא קלף הכוכב. הקלף מייצג מצבים אופטימיים, כמו גם אנשים אשר פיהם וליבם שווים.

הזוגיות השתפרה לאחרונה, ואתם עושים מאמץ כנה לשמור על המומנטום. היום יש לכם גם הזדמנות לדבר על רגשותיכם, אך השאלה היא אם תסכימו לקחת 'סיכון' ולהיחשף. הקושי הנפשי הטמון בבסיס היכולת שלכם לתקשר, נעוץ בדברים שקרו בעבר הרחוק ובהחלט שהגיע הזמן להשתחרר מזה. הקלף שלכם בסדרה המיסטית של קלפי הטארוט הוא קלף הירח. הקלף מייצג את התהומות העמוקים ביותר של הנפש האנושית.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

מזל טלה, מזל שור, מזל תאומים, מזל סרטן, מזל אריה, מזל בתולה, מזל מאזניים, מזל עקרב, מזל קשת, מזל גדי, מזל דלי, מזל דגים, אסטרולוגיה, תחזית אסטרולוגית יומית, אסטרולוגיה יומית, תחזית מזלות

תן ציון למאמר זה

5.00